Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, SlimShady napisał:

Nie wiem, czy mam jakieś omamy, ale jestem prawie pewien, że wspominki w listach o tytule "dziwne koło", zatoczyły dziwne koło, bo to samo było kilka(?) numerów wcześniej.

To samo miałem wrażenie jak zobaczyłem fotki, ale nie chciało mi się grzebać po starych numerach żeby zweryfikować. Przy czym to chyba nie było kilka a bardziej kilkanaście numerów temu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, milupl napisał:

Komuś udało się dziś  kupić?

 

Empik i InMedio brak, na sali w Carrefourze był.

 

Na ten moment tylko przeglądnąłem całość i przeczytałem "100 najbardziej oczekiwanych..." (patrząc na to, jakie mamy na ten moment pewniaki zapowiedziane na najbliższe lata, to podziwiam za podjęcie wyzwania i celowanie aż w sto pozycji, bo musiało to być momentami naprawdę trudne zadanie xD), w którym to znowu zastosowano znany z poprzedniego numeru, nietrafiony patent z układem "nie po kolei".

 

A no i zapach i papier w tym miesiącu na propsie.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2024 o 18:05, K.Adamus napisał:

Ale widzę że Konsolka w 3 groszach do Prince'a  dal wyższa ocenę niż główny recenzent wiec chyba to znak  że swiat sie konczy i czas kupować masowo w biedro groszek konserwowy do bunkra :D.

Za późno, świat się już skończył ;)

2 godziny temu, jakbu napisał:

A to w ogóle wyjdzie? Temat się chyba urwał jak ktoś z redakcji wspominał o prawach do tekstów :D

Ja nic nie wiem, ale o tym ze moje materiały będą / są w książce o przyjaciółce dowiedziałem się przeglądając wydrukowany egzemplarz…

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Butcher i ocena TLoU2 Remastered :yao: Raz to było nawet zabawne, ale dwa razy? Come on.

A z innych rzeczy to wziąłem numer do ręki i czuję jakieś takie fajne ciepełko w serduszku. Chwilę się zastanawiałem o co chodzi, ale chyba już wiem - ani śladu "twórczości" gruchy w magazynie oprócz wymienienia go w stopce. Dobry krok w dobrym kierunku, za taki fanservice to nawet mogę nie śmiać się z Butchera.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Numer z Julią- nie chciało mi się biegać po kiosku za okładką z Kingiem. 

Przekartkowałem i nie widziałem pewnie, ale gdzieś wyjaśnienia/przeprosiny M@jka? To nie miało być w tym numerze? 

 

EDIT

Ok, mam. W listach...

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2024 o 19:21, LeifErikson napisał:

To samo miałem wrażenie jak zobaczyłem fotki, ale nie chciało mi się grzebać po starych numerach żeby zweryfikować. Przy czym to chyba nie było kilka a bardziej kilkanaście numerów temu. 

 

Tak, 306 numer. To nie pierwszy taki przypadek. Może to jakaś gra w memory prowadzona przez Hiva? Narzekaliście na nudę w tym dziale. ;D

 

IMG_20240202_203805.jpg

IMG_20240202_204603_1.jpg

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2024 o 12:11, K.Adamus napisał:

Mówisz o której książce? Amiga Rulez? ;)

  Pokaż ukrytą zawartość

SmartSelect_20240202_120742_Chrome.thumb.jpg.bec40cf6732c2b9ca6445b618de03512.jpg

 

 

Aye nasz nowy grafiku ;)

18 godzin temu, macGyver napisał:

 

Tak, 306 numer. To nie pierwszy taki przypadek. Może to jakaś gra w memory prowadzona przez Hiva? Narzekaliście na nudę w tym dziale. ;D

 

IMG_20240202_203805.jpg

IMG_20240202_204603_1.jpg

recykling ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...