Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

Kurła niektórzy mają po 3 numery 300 peesiksa a ja nawet jednego jeszcze.

 

Widziałem w kiosku ale zapomniałem, że chcę. A dopiero co na giełdzie we Wro kupowałem z ziomeczkiem pierwszy numer, waliłem z @Kali @Myszaq wiaderko w Katowicach przy premierze LoLka...

 

Wszystkiego najlepszego szmatławcu. Na zawsze w serduszku. Może nie zapomnę kupić jutro to poczytam i napiszę reckę jak za dawnych lat. :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Widzę oczami wyobraźni jak to musiało wyglądać:

 

Roger: 'chlopaki, mamy jubileusz, gazetka słabo ostatnio stoi finansowo. Idziemy na całość - maja być cyce, wulgarny język, grafiki w starym stylu i historie jakich ten szmatlawiec jeszcze nie widział. Albo się uda, albo nas zamkną' 

 

 

Dzięki Panowie za ten numer :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

W końcu doczekałem się przesyłki 

DSC_0992.thumb.JPG.f47c321358f27b53a7b6e5f84f9be2ad.JPG

Widzę że jest podpisana MGS czyli jest nadzieja, że jednak to nie coś innego:banana:

Mam to co chciałem :)

_20220809_111239.thumb.JPG.e0ae47d7d619f984d25bf505ed85a068.JPG

Ale oczywiście żeby nie było za różowo zawsze musi być coś nie tak. Albo dostałem ostatnią sztukę z dna pudełka albo ktoś próbował tym egzemplarzem zabić muchę :/

_20220809_111603.thumb.JPG.e7e2c2ba0fd9cab46fee03efb0305413.JPG

Najważniejsze że już jest i można brać się za lekturę :D

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Przyszedł numer z prenumeraty ale bez tych pocztówek co pokazujecie. To tylko bonus z zakupów Allegro? :(

Sam numer mega gruby i wspominkowy. Ze 200 numerów mam w półce i w piwnicy. By trzeba zrobić jakiś remanent. 

Życzę 1000 numerów, ale jak dobrze liczę to jeszcze ponad 50 lat :ninja:

Odnośnik do komentarza

Pierwszy kupiony PSX - #18

Pierwszy numer, który trafił w moje ręce - #14, ze Snake'em na okładce. Ocena "10".

 

Dwadzieścia kilka lat później. Długo wyczekiwany numer 300. 

 

Dzisiaj wyjąłem ze skrzynki. Gruby. Odwracam :mog: No ja pierdolę. Okładka z Linkiem... :pechowiec:

Serio? Za te wszystkie lata? :whyyy:

 

Spoiler

Chce się ktoś zamienić? :ogor:

 

Edytowane przez triboy
Post #2000. To nie może być przypadek.
Odnośnik do komentarza

Autentycznie człowiek czyta i przegląda nowego Psx Extreme i aż go ciary przechodzą :banderas:

Gdzieś ostatnio na forum widziałem link z listą okładek i pierwsze które kojarzę to okolice  45-47 numeru, 50 mam na bank w piwnicy czyli można powiedzieć, że przygodę z PSX Extreme zacząłem w 2001 roku. Wtedy kupowałem go raczej okazjonalnie, ponieważ jeszcze wtedy grałem tylko na PC (gdzie ja miałem głowę :facepalm:), oczywiście spowodowane to było tym, że kilka lat wcześniej łatwiej było namówić na zakup kompa do nauki ;). Regularne zakupy zacząłem w okolicy 70 numeru czyli od połowy 2003 roku, później regularnie miesiąc w miesiąc był PSX Extreme i od czasu do czasu Neo Plus. Najlepsze jest to, że moją pierwszą konsolą było PS2 kupione jakoś w 2004 roku, także przez rok kupowałem Szmatławca mimo tego, że nie miałem żadnej konsoli w domu ale już wtedy na kompie katowałem MGS, Dino Crisis 2, RE3 ciągnęło mnie do konsol a niestety komp był już leciwy.

W 2004 roku zarejestrowałem się też na tym forum i to chyba tylko po to żeby kupić kartę pamięci do PS2:yao:, później jeszcze od kogoś kupiłem Burnouta 2 i to wszystko w przeświadczeniu, że to są na pewno sami porządni ludzie i nikt drugiego gracza nie oszuka :D. Po za tym jakoś mocno na forum się nie udzielałem a raczej obserwowałem. Konsole się w międzyczasie zmieniały ale Szmatławiec musiał być co miesiąc, zdarzały się małe przerwy ale kurcze człowiek się uzależnił.

