Skocz do zawartości

Hi-Fi Rush


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc po różnych szacunkach na Steam Charts, to bezpiecznym założeniem jest, że do tej pory tylko na Steam poszło ok. 300-400 tys. Do tego dochodzi sprzedaż na konsolach no i ludzie, którzy przejdą w GP. Przy sprzedaży na poziomie 500 tys gra wygeneruje ok. 15 mln $ przychodu, więc spokojnie można założyć, że na 90% koszt produkcji już się zwrócił, a gra miała premierę raptem ~2 miesiące temu. I cały czas mówimy o grze z premierą w GP na PC i konsolach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.04.2023 o 16:21, balon napisał:

Pograłem, kilka godzin za mną, no i panie kapitanie, jakie to jest FANTASTYCZNE. 
Czytając to co piszecie (+ screeny), to wiedziałem że gierka mi podjedzie, jedynie co bałem się trochę o moje poczucie rytmu. No ale na normal nic mi to nie przeszkadza, baa nawet coś mi się udaje wymłodzić.

Co mnie zaskoczyło na duży plus względem tego co się spodziewałem, że walki w cale nie ma tak dużo. Fajnie, że jest dużo przerywników (umilaczy gameplayu) między kolejnymi walkami. Jest skakanie, jest prosta i przyjemna eksploracja w celu szukania śrubek i innych dopałek, są slidy itd. 

O takich oczywistościach jak mega oprawa i świetny VA nie będę nawet wspominał…


Jak narazie moje GOTY i ciekawe czy 3 rok z rzędu „kolorowe” AA będzie w moim TOP3 roku (poprzednio Tinykin oraz Kena), chociaż premiery od końca kwietnia zapowiadają się mocarnie. 
 

 

Dobra skończone. Podtrzymuje wsio, a nawet trochę jeszcze podkręcam ocenę! 
Ta gra nie na wad, to co się dzieje w 2 połowie to istna jazda bez trzymanki, ba nawet levele (design) dla mnie nie były monotonne. Ostatnie 3-4 levele to duże urozmaicenie.
 

Cudowana, gra i jak narazie zaskoczenie generacji in+  
 

Mocne 9/10 i wypatruję kontynuacji 

 

:banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hitami z abonamentu to można nazwać Forze Horizon czy Sea of Thieves z 30 milionami graczy. 

HiFi Rush to mniejsza gierka pokroju Oriego, które też dobiło do 3 milionów. Nikt nie oczekiwał po HiFi wykręci wynik jak Halo czy Forza. IMO najważniejsze żeby MS i twórcy byli zadowoleni i dalej mogli robić to co dotychczas 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Ukukuki napisał:

Jak na hit z abonamentu to chyba trochę słabo. 

 

W abonamencie jest już chyba ponad 500 gier, a premiera day one dla GP to norma dla kilku gier każdego miesiąca, więc każda nowa gra i tak musi konkurować z bardzo dużą biblioteką starszych i zupełnie nowych gier.

Teraz, Moldar napisał:

Oczywiście, ale imo marketingowo mogli lepiej to rozegrać, stray dosyć szybko sprzedał się w 5 milionach kopii, a jest grą imo słabszą.

 

Srali się nad Stray bo premiera w PS+ to wydarzenie kwartału, a w GP to jest już norma. Stąd zupełnie inna dynamika popularności.

 

No i nie oszukujmy się, w HFR trzeba jednak grać i się jeszcze na tym skupić bo to gra rytmiczna.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...