Skocz do zawartości

Prince of Persia The Lost Crown


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak mówię, ucieczka w Ori to był przepiękny, wyciskający łzy z oczu, niezapomniany punkt kulminacyjny i jeden z kultowych momentów historii grania. Tutaj jest anonimowy korytarz z platofrmami i kolcami. Gierka ma słaby fragment, bywa.

  • beka z typa 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2023 o 18:01, GSPdibbler napisał:

Ale to będzie kupsztal 50 na meta.

 

W dniu 14.06.2023 o 10:20, LukeSpidey napisał:

No niestety rozczarowanie. To już ten Prince z 2010 roku był lepszy. Szkoda, że marka poszła do piachu (no pun intended).  

 

W dniu 14.06.2023 o 10:55, messer88 napisał:

Graficzka jak jakiś forcik i te murzyńskie hip hopy, dramat 

 

Uwielbiam sobie cofać forumek do początkowych stron :) brawo Ubi, takiego szpilu właśnie mi trzeba :obama:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jimmyyy8 napisał:

 

 

 

Uwielbiam sobie cofać forumek do początkowych stron :) brawo Ubi, takiego szpilu właśnie mi trzeba :obama:

Akurat messer z tamtym reveal trailerem dobrze napisał. Pchają ten hiphop wszędzie nieważne czy pasuje.

 

Po ograniu dema - Jest dobrze. Spoko system walki i ogólnie sterowanie księciem. Muszę się zastanowić czy chce 120 fps, czy pudełko na Switcha xd

Odnośnik do komentarza

Oczywiście team steam deck OLED, oczywiście od początku wiedziałem że to będzie sztos gierka

 

Oczywiście mam dylemat co robić bo jak zawsze chętnie biorę na premierę to na co mam ochotę to kurvva yebane ubi i gierka 2d dla masowego odbiorcy...to bankowo za miesiąc lub dwa będzie smigac w turbo promocjach

Odnośnik do komentarza

Dawno nie grałem w żadną metroidvanię, ale tutaj na Normalu poszło sprawnie, choć pewnie boss sprawiłby problemy... gdyby pozwolili mi z nim zawalczyć :sadkek:
18cfa1e45b559-screenshotUrl.thumb.png.f83e3f3d32b016c2146fb114f4942a38.png

W każdym razie jest ładnie, dynamicznie, responsywnie i ogólnie fajnie się gra.
Nie wiem, czy wezmę to na premierę, bo nie jest to typ gry, który wywołuje we mnie niezdrową podnietę, ale na pewno kiedyś kupię.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...