Ostatnio na PPE przy okazji tematu odnośnie 300 numeru napisałem w komentarzu, że w jednym z numerów był mój list miesiąca. Ktoś zapytał czy kojarzę numer, oczywiście odpisałem, że nie ale to było jakoś rok albo dwa lata temu. Później sprawdziłem maila i okazało się, że to było w 2017 roku :pawel:, jak ten czas zapierdziela.

Także tak jak napisał Butcher we wstępniaku, PSX Extreme był częścią życia grającej Polski i oby był tą częścią jak najdłużej :drinks:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z okazji #300 zacząłem przeglądać różne starsze numery i przypomniałem sobie o @mashter. Wiadomo, co się z nim dzieje? Niektóre teksty miał strasznie srogie, a tę końcówkę recenzji Tekkena 5 i pancz Ściery do dzisiaj pamiętam

Spoiler

image.png.36193746b1f10973f0402239a7a14511.png

 

  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Troszkę dodam tutaj dziegciu, ale ten grabarczyk z PPE, to naprawdę ciężki zawodnik. Jego tekst o GTA i jakieś dziwne wtręty typu "zbiory i podzbiory wielu szans", albo moje (nie)ulubione tj. Wielka Granda Aut. Co to kurwa w ogóle znaczy? Za bardzo się sili, jakby chciał, a nie mógł, przez co wychodzi taki mroczny onizuka, tylko bardziej sztywny niż pocieszny. Utemperujcie gościa, albo najlepiej zróbcie całkowity zakaz dla PPE-powców.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Oj tak, jak czytam jego teksty, to mam wrażenie, że pasowałoby zredagować co drugie zdanie, bo niektóre sformułowania są przedziwne jak dla mnie. 

 

I bez urazy jeśli to czytasz, bo nie chodzi o to, żeby hejtować, dobór tematów masz naprawdę dobry, ciekawostki i historie w artykułach w większości intrygujące i nieznane mi wcześniej, ale jak czytam niektóre fikołki stylistyczne, to wyglądam jak ten kot Tom z mema. Pisz normalnie i będzie tip-top. ;) 

 

image.png.8bbd4f98b000daabaf69a8b3855f1c8b.png

 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Z okazji #300 zacząłem przeglądać różne starsze numery i przypomniałem sobie o @mashter.

to chyba też w był w GameTime z @Myszaqiem i @LiŚciu'em

taki blonbyn krótko ścięty :)

Jeszcze pamiętam jakiś w długich kudłach był. Fajny to był program, szkoda że zgubiłem płytkę z odcinkami :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, SlimShady napisał:

Troszkę dodam tutaj dziegciu, ale ten grabarczyk z PPE, to naprawdę ciężki zawodnik. Jego tekst o GTA i jakieś dziwne wtręty typu "zbiory i podzbiory wielu szans", albo moje (nie)ulubione tj. Wielka Granda Aut. Co to kurwa w ogóle znaczy? Za bardzo się sili, jakby chciał, a nie mógł, przez co wychodzi taki mroczny onizuka, tylko bardziej sztywny niż pocieszny. Utemperujcie gościa, albo najlepiej zróbcie całkowity zakaz dla PPE-powców.

Z ppe-powca zgreda nie uklepiesz :sonkassie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pan Grabarczyk i tak mam wrażenie, że trochę się rozwinął, albo inaczej - sam się utemperował. Kiedyś jak go czytałem, to bywało ciężkostrawnie, a Pan Kojima mi świadkiem, że na sraniu nie potrzebuję dodatkowych zaparć. Obecnie widzę postęp, bo coraz rzadziej zdarza mi się marszczyć czoło podczas lektury i długimi fragmentami jest po prostu przyjemna. A skoro jest progres, to niewykluczone, że może być jeszcze lepiej.

Choć to jak z gierkami - każdy ma swój gust i oczekiwania co do lektury. Osobiście preferuję coś swobodnego i wręcz lekko osobistego.

 

No i przede wszystkim nie wiązałbym Grabarczyka tak bezwzględnie z PPE :oh_you:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...