Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, marbel007 napisał:

Przyszedł numer z prenumeraty ale bez tych pocztówek co pokazujecie. To tylko bonus z zakupów Allegro? :(

Sam numer mega gruby i wspominkowy. Ze 200 numerów mam w półce i w piwnicy. By trzeba zrobić jakiś remanent. 

Życzę 1000 numerów, ale jak dobrze liczę to jeszcze ponad 50 lat :ninja:

Pytałem czy by mi nie podesłali takiej kartki. Dostałem odpowiedź że wszyscy dostaną z numerem 301.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bud napisał:

Jest w ogole sens zglaszac sie gdzies z brakujaca prenumerata czy i tak zleja temat? Akurat ten numer jakos z mega obsuwa u mnie bo nadal cisza w skrzynce i troche to lipa

licz te 7 dni od premiery kioskowej. zgłosisz problem, a za chwile będziesz miał w skrzynce... tak to wygląda niestety :/

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Shen napisał:

Jest sens. Dostaniesz nowy, wysłany priorytetem.

 

Kiedyś tak z play-asia zrobiłem, bo miałem napisane, że po dwóch miesiącach mur beton ma być pod drzwiami. Zgłosiłem i wysłali kolejny egzemplarz tym razem na ich koszt i ze śledzeniem. A między czasie przyszła poprzednia paczuszka :shieeet:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Konsolite napisał:

Shantae skończysz w "weekend", Last Story to tak 30-40godzin lekką ręką, ;) podobnie jak Live A Live ;)
Pytanie na co masz ochotę? 
Shantae Dance | Shantae | Know Your Meme
 

Szante może wpaść na noc jak zona pójdzie do pracy. Skończę tego live a live. Jestem juz w rozdziale z rycerzem. Nie wiem czy cos później jest. Nie sprawdzam żeby nie popsuć sobie przyjemności. Juz jej straciłem sporo bo wszyscy trąbili o tym rodziale z rycerzem.

A tak poza tym znalazłem wasz kanał jak pisałeś o nim w hyde parku. Tak sobie słucham w pracy czasami i myślę kim jest Azi. Widzę ze ktoś z branży. Jakoś go nie kojarzę. Czy pisał kiedyś do jakiegoś pisma?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Jontek80 napisał:

Szante może wpaść na noc jak zona pójdzie do pracy. Skończę tego live a live. Jestem juz w rozdziale z rycerzem. Nie wiem czy cos później jest. Nie sprawdzam żeby nie popsuć sobie przyjemności. Juz jej straciłem sporo bo wszyscy trąbili o tym rodziale z rycerzem.

A tak poza tym znalazłem wasz kanał jak pisałeś o nim w hyde parku. Tak sobie słucham w pracy czasami i myślę kim jest Azi. Widzę ze ktoś z branży. Jakoś go nie kojarzę. Czy pisał kiedyś do jakiegoś pisma?

Azi jest "nowe pokolenie", czyli JuTub itp, ale napisał kilka zdań gościnnie przy okazji artykułu o automatach i druku 3D.

Odnośnik do komentarza

Czytam, że Mazzi być może za jakiś czas, wróci do Polski, po tych 14 latach.

Chłopie, tu nie będzie już niczego. 14 lat to szmat czasu, nie wiem czy jesteś gotowy na zmiany jakie tu zaszły. 

---

Tak se przeglądam te miniatury okładek i mam skojarzenia co robiłem w danym okresie. Np. wycieczka szkolna to numer X w plecaku, rozbity łeb i leżenie w szpitalu, to numer Y, opis mojej strony www, to numer Z, szkoła średnia to numery ...

Ot, dzieciństwo, dorastanie i życie dorosłe spędziłem z PSX Extreme. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...