Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem 3 razy i bardzo mi się nie podoba kierunek w którym poszli. Rozbłysków i wszelkich poświat jest nasrane więcej niż w jakimś Soul Caliburze, wybuchające ściany (40 sek) zgapione z DoA i jeszcze są teraz jakieś dash cancele więc albo będzie dodatkowy motyw na który można wykorzystać rage'a albo dadzą pasek speciala który napełnia się w trakcie walki. Powrotu do 'czystego' Tekkena jak w 5DR pewnie już się nie doczekam (no chyba że T8 będzie kompletną klapą).

Odnośnik do komentarza

Pewnie świetnie się sprzeda. Jasne T7 fajny był/jest, ale miał kilka "mocnych wad". Stare "normalne" Tekkeny to niestety przeszłość. Najbardziej tęsknię za "klimatem" z T2. Również nie podobają mnie się te przesadzone rozbłyski/wybuchy itp. Niestety, ale tanie efekciarstwo się sprzedaje, widocznie. Zresztą nie tylko ostatni Tekken tak ma. Wystarczy spojrzeć na SC6/SF5. W SF6 i T8 też momentami jest tak najebane na ekranie, że czytelność walki jest słaba wg mnie. 

Odnośnik do komentarza

Niet, po prostu pierwszy teaser to była ściema. Zbyt pięknie to wyglądało. Nie mówią już o samej grafice a o braku festyniarstwa. 

 

Typowy Harada.

 

Gracze mówią jedno, a ten drugie. Nie powiem, czekałem na tę gry i jakiś sensowny kierunek nowego Tekkena. I mam, ale chyba zawód roku.

 

Grafika to chyba miejscami gorzej niż Tekken 7? Obrzydliwie to wygląda. Na to niby mają jeszcze czas — chociaż wątpię, żeby było lepiej, bo znając Haradę może być tylko gorzej. Nie zmieni się cała reszta. Narzekaliście na Rage Art? No to tu każdy cios wygląda jak to. Festiwal brzydkich światełek, żenady i clownów. A to tylko 1 minuta trailera.

 

O ile w SF6 to jest zrobione celowo, z jakimś pomysłem i w sumie to pasuje. Tak tutaj po prostu jest kolorowo i paskudnie. Przestaję czekać na tę grę.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze czekam na soundtrack oparty w 90% na dubstepie, bo harada nie ogarnął, że ten gatunek jest martwy tak już z 10 lat.

W SF6 te rozbłyski są z pomysłem, bo dają efekt grafiti uzupełniający hip hopową otoczkę + nie wpływają strasznie na czytelność, bo efekty są jakby nałożone na tło za postacią, a postać nadal na 1 planie. W tekkenie niestety te rozbłyski epilepsji są na 1 planie.

Nie skreślam gry przed zagraniem, ale namco solidnie ostudziło zapał po poprzednim zajebistym teaserze. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Niestety zgadzam się z przedmówcami. Zdaję sobie sprawę, że graficznie raczej nie otrzymamy już czegoś, co lata temu Soul Calibur, czy Tekken Tag przyniósł, ale jakiś standard powinien być utrzymany. I tak, te rozbłyski w SF VI jeszcze przejdą, choć też mogliby je stonować, ale tutaj jest wręcz festyniarsko. :asax:
Niech Harada włączy starego Tekkeńca Drugiego  i Kazimierzem WS+2 zrobi, albo Jinem EWGH w takiej trójce.:unknown:
Niebawem to zwykły cios zasłoni 3/4 ekranu rozbłyskiem.

A Law to chyba przez ostatnie lata zaczął się stołować w tej samej katarskiej aptece co Big Ramy, a przecież mają najlepszą bazę - legendę:whyyy:

youre-the-only-one-whos-laughing-bro

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, łom said:

Powrotu do 'czystego' Tekkena jak w 5DR pewnie już się nie doczekam (no chyba że T8 będzie kompletną klapą).

 

no-country-for-old-men.jpg?w=640

 

To już nie jest Tekken dla starych ludzi. Czasy się zmieniły, korporacje to wiedzą i robią gry pod obecne pokolenie młodych graczy a nie sentymentalnych dziadów jak Ja sam, którzy walą konia to Tekkena 3 w 60 fps i 4k na PC'towym emulatorze. :balon: Też bym chciał powrotu tego co oferował Tekken 5. Ale tamte czasy na dobre odeszły. Here comes a new challenger. :frog:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, darkos napisał:

o już nie jest Tekken dla starych ludzi. Czasy się zmieniły, korporacje to wiedzą i robią gry pod obecne pokolenie młodych graczy a nie sentymentalnych dziadów jak Ja sam, którzy walą konia to Tekkena 3 w 60 fps i 4k na PC'towym emulatorze. :balon: Też bym chciał powrotu tego co oferował Tekken 5. Ale tamte czasy na dobre odeszły. Here comes a new challenger. :frog:

A to sądzisz że Tekken bez nasranych rozbłysków i mechanik powiązanych z jakimiś paskami/rage'ami nie ma racji bytu? Bo jak odwiedzają mnie znajomi czy rodzina (casuale bijatykowi) i odpalana jest jakaś bijatyka to najczęściej jest to DoA5 LR albo TTT2 (ewentualnie MK IX) bo nie trzeba tłumaczyć co, jak, kiedy można odpalić i każdy może ogarnąć co się dzieje. A dla przykładu T7 czy SC VI jest od razu wywalany bo są jakieś ciosy z armorem, rage itp. i osoby które tego nie ogarniają czują się oszukane bo "jak to sprzedaję kopa na ryj przeciwnikowi a on nadal może mnie atakować".

