Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

W mortalu nie opłaca się kupować każdej postaci osobno. Shang Tsung, Nightwolf, Terminator, Joker, Sindel, Spawn, Robocop, Fujin, Sheeva, razem 9 postaci po 25zł każda. Kupiłem osobno Shang Tsunga, Nightwolfa i dzięki Bogu na tych dwóch skończyłem a niedawno przygarnąłem cały zestaw kombat+aftermath, czyli wszystko co gra ma do tej pory do zaoferowania za 209zł. Gdybym nie kupił wcześniej tych dwóch typków byłbym jeszcze 50zł do przodu, a więc 259zł poszło psu w doope. Teraz myślę że te pieniądze mogłem znacznie lepiej zainwestować, nie powtarzajcie mojego błędu.

Odnośnik do komentarza

Gorzej w sytuacji gdy mamy już kupione wszystko co wydali do taj pory (tzn postacie które wymieniłeś), a z nowego dodatku interesują nas wyłącznie nowi zawodnicy (a nie 3h rozwinięcia fabularnego). Sam jestem w takiej sytuacji właśnie, więc płacić 100-ileś-tam zł. za całe DLC nie bardzo mi się uśmiecha.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Oto pierwsze kompleksowe rozszerzenie Mortal Kombat. „Następstwa” zawierają całkiem nowy tryb fabularny z cutscenkami, który opowiada o zaufaniu i fałszu. Bóg ognia Liu Kang, nowy strażnik czasu i obrońca Ziemskiego Wymiaru, chce chronić przyszłość, o której marzy. Aby tego dokonać, musi on zyskać wsparcie nieoczekiwanych sojuszników i dobrze sobie znanych przeciwników. Rzucając na szalę swój los, gracze będą musieli zdecydować, komu mogą zaufać i kogo muszą pokonać. Napisz historię na nowo!

Zawiera:

• Całkiem nowy tryb fabularny z cutscenkami
• 3 nowych grywalnych wojowników - Sheevę, Fujina oraz RoboCopa będącego postacią gościnną
• 3 nowe zestawy skórek udostępniane z czasem

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MK11 - zestaw Kombat

• 6 grywalnych postaci: Shang Tsung, Nightwolf, Terminator T-800, Sindel, Joker i Spawn
• 6 zestawów skórek i 7 ekskluzywnych skórek

 

Trzeba czytać ze zrozumieniem. W Aftermath nie ma T-800. Można go kupić osobno lub w zestawie "Kombat".

Odnośnik do komentarza

:geek: kto by tam czytał treść posta, mnie wystarczy nazwa tematu. Lysy pisz do supportu jeśli nie zadziała.

 

How to download add-on content on PlayStation®4:

  1. Visit the Mortal Kombat 11 page on your PS4 Home Menu or Game Library.
  2. Select the game and scroll down to the “PlayStation™Store” section at the bottom.
  3. From the “Your Add-ons” section, you can manually download individual pieces of released content that you already own, including the latest character.
  4. If the content you are looking for is not listed under “Your Add-ons,” you can scroll past this option in the “PlayStation™Store” section of the Game Page and select “View All.”
  5. Content that you are entitled to download for free, but do not already own, will be shown here with a cost listed as “Free.”
  6. After selecting the content and starting the download, it will be listed under “Your Add-ons,” if you want to download it again in the future.

If after downloading specific downloadable content you still cannot access it in-game, or if the content is missing from “Your Add-ons,” please try restoring your PSN licenses from your PS4 Home Menu via the following instructions:

  1. Select [Settings] > [Account Management] > [Restore Licenses]

After doing this, you can then check "Your Add-ons" again to see if this DLC is now available or check in-game to see whether it is available to use.

If the DLC is still not available to use, please make sure that your PS4 firmware is up to date and that you are using firmware version 6.71 or higher.

  1. You can check your current firmware version by going to [Settings] > [System Information] on your PS4™ dashboard.
  2. If this shows you are using a firmware version earlier than 6.71, please update your firmware by going to [System] > [System Software Update] on your PS4™ dashboard.
  3. If you already downloaded the firmware, but have not yet installed it, you can do so under the Notifications section of your PS4™ dashboard.

After updating your firmware and restarting your console, please try accessing the DLC content again. If the DLC is still not available to use, you can deactivate and reactivate your PS4™ as your primary PS4™ console, which may allow you to access the DLC.

  1. On your PS4™, sign into the account that you purchased or own the DLC content on.
  2. From the PS4™ Home screen, go to [Settings] and select [Account Management].
  3. Select [Activate as Your Primary PS4], then [Deactivate] then [Reactivate].
  4. Once the process has completed, try accessing the DLC again in-game.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...