Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grześ napisał:

Również liczyłem na fajnalowe okładki z Tifą czy Aerith, ale trzeba się zadowolić wielkim robalem udającym konia :sadkek:

Czytając pomyślałem sobie "ej, przecież niedawno były okładki z Cloudem, Barretem, Tifą i Aeris", po czym zerknąłem kiedy to dokładnie było.

 

Cztery lata temu :sadkek:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

To Dreamcast Extreme wyjdzie za jakiś czas jako ostatnie pismo idea ahead czy tam też już nie wiadomo i czy w ogóle wyjdzie?

Tez mnie ciekawi, czy Lapusz ma już dość, czy Roger ma już dość. 

9 minut temu, Shen napisał:

Ja jestem ciekaw, kto w tych czasach kupuje pismo o gierkach. Łapusz to pasjonat i hobbysta, to jeszcze miało jakiś sens.

Może ten kto kupił PPE, tam chyba jakiś bukchmacher jest właścicielem (?) meczyki czy coś. 

Odnośnik do komentarza

PS2 Extreme miało cyfrę "1" na okładce. Dreamcast Extreme ma cyfrę "2". Sugerowało to dłuższą serię - może wydania specjalne będą dalej wydawane przez IA?

 

Mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe. Skład redakcyjny specjali się zmieniał, a nawet naczelnym Saturna był przecież Konsolka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

To Dreamcast Extreme wyjdzie za jakiś czas jako ostatnie pismo idea ahead czy tam też już nie wiadomo i czy w ogóle wyjdzie?

Tez mnie ciekawi, czy Lapusz ma już dość, czy Roger ma już dość. 


drugie czy. Plus liczba mnoga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za pozytywną zmianę wydawcy. Znów zacząłem kupować PSX Extreme od paru miesięcy (wcześniej kupowałem regularnie od numeru 64. do ~250), nawet wróciłem do niemal codziennego grania dzięki Szmatławcowi oraz zawartych tam recenzjom gier na Switcha. Teraz byłoby mi głupio trochę, gdyby pismo, na którym się wychowałem, przestało istnieć, tym niemniej cieszą mnie informacje od Rogera, że finansowo jest stabilnie - to dobra wiadomość i patrzę dzięki niej pozytywnie na przyszłość czasopisma. Takich "kryzysów" było w historii już co najmniej kilka, więc i tym razem powinno się udać, za co trzymam serdecznie kciuki! @Roger i spółka: ludźmi, co przychodzą tutaj tylko narzekać, bo prawdopodobnie nie mają w swoim życiu żadnego poważnego celu, nie przejmujcie się i dalej róbcie swoje. Najwyżej powinny lecieć bany na IP za pewne posty tutaj, bo naprawdę, ciężko się przez narzekaczy czyta to forum. 

 

Brałem udział w przygotowywaniu materiałów do DC Extreme i tam też były głosy odnośnie okładek - no nic, każdemu się nie dogodzi. Ale pisanie, że okładka jest SRAKOWATA, jak napisał jeden przedmówca  - to dużo świadczy o autorze takiego wpisu i takimi ludźmi nie warto się w ogóle przejmować. 

 

Jestem fanem od naprawdę już ponad dwudziestu lat i jeżeli finansowo jest OK - warto to ciągnąć dalej. W końcu to pasja dla tysięcy z nas. 

Będzie dobrze!

Edytowane przez tomciozdwola
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tak sobie sprawdziłem ile to już czasu minęło od tego momentu, gdy Advertigo sprzedało Idea Ahead markę PE: kwiecień 2019.

 

Bywało różnie, jest jak jest, ale jednak trzeba przyznać, że 5 lat Łapusz utrzymał pismo. Nie pozbył się, nie ogłosił upadłości, lecz utrzymał. W tej sytuacji przychodzi mi na myśla powiedzonko, które stosuje się w obliczu potencjalnie nadchodzących zmian: chwal wydawcę swego, możesz mieć gorszego ;-)

 

IMG_20240308_133229.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, macGyver napisał:

Tak sobie sprawdziłem ile to już czasu minęło od tego momentu, gdy Advertigo sprzedało Idea Ahead markę PE: kwiecień 2019.

 

Bywało różnie, jest jak jest, ale jednak trzeba przyznać, że 5 lat Łapusz utrzymał pismo. Nie pozbył się, nie ogłosił upadłości, lecz utrzymał. W tej sytuacji przychodzi mi na myśla powiedzonko, które stosuje się w obliczu potencjalnie nadchodzących zmian: chwal wydawcę swego, możesz mieć gorszego ;-)

 

IMG_20240308_133229.jpg

 

A co więcej, jak nadszedł czas próby, to pod nóż poleciał Pixel, nie było sentymentów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...