Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie mieć zajebis,cie silną psychikę żeby pracować przy tworzeniu pisma, wygląda jakby niektórzy byli gotowi wpierdoli.c za podjęte decyzje. Przykładowy komentarz z FB:

Screenshot_20240208_215710_Facebook.jpg

Screenshot_20240208_215648_Facebook.jpg

 

Mogliście tego brayna dać, patrzcie jaki wkurwio.ny.

Screenshot_20240208_215744_Facebook.jpg

Edytowane przez Fafensky
  • Plusik 1
  • Haha 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fafensky napisał:

Musicie mieć zajebis,cie silną psychikę żeby pracować przy tworzeniu pisma, wygląda jakby niektórzy byli gotowi wpierdoli.c za podjęte decyzje. Przykładowy komentarz z FB:

Screenshot_20240208_215710_Facebook.jpg

Screenshot_20240208_215648_Facebook.jpg

 

Mogliście tego brayna dać, patrzcie jaki wkurwio.ny.

Screenshot_20240208_215744_Facebook.jpg

Wydawca zrobi dodruk jak z okami do ps2e ;)

Odnośnik do komentarza

Hy hy. Ktoś tam tamtemu koledze powinien odpisać, że nie ma takiego zawodnika, dlatego nie ;-) Ale "fury" ewidentnie z niego wychodzi. Mógłby konkurować na minę z jednym gościem u mnie w pracy. Jeszcze nigdy nie widziałem go zadowolonego. Nazywam go Wściekłym Wiatrakiem ;D

 

No, a przy okazji wyszło dlaczego jest tyle wersji okładek tzn. nie żeby sobie wybrać, ale żeby dopaść wszystkie ;P

Odnośnik do komentarza

Nie wątpię, ale też dobra okazja do sprzedania zbieraczom tego samego numeru kilka razy ;-)

To też pokazuje pewną słabość prenumeraty, bo w takich przypadkach nawet się nie wie jaka wersja wpadnie. 

Ja akurat problemu z okładkami nie mam. Była w saloniku tylko jedna wersja z tą "pokojówką", no to wziąłem ;D

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj czytać numer 317. Czuję niedosyt po przeczytaniu artykułu Dźwięki The Last of Us. Lubię sobie czasami wieczorem usiąść i odpalić dla relaksu soundtracki z gier i filmów, posiadam również płytę OST z TLOU i liczyłem na trochę obszerniejszy tekst naładowany ciekawostkami na temat tworzenia OST przez Santaolalla, jak choćby to, że kompozytor nie zna nut, więc jego proces tworzenia soundtracków jest specyficzny. Dużo rzeczy można było się dowiedzieć z krótkiego filmu dokumentalnego, który był dostępny w zakładce TLOU po zainstalowaniu gry na PS4. Duża część artykułu nie była o muzyce a o udogodnieniach dla niepełnosprawnych, co swoją drogą jest świetnym tematem na osobny duży artykuł, a na YouTube można obejrzeć wywiad Grysława z niewidomą osobą, która opowiada w jaki sposób gra w gry i jak bardzo TLOU2 jest przyjazne dla takich osób. Tutaj artykuł był jakby trochę na siłę dodany do reklamy biletów na stronie obok na koncert muzyki z TLOU, a takie przynajmniej odniosłem wrażenie po przeczytaniu.

 

Podobał mi się felieton Mazziego. Od ponad 15 lat (od czasów pojawienia się PS3 na rynku) co jakiś czas zastanawiam się co się stanie w przypadku, gdy pojawi się fotorealistyczna grafika w grach, ale mam na myśli taką naprawdę fotorealistyczną, kiedy nie będzie się dało odróżnić FIFY od transmisji meczu. Czy gry, w których strzelamy do innych, będą musiały być cenzurowane? O ile gry wojenne głównie na tym polegają i gracz ma świadomość, że w tej grze chodzi o udział w wojnie, to GTA to już trochę inna para kaloszy i twórcy gier w takim wypadku prawdopodobnie znowu padną ofiarą oskarżania o byciem źródłem przemocy wśród młodzieży.

 

Czuję również niedosyt po przeczytaniu retro o MJ'u, ale tyle rzeczy można by tam dopisać, że w zasadzie trzeba by temu tematowi poświęcić cały numer. Cytat "timing jest wszystkim" trafnie opisuje to jak Jordan wbił się w popkulturę w odpowiednim czasie. I tak samo w odpowiednim momencie wbił się z "Ostatnim tańcem", którego premiera przypadła akurat na pandemię, a przez tyle lat nagrania leżały w szafie, ponieważ MJ i jego otoczenie nie pozwalało na ich opublikowanie. Dużo na ten temat można przeczytać w erracie do jego biografii. Zastanawia mnie tylko jedno zdanie z pierwszego akapitu - naprawdę potrzeba było profesorów fizyki, żeby policzyć ilość klatek nagrania i w ten sposób dojść do wniosku, że Jordan był w powietrzu niecałą sekundę? :obama:

 

W artykule Retropie*dolnika tekst w większości pominąłem, ponieważ nie planuję modowania PS2, więc czytanie o cenach, rozdzielczościach itd. nie było interesujące, ale ta część o graniu na PS2 przez sieć nadawałaby się na duży artykuł. Istnieje cała scena zajmująca się przywracaniem trybów online starych gier PC, PS2, ale również PS3 - np. ponownie można zagrać w PlayStation Home (pozdro dla kumatych). Może ktoś by się kiedyś pokusił o poruszenie tego tematu na łamach PSXa.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...