Skocz do zawartości

PSX Extreme 314


Rekomendowane odpowiedzi

Tekst o Unity - liczyłem na coś przyjemnego do czytania, ale tekst chaotyczny i rozwleczony - co chwila cofamy się i czytamy o mękach i wersji 1.0, a potem szybko sukces i pyk akapit o Riccitiello, pora na CS-a.

Cóź - no nie pisał tego klasyczny Z(red.), więc wiele można wybaczyć ;)

Odnośnik do komentarza

Spodziewajcie się komunikatu, że kolejna drukarnia padła czy coś albo alkon za coś nie zapłacił, u mnie też pusto ale jeszcze półtora numeru do przeczytania, chociaż jak zapłaciłem za produkt z góry to dobrze by go miało mieć w widełkach wysyłkowo +/- te 4, no niech będzie już nawet 7 dni od wydania w domu, także do piątku raczej dojdzie. Dojdzie?

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2023 o 13:59, Bartg napisał:

image.thumb.png.df99f5256b73fea448a3fb41a3364c65.png

 

:kekw:

Co zabawne, tylko ten screen ma podpis: "projekty zwiedzanych lokacji wyglądają fenomenalnie".

 

Przecież babole (te widoczne nawet bez znajomości gier w ogóle) to przechodzą w druku notorycznie. Wystarczy przeczytać, ale po co czytać. Chyba autor sprawdził, nie ? Nie ?

 

Żeby daleko nie szukać, to wystarczy spojrzeć do tzw. liczb numeru (dział: co nowego) w numerach 313 czy 311. Czy tam w ogóle jest jeszcze ktoś na stanowisku korektor ? Patrzę do stopki: nie. 

 

Odnośnik do komentarza

Primo - przed weekendem dotarł do mnie numer z Extreme Plusem, z tym że on jest wysyłany w kartonie i priorytetem :cool2: Polecam wspierać stówką, gazetka będzie zawsze o czasie :)

 

Z trochę innej beczki - link do artykułu jak wiele prasy się wysypało w ostatnim czasie (https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/koniec-prasa-zamkniete-tytuly-forum-pixel-auto-moto-auto-swiat-naj-men-s-health-claudia)

 

Auto Świat wyleciał całkiem, Przegląd Sportowy jest wydawany 2 razy w tygodniu. Po lekturze tego artykułu mam mieszankę podziwu i niedowierzania że Szmatławiec dalej ciągnie!

Odnośnik do komentarza

Być może łatwiej, paradoksalnie, przetrwać bardziej niszowym, specjalistycznym czasopismom, które publikują treści, które trudno znaleźć w internecie. Mają mniej czytelników, ale za to takich, którzy są dość wierni danemu tytułowi. Artykułów o sporcie czy powierzchownych testów samochodów jest w necie na pęczki, więc stąd taki, a nie innym los "PS" czy auto świata. 

Przegląd Sportowy zresztą niech zdycha, życzę im tego od kiedy przejęli Tempo (krakowska gazeta sportowa), i połączyli w jeden tytuł, który szybko stał się takim sportowym brukowcem, ze zdjęciami na cała stronę i głupimi artykułami o niczym

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...