Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się widać odcinają od Revelations albo traktują ją jak spin-off, bo Gans robi drugą część po swoim filmie.

 

Ale że kolejny raz będziemy tą samą historie oglądać? Trochę sporo tego samego. Liczyłem na remastera SH2 i zupełnie nową część w amerykańskim Silent Hill zrobionym przez chińczyków. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

Trochę hajp na ten remake mi opadł no bo znam dwójkę na wylot, nawet w tym roku skończyłem już dwa razy o gram w to co roku kilkukrotnie od prawie dwudziestu lat. Trailer pokazał, że historia, miejscówki, cutscenki i dialogi są identyczne jak w oryginale więc niczym mnie to nie zaskoczy. Nawet przedmioty w tym samym miejscu (sięganie po klucz między kratami w apartment building).

Odnośnik do komentarza

 

1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Trochę hajp na ten remake mi opadł no bo znam dwójkę na wylot, nawet w tym roku skończyłem już dwa razy o gram w to co roku kilkukrotnie od prawie dwudziestu lat. Trailer pokazał, że historia, miejscówki, cutscenki i dialogi są identyczne jak w oryginale więc niczym mnie to nie zaskoczy. Nawet przedmioty w tym samym miejscu (sięganie po klucz między kratami w apartment building).

To pokazuje, ze graczowi nie dogodzisz. Jak zrobili FF7 w nowej wersji to ludzie napierdalali, ze zmienili oryginał. Teraz będzie napierdalanko, że Remake to REMAKE :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Silent Hill Townfall jestem za i czekam, czuć tam lęk w tym radiomonitorze. Jak mi dadzą symulator nawiedzonego statku z nutą Silent Hill to oh boy c'mon xd
Silent Hill mnie rozjebało, czekam niemiłosiernie na to co z tego się wykluje, sądząc po tym, że macza w tym palce ziomek od pojechanego anime. Trzymam kciuki aby wyszło coś pysznego :D 
Silent Hill Ascension - meh
Silent Hill 2 - śmierdzi mi Medium i tyle.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, izon said:

 

To pokazuje, ze graczowi nie dogodzisz. Jak zrobili FF7 w nowej wersji to ludzie napierdalali, ze zmienili oryginał. Teraz będzie napierdalanko, że Remake to REMAKE :)

Remake ale mało napracowanka. W tej konfrontacji znowu Capcom z Resident Evil 4 wygrywa.

 

Oglądając tą konfę mam wrażenie, że Konami zrobiło to wszystko by rozreklamować i sprzedać nową kolekcję koszulek, deskorolek i figurek :kekw:

Odnośnik do komentarza

No nienajlepiej to SH2R  wygladalo, jakies takie plastelinowe, sterylne, jak CGI z 2000 roku. 

Ten developer tego raczej nie dowiezie.

 

Townfall z kolei moze byc spoko, bo zarowno Observation jak i Stories Untold to swietne perelki.

 

Film znowu bedzie oderwany od kanonu z tego co typ mowil, byle nie byl jeszcze gorszy od dwojki.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

Też mi się spodobało ale lepiej zobacz kto robi tę grę :kekw:

Może nie zrobią z tego GaaSa, bardziej mnie zastanawia wybór tego gościa Motoi Okamoto | Nintendo | Fandom Czyżby praca w Nintendo tak mu zryła psychę że nadaję się na producenta SH xd

Jak przynajmniej jeden projekt okaże się sukcesem to będzie dobrze, a jak dwie gierki przebiją te 8/10 to będę miło zaskoczony. W SH2 podoba mi się otoczenie ale mam nadzieję że nie przesadzą z cutscenkami, wydają się trochę za bardzo naładowane emocjami, no nie pasują mi zbytnio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...