Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Damian14 napisał:

A wiadomo co z patronite?

 

To jest dobre pytanie. Po zmianie wydawcy bym nawet chętnie dołączył wiedząc, że kaska spływa do kogoś bardziej odpowiedzialnego, bo mam dziwne przeczucie, że kolejny wydawca będzie już ostatnim, więc może warto wesprzeć, żeby to jeszcze chwilkę potrwało.

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza

Ja za Patronite nie odpowiadałem nawet w promilu, ale na pewno środki te pomogły w utrzymaniu magazynu na powierzchni. Inna sprawa, że na wielu frontach powinno to lepiej działać. Nowy wydawca, jeśli umowa dojdzie do skutku, na pewno liczy na to, że wsparcie fanów się utrzyma. jak wspomniałem - są miesiące, dzięki którym te wsparcie jest poduszką dla strat.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem tekst Rogera i cytat numeru. Przyszłość "rysuje się" nieciekawie wg mnie. Nigdy nie zaakceptuję streamingu/chmury jeśli chodzi o gry video. Raz że nie ma się żadnej kontroli nad "swoimi" grami, to na dodatek nie chce mi się wierzyć że ceny cały czas będą atrakcyjne i nie będzie problemów z internetem (przeciążenia/awarie itp). Zresztą konsole stają się dla mnie coraz mniej atrakcyjne. Chyba czas na złożenie "niezłego" PC. Wyjątek zrobi się dla następcy Switcha. 

 

Wiadomo, dopóki serwery $ony i M$ działają to można nawet usunięte ze sklepów gry pobrać na dysk konsol. Gorzej jak serwery dedykowane np; PS3 całkowicie wyłączą :( Nawet teraz mogę pobrać Outrun na PS3 (historia zakupów), pomimo tego że od wielu lat gry nie ma na PlayStation Store.

 

Abonamenty growe również mnie nie interesują. Nie lubię ograniczeń czasowych. Wolę zapłacić więcej za grę i grać kiedy chcę/mam czas.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Kwestia czasu zanim PS3 czy Vita zostaną odłączone od sklepu. Ja nie mogę pobrać już paru dodatków na PS3 z listy, choć dziwne, że można pobrać stare dema z początku istnienia PS Store. Z kolei sklep na Vicie jest czyszczony od kilku miesięcy i za każdym razem jak tam wchodzę to widzę coraz mniej rzeczy do pobrania, np. z kilkudziesięciu gier na PSXa zostało już chyba z dziesięć. Można zapytać kto kuouje gry z PSXa na Vite w 2024, ale jednak świadczy to o powolnym czyszczeniu serwerów.

 

Regularnie sprawdzam też stan online niektórych gier i co ciekawe w Tomb Raidera nadal można pykać, tak samo w Drivera San Francisco (choć niby mieli zamknąć serwery). Od paru miesięcy nie sprawdzałem GTA IV, ale niedawno jeszcze multi działał (w przeciwieństwie do GTA V). Niedawno działał jeszcze Battlefield 3, ale i tak nikogo nie było na serwerach, nie chce mi się już sprawdzać, bo wieszała mi się przy tym konsola.

Edytowane przez Grześ
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Alastor84 napisał:

Nigdy nie zaakceptuję streamingu/chmury jeśli chodzi o gry video.

 

Pamiętam jak w którymś z numerów PE, zaraz po premierze Xboxa One, pisano o tym, że Forza będzie przeliczać różne dane w chmurze.

Minęło 9 lat i co? Przy okazji kolejnych odsłon nawet się nie zająknęli nad takim rozwiązaniem, a Sony poszło bardziej w AI niż w chmurę przy GT Sophy.


Także ja bym nie przesądzał.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś takie porównanie znalazłem, z którego wynika, że (o ile dożyjemy) te nasze kolekcje płyt z muzyką i gier na nośnikach to za jakiś czas będzie można tylko potrzymać w rękach. Na ile to hipotezy, a na ile pewnik - nie wiem, ale u mnie tytuły z lat 80 i 90 jeszcze działają.

Screenshot_20240313-195639.jpg

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, macGyver napisał:

Kiedyś takie porównanie znalazłem, z którego wynika, że (o ile dożyjemy) te nasze kolekcje płyt z muzyką i gier na nośnikach to za jakiś czas będzie można tylko potrzymać w rękach. Na ile to hipotezy, a na ile pewnik - nie wiem, ale u mnie tytuły z lat 80 i 90 jeszcze działają.

Screenshot_20240313-195639.jpg

Kwestia przechowania i jakości materiału, zreszta pytanie czy będziesz miał na czym to odtworzyć ;)

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Shen napisał:

To chyba nie za mojego życia, nawet w gry z ps3 nie da sie komfortowo grać.

 

Ja ostatnio przeszedłem bez problemu całe ICO w ten sposób, więc nie jest źle. Na streamie słabo by wyszły gry typu Tekken, gdzie opóźnienie 1-2 klatek już może mieć wpływ na rozgrywkę. Najlepiej oczywiście gra się w gry taktyczne i jRPG z ATB.

 

Godzinę temu, łom napisał:

Dasz znać grafikowi żeby ogarnął czytelność nagłówków bo od niektórych aż oczy krwawią?

 

Żeby przeczytać osiołka, musiałem literować...

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...