Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, sph! napisał:

Naukowcy ogłosili, że delfiny to, zaraz po człowieku, najinteligentniejsze stworzenia na Ziemi.

To znaczy, że

  Ukryj zawartość

kobiety spadły na trzecie miejsce

 

Czyżbyś chciał się narazić tym stworzeniom z trzeciego miejsca? Dzisiaj? ;-)

BTW: gdy 8 marca DK kojarzysię tylko z Donkey Kongiem, to znaczy, że...

Spoiler

nie jest dobrze ;D

 

IMG_20240308_141021~2.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Ba, nawet siedmiu typa dalej twardo opłaca patronite :nosacz3:

 

Cholewcia, faktycznie! ;D

Pewno jakoś z automatu płatność pobiera, jak to w dzisiejszych czasach z wieloma subskrybcjami bywa, a ktoś myśli, że to na patronajta Szmatławca idzie. Bo jak to logicznie wytłumaczyć inaczej? Roztargnieniem? ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli zmieni się wydawca to kto teraz wyśle mi drugi egzemplarz numeru zerowego obiecany na patronite i kto mnie zaprosi na co miesięczne spotkania z redakcją.

 

Pisząc poważnie, trzeba oddać Łapuszowi to, że chciał ciągnąć ten wózek i udało się przetrwać aż do dziś.

Edytowane przez Grześ
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ciężko ocenić ten okres pod banderą Idea Ahead. Z jednej strony mamy najlepszą zawartość pisma od lat, z drugiej najgorsze ogarnianie spraw technicznych i organizacyjnych. Tylko że dobre teksty to raczej zasługa Rogera i tego, że skupił wokół PE fajnych, utalentowanych ludzi, którzy wiedzą o czym piszą i wiedzą jak pisać, żeby zainteresować czytelnika. Jest Piechota, Dżujo i Adamus, którzy jakościowo ciągną pismo w górę. Grabarczyka, który coraz bardziej się wyrabia. Stałe felietony od Miela pozwalającego zajrzeć za kulisy branży. Sobek czasami coś naskrobie, Muszyńskiego od komiksów, Konsolkę od narzekania i ogólnego antyhajpu. Mazzi napisze co tam w Japonii, a Walkiewicz nauczy mnie wielu nowych słów. Do tego Kali, Komodo, Myszaq i HIV reprezentujący starą ekipę. Tak, ciężko uwierzyć, ale Komodo to już nie wieczny stażysta, a reprezentant emerytów Szmatławca. Lubię jego recenzje, dobry chłopak. I tylko szkoda, że Koso już praktycznie odpuścił. Cóż, życie.

A więc za wszystko co obecnie dobre w PE, odpowiadają zgredzi. Za co można pochwalić łapusza? Że nie ubił pisma i wspierał wydawnictwa specjalne? Są to jakieś plusy. 

Nieważne, kto przejmie pismo. Dopóki Roger będzie rednaczował, jestem spokojny o przyszłość.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
  • This 3
Odnośnik do komentarza

Walkiewicz robi karierę - będzie prowadził program w Kanale Zero u Stanowskiego razem z Maćkiem Dąbrowskim (zDupy) i Marcinem Sontą o nazwie "ZERO KULTURY".

 

Brzmi jak awans!

 

Może namówił Człowieka Wargę albo Stanowskiego do wydawania PSX-a? To by dopiero było!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Eskimos napisał:

Może namówił Człowieka Wargę albo Stanowskiego do wydawania PSX-a? To by dopiero było!

Stano bogaty i stabilny, ale dlatego, że prowadzi biznesy mądrze. Bałbym się o PE w jego rękach, bo jego raczej by nie zadowalało, że raz na plus, a raz na minus.

 

Zaś Warga to gracz i pasjonat. Posiada też ogromną wiedzę i na pewno by z wielką miłością traktował PE, ale tutaj znowu wydaje mi się być za "biedny". 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :)  To jest moja pierwsza wiadomość na tym forum.  Od 2015 roku jestem czytelnikiem PSX EXTREME i postanowiłem że będę obecny i na forum psxextreme.info :)  Dzięki Roger że dałeś znać że nowy numer się ukaże. Dla mnie PSX EXTREME  to ważny element mojego życia :)  Oby nasze pismo trwało jak najdłużej. Ja zawsze będę z Wami :)

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...