Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby to uratować to musieliby wszystko od początku zacząć robić. Od designu postaci po system walki. Jedyna szansa na zmiany to tragiczna sprzedaż T8 i wtedy może T9 (czy tam reboot) powróci do korzeni. Tylko że taki Soul Calibura VI też miał być powrotem do korzeni po słabej sprzedaży SC V a wyszło całkowicie na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten filmik pokazujący wspaniałości nowego Tekkena i... nie wiem co tak słabo. Każdy nowy element, z wyjątkiem odnawialnej energii, budzi u mnie negatywne uczucia. Cały ten heat śmierdzi mashowaniem pod koniec rundy, asysty do combosów w online, martwię się też o design postaci - Law wygląda jak parodia. Kiepsko to widzę.

Odnośnik do komentarza

Powalczą

 

Niestety. 

 

Podobno tylko nam się nie podoba. Nawet, ktoś tu ostatnio mnie temperował jak napisałem po pierwszym gameplayu, że to łajno i mi się nie podoba. Podobno jestem za stary na takie gry i to nie dla mnie. Teraz widzę, że to prawda. TO NIE JEST dla mnie.

 

 

Ale kurła jeszcze więcej superków, maszowania na pałę ciosami zabierającymi energię na bloku i auto komba w online to się nie spodziewałem xD

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak samo miałem z ostatnim Need For Speedem, dodali jakieś błyski, graficzki, elementy rysowane, postacie z chinskich bajek jak w grze mobilnej, festyn sto procent - myślę sobie co za gówno, ludzie to wyśmieją. A tu się wszyscy jarają od gafa, przez reddita do komentarzy na yt. Faktycznie trzeba zaakceptować że serie z którymi dorastaliśmy już nie są robione pod nas i każdy ma w dupie nasze zdanie.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to że w tym momencie nie ma żadnej sensownej bijatyki 3d na horyzoncie. Soul Calibur mało kogo obchodzi po 6tce (a i tak poszedł w festyn i speciale już od 5tki), Virtua Fighter musi zostać kompletnie przebudowany żeby odnieść jakikolwiek sukces, DoA 6 był porażką. Dosłownie żadna bijatyka 3d nawet nie została zapowiedziana a z chęcią bym przywitał nowe DoA w stylu 5LR czy Soul Calibura któremu bliżej do 2jki (a nawet 4ki). A tak jak ktoś nie trawi festyniarstwa to zostaje tylko granie w gry które mają już prawie 10 lat albo i więcej.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, ocenę można wydać po zagraniu. Zastanawia mnie jednak fakt, że większość fanów mówi, że T3 i T5:DR najlepsze części, dużo cięższe klimatem MK11 sprzedało się lepiej niż T7 będąc krócej na rynku, a oni idą w szybsze tempo i więcej rozbłysków i udziwnianie systemu, który według mnie nie musi być bardziej udziwniony.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Daffy napisał:

Co wy macie do ostatniego callibura? Czuć że budżet był malutki ale design nie jest jakiś festyniarski

Design aren i postaci może nie (oprócz Azwela) ale te wszelkie nowe mechaniki powiązane z paskiem speciala i reversal edge to festyn jak mało co. Miał być reset i powrót do starszych części a tak na prawdę poszli w tą samą stronę co SCV.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Efekty i super ataki maja być bo musi się to fajnie oglądać, bijatyka ma przyciągać widzów i tyle. Rage arty, rage drive i slowmo spowodowały ze tekken 7 się po prostu ogląda. Trochę mnie dziwi fakt ze ludzie narzekają na to ze pojawia się w t8 pistolety u niny, nunchaku u lawa czy tez działo u Jacka, jak od tekkena 2 mieliśmy lasery i devil kazuyi, w t3 mieliście yoshka z mieczem i gona/true ogra ktory strzelał płomieniami. Jeszcze nie wiadomo jaki realny wpływ będzie miało używanie tych cioskow z bronią a każdy już narzeka bo każdy chce teraz t7 z ładniejsza grafika. System z paskiem jest kontrowersyjny (pomimo ze jest już w t7 u kilku postaci a najbardziej podobny jest u geesa) to ten pasek może dodać więcej głębi i strategii. Gra ma być bardziej agresywna żeby nie uciekać kbd od walki i pewnie zniwelować różnice w używaniu hitboxow i innych klawiatur. Tez się obawiam systemu ale musimy najpierw sprawdzic żeby potem ocenić bo narazie za mało wiemy jak to będzie wszystko przebiegać 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Redmitsu napisał:

Trochę mnie dziwi fakt ze ludzie narzekają na to ze pojawia się w t8 pistolety u niny, nunchaku u lawa czy tez działo u Jacka, jak od tekkena 2 mieliśmy lasery i devil kazuyi, w t3 mieliście yoshka z mieczem i gona/true ogra ktory strzelał płomieniami.

Tylko że wszelkie lasery i płomienie to był bardziej element pokazujący moc postaci a nie coś czego by się używało (oprócz ognia Gona, który to był dodatkiem w T3 tak samo jak Boskonovitch). Od T6 były specjalne przedmioty które można było kupić i używać w walce ale to było bardziej w formie żartu. Do TTT2 z rostera Tekkena oprócz Yoshiego, Kunimitsu i Alisy nikt nie używał broni.

36 minut temu, Redmitsu napisał:

Jeszcze nie wiadomo jaki realny wpływ będzie miało używanie tych cioskow z bronią a każdy już narzeka bo każdy chce teraz t7 z ładniejsza grafika.

Tutaj raczej nikt nie chce T7 z ładniejszą grafiką tylko dopakowanego, nieprzekombinowanego, pozbawionego wszelkich pasków T3/T5 DR.

37 minut temu, Redmitsu napisał:

System z paskiem jest kontrowersyjny (pomimo ze jest już w t7 u kilku postaci a najbardziej podobny jest u geesa) to ten pasek może dodać więcej głębi i strategii.

No właśnie tu leży problem, były prośby żeby wywalić postacie 2d z paskami z kolejnego Tekkena to dali te paski i jeszcze więcej elementów z bijatyk 2d wszystkim. Tak samo było z Tekken Revolution, dosłownie każdy narzekał na ciosy z armorem a dodali je do T7. Jak tak dalej pójdzie to T9 przebije efekciarstwem SC czy nawet Injustice (bo DoA już dawno jest w tyle).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...