Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, łom napisał:

@Roger Dasz znać grafikowi żeby ogarnął czytelność nagłówków bo od niektórych aż oczy krwawią? Wyglądają jak by ktoś dopiero co odkrył blending modes w photoshopie

  Pokaż ukrytą zawartość

image.thumb.jpeg.af7714a2d95bd53118f84e8bbdfe97fd.jpeg

 

Tja, akurat się ktoś przejmie. Jedyna zmiana, jaka zaszła na podstawie sugestii z forumka (to tylko moje optymistyczne założenie), jest w hyde parku tj. od kilku numerów jest białe tło z czarną czcionką. W innych miejscach już ta reguła nie obowiązuje.

 

2 godziny temu, Konsolite napisał:

Kwestia przechowania i jakości materiału, zreszta pytanie czy będziesz miał na czym to odtworzyć ;)

 

Zakładam, że te obecnie posiadane przetrwają. Skoro winyle wróciły, kasety też, to format CD też (mam nadzieję) przetrwa. W końcu to zawsze będzie fajna okazja kupić komuś fizyczną płytę. Sama wygoda użytkowania (jakiś czas temu wziąłem discmana do pracy) to jest zupełnie inna kwestia. ;-)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ukukuki napisał:

@Roger udało się sprzedać czasopismo czy dalej rozmowy trwają?


Nic mi nie wiadomo, by póki co sprzedaż doszła do skutku, ale rozmowy trwają, jest tu na pewno wiele elementów, które muszą być dogadane, ewentualne zaległości opłacone, bo nikt nie kupi wydawnictwa, jeśli nie będzie to wpierw poukładane. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, K.Adamus napisał:

 A które z ciekawości;)

(Ja tego odcinka nie słuchałem bo nigdy fajnalowy nie byłem a w planach mam jednak i remake i Rebirth, więc...)


Coś w deseń "Możliwe ,że jak nasi słuchacze tego słuchają to Extrima już nie ma". To w trakcie wymiany zdań w temacie kwartalnika CDA i jak się pracuje w takim systemie. Sam początek podkastu. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, macGyver napisał:

Kiedyś takie porównanie znalazłem, z którego wynika, że (o ile dożyjemy) te nasze kolekcje płyt z muzyką i gier na nośnikach to za jakiś czas będzie można tylko potrzymać w rękach. Na ile to hipotezy, a na ile pewnik - nie wiem, ale u mnie tytuły z lat 80 i 90 jeszcze działają.

Screenshot_20240313-195639.jpg

Pierdolenie jak o blokach z plyty.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, grzybiarz napisał:

jakie wydanie wieczorowe? w empiku jest na półkach

 

Dawno dawno temu, za górami, za lasami, dzienniki miały kilka wydań. Poranne, wieczorne, czasem i popołudniowe. Stąd taki pytanie czy Łapusz nie przygotuje zaraz wydania rozszerzonego, które pojawi się chwilę po tym jak numer trafi do kiosków.

 

Ale niestety:

Spoiler

image.gif.459dfc8bd796e877fecde6f4dd18c44d.gif

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Brolin napisał:

No dobra, a było coś czemu PE w ogóle szuka nowego wydawcy? Łapuszowi się znudziła robota? Może mnie coś ominęło. Roger pisał, że pismo może być jeszcze wydawane przez ileś tam lat, że w miarę daje radę.

Skoro Roger pisał, że są miesiące, że bez patronite byliby pod kreską, to widać gra niewarta świeczki i lepiej się wziąć za inny biznes.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, macGyver napisał:

Pewno tak. Docelowo żeby kupować te niezawodne, testowane od czasów starożytnych Egipcjan nośniki w artykule ;)

 

A przy okazji: co się "pierdoli o blokach z płyty"? ;D

 

ze mialy stac 50 lat, a beda staly 120.

4 godziny temu, number_nine napisał:

zdanie prywaciorza handlującego gierkami może być tutaj mało obiektywne 

leo.png

Przejrzales mnie, mysle juz o prawnukach moich klientow.

Jednak coś mi się zdaje, że płyty wytrzymają trochę dłużej niż licencja na wypożyczenie :daddy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

Skoro Roger pisał, że są miesiące, że bez patronite byliby pod kreską, to widać gra niewarta świeczki i lepiej się wziąć za inny biznes.

A to tego, że pod kreską, to nie widziałem. No to rzeczywiście trochę niedobrze. I w sumie się nie dziwię komuś, kto jest przede wszystkim biznesmenem, że woli szukać zarobku gdzie indziej. 

 

Ale PE i tak musi dalej wychodzić, nie ma nawet mowy, aby aktualna okładka miała być ostatnią :niki:

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Ale wiesz ,że okładkę się kupuje? Kto da więcej ten ma :lapka:

No niestety :( myślałem że Cloud z ekipą trochę więcej gili nazbierali w tych walkach, ale pewnie wszystko przewalil w gold saucer na obstawianiu chocobosow.

 

Już nawet Reda siedzącego na kurczaku bym przyjął bardziej na okładce mimo, że na niego narzekałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...