Skocz do zawartości

PlayStation 2 Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

Gazeta już w domu, garnitur uprasowany, mieszkanie posprzątane. Można zacząć czytać. Zamierzam splatynować tego grubasa przez weekend. 

Wielkie podziękowania dla Rogera i ekipy, bo naprawdę widać, że włożyliście w to mnóstwo serca i pracy. Moje uszanowanie, zwłaszcza dla Dżuja, Komoda i Piechoty, którzy jak widzę dostali w creditsach specjalnie podziękowania za duży wkład w PS2 Extreme. Fajnie, że wsparliście rednacza w tym projekcie :hi:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1700917880702.jpg.7244714a0b2e715202187598843eaa70.jpg

 

Na okładkach najlepsze GTA i najlepsza Zelda, czy może być apetyczniejszy zestaw? A w środku? O ja jebię, ile dobroci, ile krwistego mięsa. Strona po stronie wypchane smakołykami. Nienawidzę Was z jednego względu - po lekturze zapewne będę miał ochotę większość z tych gier ograć ponownie, albo po raz pierwszy.

Dobra robota Panowie i już teraz dziękuję za ten papierowy wehikuł czasu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Też już mam :banderas:

Tylko przekartkowałem a tyle wspomnień odżywa.

Burnout3 pierwszy raz grany jak byłem chory, odpaliłem o 10 rano skończyłem grać przed północą. „We are the lazy generation…”

MGS3 ogrywany w sylwestra chyba z 11 raz, żeby wszystko zebrać i zobaczyć . Intro którego nigdy nie przewinąłem

”What a thrill
With darkness and silence through the night…”

I tak można przeglądając każdą stronę :obama:

To My

 

 

 

AA762EEE-841E-4E9E-B5DB-A9E50CBFD6E7.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę chujowo że poważne wydawnictwo (a może wcale nie takie poważne) nie potrafi ogarnąć wysyłki żeby wysłać wszystkim PREORDEROWCOM w jednym czasie. U mnie nadal w przygotowaniu także to nie jest kwestia kuriera ani dostawy w sobotę. Czemu są równi i równiejsi panie Robercie?

Odnośnik do komentarza

Ehh, gazetka przewertowana na szybko ze łzami w oczach... Tyle dobrych wspomnień :hi:

 

Jak na razie rzucił się w oczy jeden babol. Na okładce tytuł jednego z artykułów to "Gdzie mi z tą gitarrą?", natomiast docelowy artykuł w gazecie brzmi "Gdzie mi z tym plastikiem?".

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem wspomnienia Zgredów i w sumie PS2 to też była moja pierwsza konsola (nie licząc Pegasusa:leo:) kupiłem ją chyba w 2004 tak jak zarejestrowałem się na forum. Kasę zacząłem zbierać jeszcze w 2003 i (nie)szczęśliwie w pierwszej klasie liceum we wrześniu złamałem rękę. Gips na 3 miesiące i tekst polonistki „dobrze, że nie prawa bo byś musiał się nauczyć pisać lewą ręką „ wtedy się nikt nie pierdzielił. Później dzięki odszkodowaniu, coś koło 370zl, mogłem kupić wymarzone PS2.

Konsole kupiłem w MadGames, te ich reklamy :drakeyeah:, na giełdzie komputerowej w Warszawie koło Stodoły. Zakup na bank w zimę bo pamiętam, że po powrocie konsola musiała swoje odczekać przed odpaleniem. Na początku bez memorki, która później kupiłem na forum tak jak Burnouta 2 a później to już poleciało. Kiedyś każdy był jak Jack Sparrow :yao:

Później już nigdy nie miałem tyle czasu na granie.

Piękne czasy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem objawienia, zyskałem jakieś ZROWO WARIACKIE połączenie z panem Kutaragim. Rankiem powiedziałem małżonce - stara, odkurzam PS2, wieczorem będziemy łoić w Guitar Hero. Mam co prawda emu PS2 na XSX, ale jest wyczuwalny lag. No i gram na padzie w gierki muzyczne, a że w nowych kontrolerach są spusty, to wiecie, dupa, a nie granie, typu szybkie klikanie.

 

Nie minęło kilkanaście minut i dostałem powiadomienie, że kurier dziś wpadnie. Panie Łapusz, dobrze tam przysmarowane było dla Inpostu, normalnie w weekend nie dostaję paczek :rayos:

 

Gazetkę przekartkowałem, oczywiście wersja z najlepszą częścią MGS (i to nawet nie podlega dyskusji). Dużo treści, fajnie mieć na półce część z klasyków, o których jest napisane. W teksty się nie wczytuję, bo mam klaysczne gierki do ogrania :drakeyeah:

 

Pozdrowienia cieplutkie dla forumowiczów. Gdyby nie wymiany gierek na forum i odkrywanie tej cudownej krainy wirtualnej rozrywki, dziś pewnie byłbym fanem Far Cry.

PXL_20231125_165848068.NIGHT.jpg

  • Plusik 7
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...