Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

56 minutes ago, gekon said:

Nie kłamcie, gra wygląda jak z psp. Może trochę gorzej, bo tam widziałem co się działo podczas walki:unknown:

 

 

 

No dobra, przyznaję się. Jak zwykle się mylę. Gra wygląda bosko. Te włosy, te twarze - czy to prawdziwe życie? Nie wiem, nie odróżniam :szok: Tekstury wyraźne jak wymiociny żula spod żabki. A arenki 2,5D to nie wiem, czy nowa generacja konsol wytrzyma taką technologię i przeskok graficzny:banderas:

 

 

 

 

Przy babie tez taka jeczydupa jestes?

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Shankor napisał:

 

Ale cringe...

Jak na razie najmniej chaotyczny trailer ale nadal kamera za często zmienia pozycję. Harada pisał na twitterze, że w opcjach będzie opcja dostosowania świecidełek i innych efektów, oby te efekty kamery też się na to łapały.

A czy cringe, jest ściana z cegieł, jest motocykl i jest deathfist czyli jak w każdym filmiku Paula w Tekkenie od czasów T1 xd

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2023 o 16:31, wet_willy napisał:

Przy babie tez taka jeczydupa jestes?

Zależy, twojej chyba nie znam a przy swojej nie marudzę, bo nie mam o co

 


Widzę niektórzy do gierek to podchodzą jak prawczki do kobiet. Nie można marudzić, ważne, że jest xD


Kurła, jakby ta gra zapowiadała się dobrze i wzbudzała coś więcej niż uśmiech politowania i cringe to bym się cieszył i nie musiał marudzić.

 

Załóżcie sobie może z UberAdim jakiś fanklub i pucujcie do Karen Phoenixa? Bo jakoś wszyscy drą łacha z tej gry a tylko wy we dwójkę biegacie i piszecie, że jest bardzo dobrze xD

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, gekon napisał:

Bo jakoś wszyscy drą łacha z tej gry

Akurat darcie łacha widziałem tylko na forum, na redditach i forach tematycznych oprócz pojedynczych głosów niesmaku jest zbiorowe wylizywanie groty nestle Harady i pałowanie się, że drugie zejście mesjasza będzie.

 

A bez dobrego singla jak w T3 czy T5 to wyjebane w tę gierkę, bo nie bawi mnie gibanie się jak rezus w online tylko po to, żeby za dwie sekundy polecieć na juggle, a po czterech mieć załadowane KO, za cienki w uszach na to jestem.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, wet_willy napisał:

Gdzie napisalem ze jest dobrze? 

 

Po prostu czekam na pelny produkt bo juz nie raz bylo tak ze gry z ktorych sie mialo beke okazaly sie byc najlepszymi czesciami serii fakt ze zazwyczaj po 38 patchach ale taki urok bijatyk xD

Skaczesz z postu na post i jak ktoś coś złego o tym tekkenie8 napisze to źle na to reagujesz;] 

 

Też czekam na finalny produkt, ale designu nie poprawią nawet i 39. patchem. 

 

Oczywiście, że może się będzie dobrze w to grało. Ale też nie oceniam tego, czy to jest zbalansowana, grywalna gra, a to, że nie podoba mi się grafika, archaizmy i design. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, wet_willy napisał:

Gdzie napisalem ze jest dobrze? 

Ja też się podpinam pod to pytanie.

Skąd mam wiedzieć czy jest dobrze jak w to nie grałem. Nie da się nawet jakoś dobrze ocenić jak ten nowy system będzie działać w praktyce.

NO ALE FRYZURA PAULA NO xD Ciekawe ile razy grając w tą grę w ogóle spotkam tak wyglądającego Paula.

 

10 minut temu, Bzduras napisał:

Akurat darcie łacha widziałem tylko na forum, na redditach i forach tematycznych oprócz pojedynczych głosów niesmaku jest zbiorowe wylizywanie groty nestle Harady i pałowanie się, że drugie zejście mesjasza będzie.

U niego na oddziale w Choroszczy wszyscy drą łacha więc może mieć trochę inną perspektywę.

 

Ty @gekon w ogóle grasz w bijatyki czy tak tylko biegasz po tematach z bólem dupy a później ten SF którego rzekomo zamierzasz kupić wyląduje na pchlim po 4h grania jak się zorientujesz, że gra poza serwowaniem ci oklepu online nie ma co ci zaoferować?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...