Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Piechota napisał:

Może to wczorajszy wieczór wzmacnia moją emocjonalność (hihi), ale liczba komentarzy w tym wątku mocno mi przypomina, dlaczego wciąż naginam własne życie, by pisać do PSX-a. Dziękuję <3

 

Dobra, dobra - na pewno czekacie z Adamusem aż ktoś w końcu pochwali kolejny zajebisty materiał okologrowy/retro, jak w każdym wątku o nowym numerze, a tu tym razem tematy jubileuszowe przyćmiły wszystko inne. ;) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, areka napisał:

Czy Banan i ta cała Monika są spowinowaceni? 

Super, że można było poczytać też o N+. Prawdę mówiąc ja byłem w obozie konkurencji, ale z kolei forumek wybrałem ten. Tam jacyś dziwni ludzie byli.

Fajnie też widzieć Marcela, Josepha, Kaxiego... Dobry numer. 


 

Tak, razem są już jakis czas. Nie wiem do końca co ona tam robi w tym 300 numerze, bo Kinga jako PR na Youtubie zaliczyła imprezę z okazji 18 lat. A ta…. No nie wiem. 
Zamiast Banana wolałbym Gulasha, ale to chyba za grube :kaz:

 

4 minuty temu, Mejm napisał:

Wiemy bo niektorzy po upadku tamtego forum zaczeli pisac tutaj.

 

Wielu tutaj pisało wcześniej  i siedzi do teraz pod innym nickiem. Kiedyś więcej było „najazdów” i robieniu burdelu. A forum nie upadło, bo admin opłacił co trzeba i forum dalej hula. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Jontek80 napisał:

Krótki ten plus w tym miesiącu albo że temat ciekawszy to szybciej łyknąłem.

Leżała nigdy nie tykana wersja na gogu aż sobie odpaliłem. Teraz szukam tanio Shantea na switcha poki jest tanio. 

 

Kupiłem ekstra extrima poza prenumeratą. Nie mogłem się zdecydować która okładka. Największy sentyment ff7. Ale w żadnym numerze nie ma cycków. Więc zamówiłem z Larą. Jakoś Tomb Rider podszedł mi za rządów squeru dopiero. 

Ilość stron/znaków ta "sama", widać urok Shantae zrobił swoje ;)
 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Konsolite napisał:

Ilość stron/znaków ta "sama", widać urok Shantae zrobił swoje ;)
 

Kupiłem na ps4 za 14 funtów bo na switcha była najtaniej za 27 funtów. To najnowsza odsłona half genie bo na gogu dawali shantae and the pirate's curse i taki styl graficzny najbardziej mi pasuje. Dzisiaj to go nazywamy pixelart.

Mam nadzieje ze nowa wygładzona grafika mnie nie odstraszy.

Edytowane przez Jontek80
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Jontek80 napisał:

Kupiłem na ps4 za 14 funtów bo na switcha była najtaniej za 27 funtów. To najnowsza odsłona half genie bo na gogu dawali shantae and the pirate's curse i taki styl graficzny najbardziej mi pasuje. Dzisiaj to go nazywamy pixelart.

Mam nadzieje ze nowa wygładzona grafika mnie nie odstraszy.

Pixelowa Shantae jest sliczna i urocza, nowa w HD nie powinna odrzucić - mi się podoba ;)
Shantae Crouch | Shantae | Know Your Meme

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pupcio napisał:

Właśnie 0 jeszcze będzie na allegro? Bo oczywiście zaspałem c0rwa :frog: 

Ma byc chyba w sklepie pixela, ale drozej.

3 minuty temu, Roger napisał:

Dziękujemy wszystkich serdecznie za wsparcie, wygląda na to, że 300 numer pobije rekordy sprzedaży we współczesnej historii magazynu. To dla nas ważny oddech w środku roku, bo zazwyczaj łapaliśmy powietrze dopiero przy numerze z kalendarzem, a ten już za kilka miesięcy, więc będzie to takie małe combo dające sporo tlenu magazynowi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że masa ludzi kupi 300, a potem dopiero ten z kalendarzem, ale nie zmienia to faktu, że ten rok powinien być dla PSX zamknięty na plusie. Gdyby nie obecny wydawca to w latach pandemicznych, gdy był lockdown, każdy inny pewnie bym ten "biznes" zamknął. 

Idealnie by było, gdyby jakis odsetek wrocil do czytania pisma po numerze 300:rayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...