Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet fajnie to wygląda. Pewnie nie zabraknie dziwnych postaci/debilnych przedmiotów itp. Niech zrobią użytek z wypasionych dysków ssd żeby dłużej się grało niż czekało na walkę :) Wolałbym aby fabuła była taka jak w T4/T5. Fajne rysunki przed pierwszą walką. Krótka pogawędka z rywalem przed końcowym bossem i jakiś wypasiony filmik na koniec. No i ograniczyć te rozbłyski/wybuchy. Walka powinna być czytelna. Gdyby było tak jak w TTT1/T4 to byłoby super. 

Odnośnik do komentarza

A ja specjalnie na galem przeszedlem aby moc grac wszedzie i z kazdym :sapek:

 

Ale macie racje z automatami. Na covidzie zamkneli najwieksze casyno w dublinie. Teraz jak otworzyli jest tylko dostepny parter gdzie sa same losowe maszyny pokroju jednorekiego. Wszystko na pietrze zaorabe. Nie wiadomo kiedy i czy w ogole otworza. Najlepsze mecze sie tam rozgrywaly z ciapakami. Po sieci to nie to samo. Od razu bluzgaja jak wygrywasz. Zadnego szacunku dla starszej kapuchy :kratoswoke: 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Alastor84 napisał:

 Wolałbym aby fabuła była taka jak w T4/T5. Fajne rysunki przed pierwszą walką. Krótka pogawędka z rywalem przed końcowym bossem i jakiś wypasiony filmik na koniec. 

Powtarzam się, ale wystarczy spojrzeć na MK11. Tryb fabularny na poziomie, nie oczekuje szału w trampkach (tym bardziej po tym co pokazali w T7) i styknie.

Odnośnik do komentarza

Obawiam się że Japończycy nie dadzą rady zrobić czegoś łatwo "strawnego" dla "zachodniego gracza". Granie "w fabułę" w japońskich bijatykach sprawia że zdrowe zęby zaczynają boleć :D Grałem jakiś czas temu w DOA6 (story) i mnie odrzuciło pomimo tego że mam jakąś tam tolerancję dla japońskich dziwactw/poczucia humoru itp.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, darkos napisał:

Chciałbym aby wrócili w do tego czym był T6

A czym byl? Bo dla mnie to od tej czesci zaczely sie pokemony i jakies wojny swiatow. I jeszcze ten paskudny loading screen przed walka, z jakimis ruinami skapanymi w zarzacej sie poswiacie totalnie nie pasujacymi do niczego.

Odnośnik do komentarza

Wrócili do T6? Tylko przypomnę debiutantów z tej części: Lars, Alisa, Zafina, Leo, Miguel i Bob + tragiczni bossowie w formie wielkiego robota i Azazela który zajmował pół ekranu + Bound + Rage, no świetne zmiany w stosunku do T5DR :kekw:

Dla mnie story mode może być jak w T5: wprowadzenie, parę walk, 2 cutscenki, boss i filmik na końcu. Jakieś QTE, czy story mode gdzie więcej się ogląda niż gra mogą sobie darować. System walki jak w T5 DR z chęcią bym przywitał ale pewnie do niego nie wrócą to niech przynajmniej jakoś utemperują Rage a w szczególności Power Crushe, no i combosy ciągnące się w nieskończoność przez ściany i upadki. 

Odnośnik do komentarza

Ja już się przyzwyczaiłem że tu zmian nie będzie, wszystko się kręci wokół patologicznej rodziny Mishima a wokół skaczą nastolatki z odczepianymi głowami, niedźwiedzie i bojowe kangury. Zresztą każda bijatyka ma te swoje główne postacie przez które jest rozpoznawalna i ich przygodami będzie reklamować każdą kolejną część, nie wyobrażam sobie żeby w jakimkolwiek korpo zielone światło na wielomilionowy budżet w dzisiejszych czasach dostał pomysł jakby ktoś powiedział "dobra walić tych Mishima, w nowym Tekkenie zaczynami od nowa".

 

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Dupa tam fabuła. Mogliby wskrzesić tryb Tekken Force na wzór T3 lub wersji 3D z T4.

Ogólnie T4 miał pewne swoje bolączki (chyba głównie problemy z niechcianymi efektami ubocznymi związanymi z różnicami wysokości), ale był też chyba najbardziej ambitną częścią po T3. Ciekawe areny, ogólnie ciekawy design zarówno postaci, ich strojów, aren i interfejsu.

Ciekawy jestem czy kiedyś podejmą kolejną próbę dopracowania systemu pod areny ze zmiennymi poziomami.

Odnośnik do komentarza

Fabuła wyjebane, ale nadal marzy mi się Tekken z takimi trybami dla singlowca co w trójce. Team Battle, Survival, Time Attack, jakieś siatkówki dla zabicia czasu czy Tekken Force (który po kilku poprawkach byłby całkiem zajebistym beatem'upem), to już chyba nie wróci. Teraz raczej nacisk na online i koreańskie gibanie się jak rezus w każdej walce.

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie, tyle że w T2. Setki godzin lekko. T3 już grało się z kumplami głównie. Obecnie te gry to przede wszystkim platformy esportowe, więc rozwiązania typu odblokowywanie postaci w singlu nie mają prawa bytu. Pompowanie kasy w singla, w którego ktoś zagra raz i nigdy więcej do niego nie wróci jest po prostu nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...