Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek lekko rozdarty... bo z jednej strony Tekken w końcu znowu wygląda dobrze, graficznie nie straszy i po tylu latach od premiery T7 chętnie bym w to w końcu zagrał. Z drugiej strony serio przesadzają z tymi rozbłyskami i efekciarstwem. Przecież tam już niewiele widać samej walki... normalnie jakby ktoś wypchał im rękawice zestawem fajerwerków sylwestrowych :turned:

  • This 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Emet napisał:

Człowiek lekko rozdarty... bo z jednej strony Tekken w końcu znowu wygląda dobrze

mam teorię, że gowno festyniarskie rozbyski  po prostu maskują chujową grafikę

 

Ekipa Harady nie poradziła sobie z nowym silnikiem. Niby mamy nową generację a tu znów plansze 2,5D i niby lepiej to wygada niż leciwy T7, niby bo jak opada ten ujowy różowy pyłek i błyski jak w Pokemonach to jest blado. Postacie i areny wyglądają jak z jakiegoś PSP. 

 

To wyjdzie pewnie w 2024 roku, mamy nową generację, to powinno gnieść jaja. W grach z otwartym światem można dziś liczyć źdźbła trawy, a w statycznej bitce, gdzie jest 2 postacie i kwadratowa arenka (i to nie zawsze!) mamy 2 woskowe figury, rozmazane tekstury i światełka, żeby to zamaskować.

 

yebac tekkena, muszę nauczyć się grać w SF

 

 

 

  • beka z typa 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, gekon napisał:

mam teorię, że gowno festyniarskie rozbyski  po prostu maskują chujową grafikę

 

Ekipa Harady nie poradziła sobie z nowym silnikiem. Niby mamy nową generację a tu znów plansze 2,5D i niby lepiej to wygada niż leciwy T7, niby bo jak opada ten ujowy różowy pyłek i błyski jak w Pokemonach to jest blado. Postacie i areny wyglądają jak z jakiegoś PSP. 

 

Twoja teoria brzmi mocno szursko, jezeli uwazasz ze postacie wyglądaja jak z PSP no to chyba oglądamy 2 rózne gry

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie kłamcie, gra wygląda jak z psp. Może trochę gorzej, bo tam widziałem co się działo podczas walki:unknown:

 

 

 

No dobra, przyznaję się. Jak zwykle się mylę. Gra wygląda bosko. Te włosy, te twarze - czy to prawdziwe życie? Nie wiem, nie odróżniam :szok: Tekstury wyraźne jak wymiociny żula spod żabki. A arenki 2,5D to nie wiem, czy nowa generacja konsol wytrzyma taką technologię i przeskok graficzny:banderas:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...