Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, UberAdi napisał:

Ale w Tekkenie od czasów PSXa mamy robota, pandę w kapelusiku, niedźwiedzia z bandaną, kangura i dinozaura.

Nie chcesz japońskiego dziwactwa to nie graj w japońskie gry jak uważasz, że jesteś zbyt poważny na takie "pokemony" :reggie:

No tak. Gram w to od Tekkena 2, ale chyba na AŻ TAKIE dziwactwa to jednak jestem za poważny i niestety tym razem odpadam. 

 

A szkoda, bo liczyłem na inny kierunek. A tutaj Harada przekręcił gałkę festyniarstwa zamiast w lewo to w prawo. Nie podoba mi się to bardzo, a forum PE jest idealnym miejscem, żeby się tym z kimś podzielić. 

Odnośnik do komentarza

W T7 particle latały praktycznie tylko przy uderzeniach w przeciwnika albo na blok, na tym co pokazali oprócz tego że jest jeszcze więcej efektów przy uderzeniach dodali jakieś poświaty przy co drugim ruchu (pewnie coś związanego z tym Heatem) i efekty smug podobne do tego co jest w SC (dobrze widać przy 47 sek. trailera). Na pewno jest tego więcej niż w T7.

Odnośnik do komentarza

Paul xD

Dobra, patrzę na te screeny. Tam designerom ewidentnie peron odjechał. Pomijam światełka, pomijam brzydką grafikę.

 

Przecież wszystkie te postacie wyglądają jak Detektyw Rutowski na sterydach. Nawet Jin wygląda jakby szykował się na dyskotekę w remizie. Może ten Jack jest z jakimś pomysłem i może się podobać, ale cała reszta tych projektów to robione w stylu bierzemy stare stroje i dodajemy cyrkonie/ćwieki/opaski/ złote blaszki.

 

Ja wiem też, że to nie ma być jakiś realizm, ale ktoś powinien dać Haradzie podręcznik do anatomii, bo King czy Law wyglądają jak twory z jakiegoś body horroru.

No tragedia, strasznie mi się to nie podoba
 

Odnośnik do komentarza

Jedyne wytłumaczenie tego jak wyglądają w lore Tekkena to takie że Fahkumram zaczął dzielić się z resztą sterydami. Nie czaję tych zmian które są wprowadzane, w Tekken Revolution wszyscy narzekali na ciosy z armorem to dali je do T7, w T7 design Fahkumrama był wyśmiewany to w T8 dopakujmy postacie żeby były podobnie zbudowane jak Fahkumram...

Odnośnik do komentarza

Chyba designerzy postawili też sobie wyzwanie, żeby zagospodarować każdy poligon postaci na jakiś bzdurny tatuaż, kolczyk, murzyński łańcuch, kolczyk, bandanę, opaskę pirata. Wszystko bez jakiegokolwiek wyczucia dobrego smaku. Po co postać ma mieć jeden pasek do spodni, jak może mieć 7? 7! Tak, teraz zajebiście! Dajmy dla pewności jeszcze pasek na czole i 17 złotych medalików. 

 

meh, olać tę grę. Za bardzo się tym podniecam, a nie warto. Chyba muszę nauczyć się grać w Steet Fightera

 

PS.

Ktoś tam wspominał, że grafika na tym nowym trailerze jest taka sama jak na tym pierwszym zajebistym teaserze. No, bardzo xD

 

 

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Tu fragmenty z live'a

 

Ogólnie to nadal nie widzieliśmy normalnego, pełnego gameplayu więc ciężko oceniać. Harada mówił, że 8 będzie nastawiona na agresywny styl gry i trochę mnie martwi, że mogą znerfić movement jeszcze bardziej niż w 7.

Ciekawe jak ten Heat system będzie działał dokładnie bo Harada unikał konkretnych odpowiedzi na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza

A ktoś tym się jara? Dużo osób narzeka na tekst Harady który chce jeszcze bardziej agresywnego Tekkena w momencie kiedy i tak jedna wybitka/dobrze wymierzony Rage może oznaczać 50% combo a ze ścianami/spadkami piętro niżej nawet więcej.

40 minut temu, UberAdi napisał:

Ciekawe jak ten Heat system będzie działał dokładnie bo Harada unikał konkretnych odpowiedzi na ten temat.

Powiedział tylko tyle że będzie niezależny od Rage'a więc będzie to jakiś pasek special podobny do tego z SF IV który można wykorzystać do zrobienia mocniejszych ataków (tak jak EXy) albo tego dasha (coś jak FADC). Nie będę zaskoczony jeśli będzie napełniał się samoczynnie jak paski w MK XI.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...