Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na Gona, Pandę, Kumę, Alexa i Rogera w podstawowym składzie (obowiązkowo jako osobne sloty), bo świetnie pasują do tej części.

 

nadal nie jestem fanem, wygląda to jak gówno, a design to tragedia i najgorszy ze wszystkich tekkenów. Ale czym dalej w las tym chyba lepiej, albo przywykłem. Pewnie to kupię, ale nie preordera jak zawsze tylko poczekam z rok i wezmę jakąś promkę na Steama z sezon pakiem 2 za 30 zł.

 

 

  • beka z typa 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Boze idz juz sobie gdzies indziej pierdolic glupoty xD "Wyglada jak gowno" ok xD 

 

Wszyscy ktorzy grali mowia ze gra sie bardzo dobrze i ze gra jest sliczna. Tak jest za duzo swiatelek. Przyjdzie pan spec od bijatyk Gekon i powie ze wyglada jak gowno poraz 50 ja mu wierze xD 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, gekon napisał:

Czekam na Gona, Pandę, Kumę, Alexa i Rogera w podstawowym składzie (obowiązkowo jako osobne sloty), bo świetnie pasują do tej części.

 

nadal nie jestem fanem, wygląda to jak gówno, a design to tragedia i najgorszy ze wszystkich tekkenów. Ale czym dalej w las tym chyba lepiej, albo przywykłem. Pewnie to kupię, ale nie preordera jak zawsze tylko poczekam z rok i wezmę jakąś promkę na Steama z sezon pakiem 2 za 30 zł.

 

 

 

Hmmm, mi sie zawszę wydawalo ze w bitkach ważniejszy jest feeling uderzeń ciosow, a później graficzka. A to tekken raczej z każdą częścią dostarczal.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie z każdym materiałem wygląda coraz lepiej, ta plansza na Times Square jest cymesik. Design postaci ciągle mi się nie podoba, fakt pasuje do Leroya, ale nie każdy powinien być tak przesadzony - bardziej wyglądają jakby przyszli na jakiś pokaz balenciagi a nie do walki. Ale ja może jestem stary i jestem wychowany w prostszych czasach kiedy wzorem ikonicznego character designu to był facet w białym kimonie i drugi w czerwonym, albo niebieski ninja i żółty ninja.

Odnośnik do komentarza

Jest trend na re-designy. Nawet capcom po ponad 30 latach ruszył w końcu design Ryu w SF6 i z Cammy zrobił sooke, która w końcu nie jest komandosem w stroju kąpielowym.

A co do tekkena to z każdym trailerem wygląda coraz lepiej. Jedynie twarze damskich postaci strasznie porcelanowe, ale taki już urok japońszczyzny.

Odnośnik do komentarza

tu jak się wchodzi do tematu to czuc po niektórych postach, że te posty to takie boomery piszą, że ja pierdole 

 

wejdzie taki do tematu i po raz dziesiąty napisze, że cyrk i festyn, gdzie jest kurwa mój tekkenik trójka na szaraka, gdzie jest mój 1998 rok :pawel:

 

ludzie troszkę bardziej ogarnięci od przeciętnego użytkownika forum psxextreme chwala, a tu ciągle placz tych samych osob, że kicz i o jezu chryste, co oni zrobili z moją gierka

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Observer napisał:

Jak dla mnie z każdym materiałem wygląda coraz lepiej, ta plansza na Times Square jest cymesik. Design postaci ciągle mi się nie podoba, fakt pasuje do Leroya, ale nie każdy powinien być tak przesadzony - bardziej wyglądają jakby przyszli na jakiś pokaz balenciagi a nie do walki. Ale ja może jestem stary i jestem wychowany w prostszych czasach kiedy wzorem ikonicznego character designu to był facet w białym kimonie i drugi w czerwonym, albo niebieski ninja i żółty ninja.

Ling zajebisty strój ma, Asuka to już jakiś cyrk z tym beretem, mam nadzieje, ze bedzie alternatywny:sapek:

I wszystkie postacie bardziej "dojebane", szczegolnie Law i laski jakies wieksze sie wydaja

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2023 o 17:30, Observer napisał:

Design postaci ciągle mi się nie podoba, fakt pasuje do Leroya, ale nie każdy powinien być tak przesadzony - bardziej wyglądają jakby przyszli na jakiś pokaz balenciagi a nie do walki. Ale ja może jestem stary i jestem wychowany w prostszych czasach kiedy wzorem ikonicznego character designu to był facet w białym kimonie i drugi w czerwonym, albo niebieski ninja i żółty ninja.

To też już było jak na paradzie, bo prawdziwi ninja nosili się na czarno / ciemnobrązowo :ninja:

W dniu 30.03.2023 o 15:55, Alastor84 napisał:

Niestety, szału nie ma. Albo UE jest "średnim" silnikiem do bijatyk, albo ekipa z Namco nie ogarnia w pełni UE. W sumie może być jedno i drugie :/ 

Tak dla porównania jak to kiedyś wyglądało.

A tak wyglądało na System12:

 

 

Harada w wywiadzie mówił, że dodali opóźnienie bo walki ładowały się w pół sekundy i gracze nie widzieli przeciwnika. :shieeet:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też jestem psychofanem Tekkena 3, ale w Tekkena 7 grało mi się bardzo fajnie i trochę niesprawiedliwe jest mieszanie nowych odsłon z błotem przez pryzmat sentymentu do tych starych. Jeśli chodzi o koncert życzeń, podobnie jak ktoś wspominał również liczę na Lidię w podstawce.  A loadingi powinny być bezwględnie krótkie, bo to absolutnie zabija chęć do gry. Pal sześć rozbłyski i dyskusje nad designem, ale jeśli to nie będzie ogarnięte to ja nie wiem po co tworzą grę na nowe sprzęty.

Edytowane przez roivas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...