Nic to trzeba czekać na nowe DoA bo może po tym jak się przejechali na DoA6 wrócą do rozwiązań z 5LR.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, łom napisał:

A to sądzisz że Tekken bez nasranych rozbłysków i mechanik powiązanych z jakimiś paskami/rage'ami nie ma racji bytu?

No może by miał. Wystarczy jakby zrobili to chociaż jak SF6. Niech to ma jakiś sens i pasuje do otoczki nie przysłaniając akcji.

 

Na ten moment to jest gówno rozmazane. Ta arena z budynkami w ruinie to lepszą grafikę widziałem na Dreamcascie. Ale zasłoni się rozbłyskami i elo, nie będzie widać. To też nie są jakieś efektowne rozbłyski/gra świateł nowej generacji czy coś. Po prostu żółto-różowe światełka + anielskie skrzydełka, aureolki xD

 

 

I jak to wszystko ma się do tego pierwszego tesera? To po co bylo go wrzucać jak nie ma nic wspólnego z grą? Totalnie mi opadł...hype. Poczekam aż wyjdzie razem z seson passem za 20 zł i może ogram, ale nie mam ochoty kolejny raz na Tekkena 7 tylko gorzej

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gekon napisał:

I jak to wszystko ma się do tego pierwszego tesera? To po co bylo go wrzucać jak nie ma nic wspólnego z grą? Totalnie mi opadł...hype. Poczekam aż wyjdzie razem z seson passem za 20 zł i może ogram, ale nie mam ochoty kolejny raz na Tekkena 7 tylko gorzej

Obejrzałem sobie przed chwilą ten pierwszy trailer i nic się graficznie nie zmieniło poza tym, że jest mniej motion blura i wszystko nie jest mokre w nowym trailerze.

Dobre dragi masz jak T8 ci wygląda gorzej niż T7.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, UberAdi napisał:

Obejrzałem sobie przed chwilą ten pierwszy trailer i nic się graficznie nie zmieniło poza tym, że jest mniej motion blura i wszystko nie jest mokre w nowym trailerze.

Dobre dragi masz jak T8 ci wygląda gorzej niż T7.

No nie, faktycznie wygląda lepiej. Prawdziwa rewolucja. 

 

Nie licząc tego, że wszystko świeci się jak psu jaja

 

tak, jeszcze bardziej niż w t7

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, UberAdi napisał:

Może kiedyś jeszcze ktoś wam zrobi bijatykę dla starych ludzi, na razie pozostaje tylko stękanie :reggie:

 

Ja już przywykłem, że zawsze znajdzie się jakiś geniusz, który na siłę i na przekór wszystkim, po prostu będzie miał odmienne zdanie, bo tak.

 

Namco nie musi robić bijatyki dla starych ludzi – jeśli tak nazywasz po prostu gry, które nie śmierdzą festynem na kilometr. Niech robią sobie walki pokeemnoów w stringach z ananasem na głowie, jak to było już w T7. Widoczne tobie i wielu innym ludziom się to podoba.

 

Ale przynajmniej niech to wygląda lepiej niż tekken 6. A na pewno już niech będzie czytelne i pozwala na normalną grę, a nie na wciskanie randowmowych guziczków. Bo na razie wszystko do tego się sprowadza skoro nie widzisz co dzieje się na ekranie
 

Odnośnik do komentarza

No różni się, ale dupy nie urywa. Ciekawe jak szybko walka będzie się wczytywać. Czy Namco dobrze wykorzysta wypasione dyski na nowych konsolach. Bo na PS4 i przede wszystkim Xbox One długo/bardzo długo się czekało. Przydałoby się więcej trybów dla samotnego gracza. Customizacja pewnie znowu będzie słaba. Mnóstwo syfu/dziwactw itp.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, UberAdi napisał:

 

Tu porównanie scen z trailera odwzorowanych w T7

 

No rzeczywiście, graficznie niczym się nie różnią @gekon xD

 

ok, pokazałem to mojemu staremu

powiedział, że obrazek na lewo wygląda ładniej

 

a bardziej serio. Ktoś musiał robić porównanie nowej gry ze stara, która wyszła 7, 8 lat temu? To wiele mówi o tej "nowej jakości"

 

jak już masz zły dzień i chcesz się o coś wykłócać to wejdźmy na tematy polityczne, bo kłótnie o tekkenie 8 średnio mają sens. No nie ma bata, żeby ktoś na serio poza samym Haradą był zadowolony z tego, co zobaczył w tym trailereze i powiedział "wow, to jest to na co czekałem"

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, gekon napisał:

Namco nie musi robić bijatyki dla starych ludzi – jeśli tak nazywasz po prostu gry, które nie śmierdzą festynem na kilometr. Niech robią sobie walki pokeemnoów w stringach z ananasem na głowie, jak to było już w T7. Widoczne tobie i wielu innym ludziom się to podoba.

Ale w Tekkenie od czasów PSXa mamy robota, pandę w kapelusiku, niedźwiedzia z bandaną, kangura i dinozaura.

Nie chcesz japońskiego dziwactwa to nie graj w japońskie gry jak uważasz, że jesteś zbyt poważny na takie "pokemony" :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...