Skocz do zawartości

Hi-Fi Rush


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.02.2023 o 16:43, KamilM napisał:

Ale ta gierka jest boska, ten system walki to sam miód. Nie wiem jak wy to pokonywaliście w niecałe 10h. Ja już mam ponad 13h.

Jeszcze właśnie miałem scenę żywcem wyjętą z Leona zawodowca. Genialne

 

11h na liczniku, a dopiero Korsyka. Fakt było trochę AFK, ale dostaję czasami mocno w dupę przy parowaniu, niczym w Sekiro :D. 

Odnośnik do komentarza

Mi też nie wpadło. Ale się tym nie przejmuje. Na jakieś 10 ostatnich gier to przynajmniej w 6, 7 nie dostałem od jednego do kilku aczików. Więc to chyba norma na xboxie, że działa to jak chce.

A co do samej giereczki to skończyłem w jakieś 15h. Oby więcej takich niespodzianek. Genialny tytuł, wszystko już chyba zostało powiedziane w tym wątku. Jakbym chciał się do czegoś na siłę przyczepić. To może trochę  za duży chaos w końcowych starciach oraz brakowało trochę zapadających w pamięć utworów jak chociażby ten od The Prodigy.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę w weekend i jestem absolutnie zachwycony. Taka gierka i to wydana z partyzanta? Oby więcej takich akcji. Jeśli ktoś narzekał i wmawiał sobie, że Xbox nie potrafi dostarczyć gier z konsolowym klimatem to teraz dostał argument na zamknięcie japy. Hi-Fi Rush oferuje to co w konsolowości najważniejsze i przypomina mi czasy kiedy grało się na Dreamcaście w Jet Set Radio albo Space Channel 5. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie uważam, że polski dubbing (w tym do filmów) sprawdza się w 99% przypadków jedynie w bajkach (a hi-fi oprawą to takie anime). Zresztą pomyślcie ile kultowych polskich dubbingow pochodzi z bajek, a ile z innych produkcji... wyjątki można policzyć na palcach jednej ręki 

Odnośnik do komentarza

Skończone. Kurde zajebista gierka. Myślałem że będzie to dość monotonne i trochę też wydawało mi się że MS rzucił tą grę tak na odpierdol.

Ale te wszystkie etapy są bardzo pomysłowe, wprowadzanie nowych mechanik i przeciwników. Walki z bossami są odjechane. Wszystko dobrze działa, dubbing jest naprawdę dobry. No przyłożono się do tego tytułu.

Jestem słaby rytmicznie ale bawiłem się świetnie, ta gra dostarcza po prostu frajdę. Po Elden Ringu idealnie siadło.

Bardzo bardzo dobra giereczka

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Również ukończyłem. Rewelacyjny AA indyk. Stylistyka całej gry idealnie spłata się w całość z miodnym systemem walki, zero nudy i gra stawiająca wyzwanie w każdym etapie wprowadzająca coś nowego. Gameplay trochę mi się kojarzył w pewnych momentach z Sekiro, dosyć duża głębia wszystkiego i trzeba idealnie trafiać w takt, niczym w Sekiro. Na początku trudno mi było ogarnąć ten system, ale jak już wjechał, to na pełnej. Postacie różnorodne, wrogowie też, bossowie super, design leveli top, masa skilii do ulepszenia, spoko post game, ale tylko go liznąłem, sam główny wątek idealnie 10-15h w zależności od tego, jak dobrze Ci idzie. Jak dotąd dla mnie najlepsza gra Microsoft Studios tej generacji (tych akurat, na naprawdę wysokim poziomie, wiele nie było.

Bardzo dobry jest również PL dubbing, no shadowdrop idealny. Najlepsza w swojej klasie. Rzeczywiście spokojnie w okolicach 9.5/10 można jej wystawić, odejmując pół punkta za przesadzoną ilość git-gut QTE pod koniec gry i delikatny problem z dostosowaniem poziomu trudności z parowaniem i tutorialem z nim związanym (wiem, że kilka osób się odbiło przez to od gry, zupełnie niepotrzebnie, bo potem jest łatwiej). 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Również ukończyłem. Rewelacyjny indyk. Stylistyka całej gry idealnie spłata się w całość z miodnym systemem walki, zero nudy i gra stawiająca wyzwanie w każdym etapie wprowadzająca coś nowego. Gameplay trochę mi się kojarzył w pewnych momentach z Sekiro, dosyć duża głębia wszystkiego i trzeba idealnie trafiać w takt, niczym w Sekiro. Na początku trudno mi było ogarnąć ten system, ale jak już wjechał, to na pełnej. Postacie różnorodne, wrogowie też, bossowie super, design leveli top, masa skilii do ulepszenia, spoko post game, ale tylko go liznąłem, sam główny wątek idealnie 10-15h w zależności od tego, jak dobrze Ci idzie. Jak dotąd dla mnie najlepsza gra Microsoft Studios tej generacji (tych akurat, na naprawdę wysokim poziomie, wiele nie było.

Bardzo dobry jest również PL dubbing, no shadowdrop idealny. Najlepsza w swojej klasie. Rzeczywiście spokojnie w okolicach 9.5/10 można jej wystawić, odejmując pół punkta za przesadzoną ilość git-gut QTE pod koniec gry i delikatny problem z dostosowaniem poziomu trudności z parowaniem i tutorialem z nim związanym (wiem, że kilka osób się odbiło przez to od gry, zupełnie niepotrzebnie, bo potem jest łatwiej). 

 

A co ta gra ma wspólnego z indykiem?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

Dam plusa na zachętę i wierzę, iż użytkownik Krychu dzięki niemu odkryje nowy, lepszy świat albo chociaż totalnie nie załamie się pod naporem presji kolegów wyżej

Wiedziałem, że to zdanie będzie kontrowersyjne :D. Dzięki za plusa :). No może to max AA :D

btw. przekreśliłem w głównym poście, nie chciałem obrażać, bo gra super :P. 

Odnośnik do komentarza

U mnie 6. gierka skończona w tym roku i też potrzebowała chwili by się rozkręcić, w trzech ostatnich misjach pędząc już na złamanie karku. Od razu dodam od siebie - IMO najwięcej gra zyskuje na słuchawkach kiedy faktycznie naciskasz kolorowe guziczki w rytm muzyki, idzie wejść w coś w rodzaju transu. Nie ma mowy o moim kandydacie na GOTY, ale to bardzo udana pozycja, tym bardziej warta sprawdzenia jak się jest miłośnikiem slasherów (HFR >> DMC V :) ).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2023 o 15:47, Bowser napisał:

Dawno nie miałem czegoś takiego że pomyślałem: "a odpalę z ciekawości, pewnie średnie" a potem "wow". Popieram wszystkie opinie, gra jest cudna. Trudno sie oderwać, nie nudziła mnie ani przez chwile. Gdyby wydali w pudełku - kupiłbym do kolekcji. Dla mnie spore zaskoczenie.

Ja wczoraj odpaliłem żeby tylko sprawdzić a wyłączyłem dopiero jak ubiłem pierwszego bossa ;)

Ciekawe jak później ale początek mocno wciąga, jednak o masterowaniu raczej nie ma co myśleć mimo, że odpaliłem na trudnym. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...