Skocz do zawartości

PSX Extreme 314


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytane i muszę docenić recenzje AC mirage, bo nikt z video recenzji w internecie nie umiał przekazać, ze

 

Spoiler

Ubi poszło w full stealth i walka  na mieczyki mija się z celem we większości przypadków.

 

Gierka oczywiście dopisana do backloga po przeczytaniu recki, bo taki gatunek rozgrywki to mój konik, a coraz mniej takich produkcji na rynku z budżetem.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, gdyby nie to, że to jest zax, więc stosując psxowe równania matematyczne, na konkretnych redaktorów, należałoby odjąć jakieś dwa/trzy oczka od generyka i wtedy wychodzi realna ocena. Swoją drogę albo trolluje, albo już jest w takim stanie odklejenia, że przy pytaniu w hyde parku nie miał sobie - jako jeden z nielicznych - nic do zarzucenia.

 P.S. Kojarzę, że Josh był obrażony za RE4, ale tutaj trochę przesadził z tymi groźbami śmierci za 8.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Roger napisał:

Słuchajcie czy z tym numerem faktycznie jest coś nie tak w kwestii "zapachu"? Doszedł do mnie taki mail, dość niepokojący :) 

Witam, Prenumeruję Państwa magazyn od dłuższego czasu. Wczoraj otrzymałam najnowsze wydanie nr 314 ale coś jest nie tak, tzn gazeta tak bardzo "pachnie" farbą, że nie da się w domu wytrzymać . Nawet dzieci głowa zaczęła boleć . Dziś mąż chciał poczytać, ale nadal odłożył do piwnicy z nadzieją, że wywietrzeje, ponieważ zapach jest bardzo intensywny, nawet dłonie po jednym umyciu czuć nadal zapach farby. Nie wiem, czy możemy coś z tym zrobić? Może nowy egzemplarz lub zniżkę na następny rok prenumeraty?

 

Wrzuć to na rodzyny w następnym numerze. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja odkładam kolejne numery do pojemnika za łóżkiem, a że już się zapełnił, to kilka (do przeczytania) leży na wierzchu. Czasami mi nimi zalatuje, a że ostatnio dużo śpię, to wniosek jest prosty: przez ten sam numer ze zgłoszenia. Ale to wszystko nic. Jak wytargałem ten pojemnik, to się okazało, że były pajęczyny. Na pewno przez te pająkomeny. Musiałem wezwać pokojówkę do przytule ... znaczy do posprzątania.

Spoiler

:thanks:

 

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ten numer wyjątkowo mocno walił farbą przez pierwsze 2-3 dni, ale teraz już raczej wszystko okej.

Chociaż przyznaję, że granie w nocy w alanka łejka 2, przy jednoczesnym zaciąganiu się szmatławcem poskutkowało jakimiś mocno pojebanymi snami. Jakby to Grucha napisał: jest to na pewno ciekawa sytuacja. 

W każdym razie w ramach odszkodowania proszę mi Panie Roger załatwić PS2 Extreme z okładką z okemi i zapomnimy o całej sytuacji 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, baniek napisał:

Z artykułu o Tomb Raider:

 

Ktoś wie co autor miał na myśli? Czytałem cały akapit trzy razy i nadal nie wiem jaki związek z Polską ma ten reboot.

 

Faktycznie wygląda to jakby autor zapomniał wyjaśnić o co kaman. Moim zdaniem chodzi o polski dubbing (pierwszy raz TR po polsku na konsolach) ale drugiej rzeczy nie zgadnę.

 

Jak chodzi o zapaszek szmatławca to faktycznie ten numer wali niesamowicie. Żonka weszła do mojej jaskinii i od razu były pretensje o straszne smrody. Wziąłem więc tego Psx'a, podsunąłem jej pod nos i mówię że to prestiżowy magazyn o grach za 25zł i że prosto z drukarni, więc musi chwilę pośmierdzieć :)

 

Komodo, świetny tekst o tym dzbanie Ryanie. Nie znałem wszystkich jego mądrości o gamingu. Masakra co oni zrobili z marką Playstation.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie zapach elegancki i nie odczułem, żeby był jakoś intensywniejszy, niż zazwyczaj.

 

Co do samej zawartości, to właściwie przeczytałem już wszystko, co mnie interesowało, z uwagi na parę dodatkowych dni wolnego poszło szybciej, niż zwykle, ale też w tym miesiącu było naprawdę sporo treści, które od początku mnie zaciekawiły. Ogólnie jeden z lepszych numerów w ostatnim czasie. Wyróżnię choćby całkiem przyjemnie napisaną relację z TGS (widać, że gościnny autor ma mocną zajawkę, choć może nawet momentami entuzjazm był aż zbyt duży, przy notce na temat kolekcji MGS choćby, gdzie część rzekomych usprawnień wcale nie występuje w produkcie końcowym) czy "Śladami Godzilli" Komodo (uniwersum od wielu lat mnie nie interesuje, ale podjarka autora się udziela). Na pochwałę zasługuje też tradycyjnie Adamus. Fanem omawianych seriali nigdy specjalnym nie byłem (ot leciały sobie gdzieś tam w tle), ale tutaj robotę robi sam styl i lekkość pióra. Za to art o DBZ taki trochę nijaki, może trochę za krótki, jak na tak duży fenomen i zbyt ogólny, żeby wynieść z niego coś więcej. No i oprawiony tak sobie. Ale przyznam, że w skali całego numeru nie znalazłem jakichś baboli w temacie strony graficznej, więc o ile to nie kwestia losowa, tylko tendencja, to bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie sam tak myślałem, ale znalazłem pewną gazetkę z października/listopada 99(siedzącą w temacie), gdzie jest zajawka i wielka ekscytacja, że wystartuje u nas 1 października blok anime na RTL 7 tj. slump/rycerze zodiaku/db.

Jest jeszcze rozpiska programów w TV, z których wynika, że na RTL2(chyba u niemieszków) DB leci od 30.08.99, więc zakładam, że mieli wcześniej niż my.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2023 o 14:37, oFi napisał:

Przeczytane i muszę docenić recenzje AC mirage, bo nikt z video recenzji w internecie nie umiał przekazać, ze

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Ubi poszło w full stealth i walka  na mieczyki mija się z celem we większości przypadków.

 

Gierka oczywiście dopisana do backloga po przeczytaniu recki, bo taki gatunek rozgrywki to mój konik, a coraz mniej takich produkcji na rynku z budżetem.

Acm to tak trochę w rozkroku, ale bliżej mu do starych niż noeych skrytobójców 7/10, skończyłem i nie żałuje - więcej w nowym odcinku podcastu PoGRAduszki ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...