Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2024 o 16:06, Roger napisał:

Styczniowy numer dostępny - 1 lutego (czwartek)

Prenumerata - wysyłka - 31 stycznia (środa)

Nie za wcześnie ta wysyłka prenumeraty? Ci kupujący w kiosku będą musieli uważać na spoilery.

 

Odnośnie okładek to ta z Kazuyą fajna.

Odnośnik do komentarza

Woo, wszystkie okładki bardzo na plus. Ciekawe co będzie w prenumeracie a co w salonikach. Pewnie wylosuję Jun czy Victora a marzy się symbolicznie Jin czy tym bardziej ta ostatnia (Kaz & Jin). 

 

Zapowiada się syty numer. Top 100 zapowiedzi, Dźwięki The Last of Us, LEGO, Batman, recka Tekkena (pisze Kali?). Duży sentyment dla tematu Martwe Zło (w takich sprawach chciałbym doktora MyszaQa jakby ktoś, ale i Sobek da radę) bo uwielbiam. A i drukowanie żywicą mi blisko, więc... jak zawsze jest poziom i już wiem że będzie co czytać. 

Teraz tylko czekać do lutego. :)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, grzybiarz napisał:

Wziąłem niedawno patrona dla pdfow … no i dostałem dziś przeciek odnośnie nowego  numeru. Trochę to spóźnione, bo pierw powinny być przecieki a potem wpis na forum. A tak już wszystko wiem z tego tematu. 

Zawsze możesz podnieść tę kwestię na comiesięcznym spotkaniu online z redakcją, gdzie wspólnie omawiacie przyszłość pisma.

  • Dzięki 1
  • Haha 8
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Tak spojrzałem i wywalili te spotkania z progów, ale za stówkę nadal można dostać darmowe zaproszenie na Extreme Party 2023 czy te mityczne drukowane na zamówienie karty do gry. Coś się dzieje w dobrym kierunku, ale to pomalutku, powolutku.

Odnośnik do komentarza

A baldur dostał 9+... I sam dałem w 3 groszach 9+. Głupi ja.

 

Ale widzę że Konsolka w 3 groszach do Prince'a  dal wyższa ocenę niż główny recenzent wiec chyba to znak  że swiat sie konczy i czas kupować masowo w biedro groszek konserwowy do bunkra :D.

 

I gratulacje Kmiot za publikacje we "wlasnie ukonczylem" oraz zw użyte w niej słowo "klawe". Przypomniałeś mi nim opowieści mojego ojca po kilku o czasach burzy i naporu XD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, K.Adamus napisał:

I gratulacje Kmiot za publikacje we "wlasnie ukonczylem" oraz zw użyte w niej słowo "klawe". Przypomniałeś mi nim opowieści mojego ojca po kilku o czasach burzy i naporu XD

O kurde, dzięki za spoiler :sadkek:

Chyba komuś bardzo zależy na pewnej grze.

8e8rwl.jpg.b8cec32c102355b04445c9f9472d5bfb.jpg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...