Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę pisał jako czterdziesty z kolei, że wywiady z Fenixem i Ścierą to czyste złoto. Aż się prosi żeby pociągnąć temat tego biznesu przy którym nadal współpracują, o ile dobrze zrozumiałem- jakieś wydawnictwo? Ktoś wie coś więcej? Z chęcią bym poczytał cokolwiek tam razem tworzą, niezależnie od tematyki. :D

 

Druga sprawa - początek tekstu Kosa to jest kwintesencja pasji, totalnej zajawki i świadomości odnalezienia swojej drogi w życiu oraz wytrwałe dążenie nią, spełnianie sie i sięganie dalej, wyżej. Przeogromnie zazdroszczę, bo ja gdzieś swoje dziecięco-mlodziezowe zajawki pogubiłem, nie zrealizowalem sie w nich, ale zdaję sobie sprawę jak wspaniale musi byc przekuwac pasje w codzienna prace. Uważam ten tekst (oraz tekst Butchera! I Mazziego, i Norbiego, i Myszaqa, i Kaliego... i w zasadzie kazdy jubileuszowy) za niesamowicie inspirujący, zachecajacy do odważniejszego poszukiwania wlasnej drogi, tak jak Wy ja odnaleźliście.

 

Ten numer to jest naprawdę coś więcej niż kolejny numer gazetki o gierkach. Wyjątkowa lektura o życiu definiowanym przez PASJĘ.

 

Dzięki zgredziole!

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LeifErikson napisał:

Nie będę pisał jako czterdziesty z kolei, że wywiady z Fenixem i Ścierą to czyste złoto. Aż się prosi żeby pociągnąć temat tego biznesu przy którym nadal współpracują, o ile dobrze zrozumiałem- jakieś wydawnictwo? Ktoś wie coś więcej? Z chęcią bym poczytał cokolwiek tam razem tworzą, niezależnie od tematyki. :D

 

 

To nie było coś zwiazanego z ezoteryka i horoskopami?:notsure:

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, tajmeniczy czyletnik said:

no i kurka nakład ze Snejkiem wyczerpany :(

Jak mi nie przyjdzie z prenumeraty, to robię tournee po całym Śląsku i nie spocznę aż znajdę!

Jak będę robił tournee dam znać, kupię więcej i odsprzedam dla forumkowej braci po cenie nominalnej :drinks:

Odnośnik do komentarza

Krótki ten plus w tym miesiącu albo że temat ciekawszy to szybciej łyknąłem.

Leżała nigdy nie tykana wersja na gogu aż sobie odpaliłem. Teraz szukam tanio Shantea na switcha poki jest tanio. 

 

Kupiłem ekstra extrima poza prenumeratą. Nie mogłem się zdecydować która okładka. Największy sentyment ff7. Ale w żadnym numerze nie ma cycków. Więc zamówiłem z Larą. Jakoś Tomb Rider podszedł mi za rządów squeru dopiero. 

Odnośnik do komentarza

Też zamówiłem okładeczkę MGS z Allegro a w drugim punkcie prasowym leżało to odłogiem z 10 sztuk. 
Po lekturze stwierdzam, że Ściera faktycznie nie bez przyczyny ma swoją ksywę. Wydaje się gościem orbitującym daleko poza Układem Słonecznym i giereczkowo został mocno w latach 90tych. Z kolei tak mocno krytykowany HIV trzyma się dzielnie tyle lat, nie dopadły go żadne odpały i wielkopańskie fochy vide Aju czy Gamera. 
Chyba sie odbiją finansowo na tym numerze:D

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe podsumowanie 300 numerów:

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/mjlsgTF9BJ0" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

https://www.youtube.com/watch?v=mjlsgTF9BJ0

Edytowane przez tajmeniczy czyletnik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, addhoc said:

Też zamówiłem okładeczkę MGS z Allegro a w drugim punkcie prasowym leżało to odłogiem z 10 sztuk. 
Po lekturze stwierdzam, że Ściera faktycznie nie bez przyczyny ma swoją ksywę. Wydaje się gościem orbitującym daleko poza Układem Słonecznym i giereczkowo został mocno w latach 90tych. Z kolei tak mocno krytykowany HIV trzyma się dzielnie tyle lat, nie dopadły go żadne odpały i wielkopańskie fochy vide Aju czy Gamera. 
Chyba sie odbiją finansowo na tym numerze:D

 

O co chodzi z Ajem, coś w numerze na temat czemu się nie pojawił? Przeglądałem tylko szybko w Empiku bo nadal czekam na prenumeratę 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bud napisał:

O co chodzi z Ajem, coś w numerze na temat czemu się nie pojawił? Przeglądałem tylko szybko w Empiku bo nadal czekam na prenumeratę 

Zghostował Rogera mimo tego, że był zainteresowany skrobnięciem czegoś do #300. Forumek wyjaśnił Gamerę i Szybę więc też się nie pojawili, ten drugi nawet nie był brany pod uwagę xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...