Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.03.2024 o 09:06, Mantis napisał:

Stano bogaty i stabilny, ale dlatego, że prowadzi biznesy mądrze. Bałbym się o PE w jego rękach, bo jego raczej by nie zadowalało, że raz na plus, a raz na minus.

 

Zaś Warga to gracz i pasjonat. Posiada też ogromną wiedzę i na pewno by z wielką miłością traktował PE, ale tutaj znowu wydaje mi się być za "biedny". 

Litości. Stanowski to sprzedawczyk. Chyba umknęła Ci informacja o tym jaką siepe dostawał ze spółek skarbu państwa. Dodatkowo te jego cichociemne wizyty u Obajtka w Orlenie. To jest PiSior, a kanał ZERO to dawne TVPiS tylko takie soft. 

Dodaj do tego też Mazurka; sprzedajne świnie to są.

Edytowane przez NicraM
  • Plusik 4
  • Haha 1
  • beka z typa 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, NicraM napisał:

Litości. Stanowski to sprzedawczyk. Chyba umknęła Ci informacja o tym jaką siepe dostawał ze spółek skarbu państwa. Dodatkowo te jego cichociemne wizyty u Obajtka w Orlenie. To jest PiSior, a kanał ZERO to dawne TVPiS tylko takie soft. 

Dodaj do tego też Mazurka; sprzedajne świnie to są.

Ale może lepiej nie mieszać polityki do tego forum? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2024 o 21:49, Pix napisał:

Tylko że dobre teksty to raczej zasługa Rogera i tego, że skupił wokół PE fajnych, utalentowanych ludzi, którzy wiedzą o czym piszą i wiedzą jak pisać, żeby zainteresować czytelnika.

 

No właśnie, przypomnijmy sobie nieco ponad rok temu, jak Łapusz trafił do szpitala (jeden rabin powie, że wątroba, inny, że coś innego), a Roger pchnął wózek dalej. Być może właśnie to było powodem zakopania Pixela a nie PE - większa baza stałych i lubianych przez czytelników osób, która na czas przygotowuje świetne teksty i organizują się z własnym naczelnym, bez udziału "naczelnego-wydawcy", który słynie z nawalania.

 

Tak naprawdę to mam wrażenie, ze Idea Ahead to taki rodzaj słupa, bo przez kogoś muszą przechodzić niektóre rzeczy, ale i taka kula u nogi, że w końcu trzeba od niego uciekać. Mnie niestety jegomość stojący za tym "pomysłem" najbardziej wkurzył rok temu, jak wykupiłem pakiet Supporter na Pixel Heaven, w ramach którego gwarantowali listę wspierających z linkiem do strony, jakąś dedykowaną publikację i koszulkę i co? Do prawie 2 tygodni przed imprezą wisiały zeszłoroczne linki, a jak dojechałem z Gdańska do Warszawy, to mimo, że przy zakupie biletu i potem w osobnej ankiecie (łącznie ze 3 razy) miałem podać rozmiar limitowanego t-shirta i przyjechałem na sam początek imprezy, na wejściu powiedziano mi, że "koszulki w tym rozmiarze dawno się skończyły, proszę podać adres to panu doślemy". Dostałem ją chyba we wrześniu... Limitowana publikacja? Nie mam pojęcia gdzie jest, ale wszystkie nazwiska były w środku wejściówki (jak ją wyjmiesz z etui), więc może to właśnie owa dedykacja. Dostałem za to po raz -nasty archiwalne numery Pixela, PE i komiksów, których już mam po 5 egzemplarzy z innych jego imprez, więc zmianę wydawcy przyjmę z ulgą.

Edytowane przez gnysek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wymowne jest to ze nawet Micz, typ z ktorym rozkrecali pixela sie zawinal z ich fesjbuka i gdzies tam rozkrecil swoja grupe. A pierwszym znakiem, ze bedzie ciekwie byl chyba ten reaktywowany secret sercvice, ktorego wyszly dwa numery a potem zmienil sie w pixela. Bylo nawet forum ale zechlo po paru miesiacach bo nikt tam nie pisal. Zabawne w sumie jest to, ze za kazde z fakapow lapusza ciegi zbieral kto inny, Pegaz przy SS i Roger przy PE. Dla mnie osobiscie szczytem kuriozum bylo robienie przez Rogera imprezy extreme bo wszystko zladowalo (tydzien przed) na niego. Ja bym nie mogl, je.bnalbym to w piz.du i kazal lapuszowi sie tlumaczyc. No ale widac bylo, ze naczelny nie chce zawiesc czytelnikow wiec podjal.

 

A z rzeczy na plus to ja osobiscie nie wiedze, ale slucham sobie takiego retro videocastu czasami i tam prowadzacy mowili, ze spotkali sie dzieki PH z tworcami gier na ktorych wysrastali. Ale pewnie i tak organizacja tego wszystkiego zajmowal sie kto inny, po prostu nie bylo fakapu wiec go nie wyczytali.

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lifestream_ napisał:

Ciekawe jak to będzie z pozostałymi prenumeratami od Łapusza, które są opłacone z góry, po zmianie wydawcy. Żeby nie było jak za czasów Neo plus - "zabili go i uciekł". 

Ja niedawno przedłużałem prenumeratę (ta promocja do 31.12.2023), liczę, że będzie trwała do końca... Końca prenumeraty oczywiście, bo wierzę, że PSX Extreme będzie jeszcze trwał długo. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, sph! napisał:

W ogóle, gra miesiąca 2 strony. Wam się chyba nie chce robić tej gazety

a co, chciałeś poczytać lanie wody przez 4 strony o tym, że w grze jest to samo co w innych, tylko trochę inaczej i lepiej? Dzisiaj 99% gier AAA to kalka i zbiór mechanik z innych tytułów, więc co tu wielce analizować.

Aczkolwiek BG3 chyba też był na dwóch stronach i to już troche słabe było 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lifestream_ napisał:

Ciekawe jak to będzie z pozostałymi prenumeratami od Łapusza, które są opłacone z góry, po zmianie wydawcy. Żeby nie było jak za czasów Neo plus - "zabili go i uciekł". 

 

Też się zastanawiam, bo na tym numerze mi się kończy a od kolejnego zaczyna kupiona wcześniej na promocji. :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lifestream_ napisał:

Ciekawe jak to będzie z pozostałymi prenumeratami od Łapusza, które są opłacone z góry, po zmianie wydawcy. Żeby nie było jak za czasów Neo plus - "zabili go i uciekł". 

 

Idea Ahead nie jest spółką, więc jest z czego ściągać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...