Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

no i ile taki rower jak masz teraz? Ja miałem poważne skręcenie stawu skokowego, torebki stawowe popękały i Lekarz mówił, że lepiej jakby była złamana niż tak skręcona. Miesiąc nie mogłem oprzeć ciężaru ciała na tej nodze i kompletnie jej nie używałem przez jakieś 1,5 miesiąca, 6 miesięcy minęło jak wyszedłem się przebiec, zaczynałem od 7:00/km. Dalej w stawie mniejszy zakres ruchy jak w zdrowej, a łydka w obwodzie nadal jest mniejsza  o jakieś 2 cm. Biegam teraz dużo szybciej i dużo więcej niż wtedy, więc i u ciebie będzie dobrze :)

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

No to czasowo nieużywanie i niebieganie miałem bardzo podobne, u mnie kolano ucierpiało najbardziej bo prawdopodobnie gość reflektorem samochodu mi w kolanu przywalił, zerwane troczki rzepki, i pouszkadzane mniej lub bardziej więzadła i wszystko co tam jest w kolanie plus podobno złamanie "kłykcia piszczeli" choć do tego nie wszyscy byli zgodni. Do czasu drugiej operacji to udo miałem tak chude jak ramię. Ogólnie jestem dobrej myśli po podobno wszystko prędzej czy później powinno się zregenerować, żadnych nieodwracalnych uszkodzeń nie było.

 

Ten rower co teraz mam dałem jakoś 5700, był nowy.

Odnośnik do komentarza

Tez myslalem o triatonie. Ale jak zobaczylem ze znajmomim maja rowery cenowo podobne do mojej alfy spasowalem.

 

Zrobilem nawet mini triatlon na ukrainie. 5km biegu 20km rowerem i 3km biegu. Wszystko od razu po sobie. Nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek bardziej sie zmeczyl. Po zejsciu z roweru juz byly nozki mieciutkie

Odnośnik do komentarza

Po miesiącu suplementacji mogę powiedzieć że ALA(kwas alfa liponowy) działa,jeżeli chodzi o wspomaganie magazynowania glikogenu.Wczoraj miałem restart systemu moją ulubioną Kadarką i normalnie,następnego dnia nogi miałbym jak z waty,co zwiastowało że organizm zużył sporo glikogenu by zutylizować alkohol.Dzisiaj jak widać na załączonym filmiku ciężary poszły zacne,mimo 81 kg wagi i redukcji w toku :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezusku, od miesięcy nogi robię na suwnicy i jak znowu zmieniłem ćwiczenia na przysiady ze sztangą, to dziś myślałem, ze poślady mi odpadną. Jednak do nóg wolny ciężar.

 

Za to klatę czuję duzo lepiej na maszynie, niz sztandze. Cycki kwaszą po tej pierwszej duzo lepiej, a na sztandze to cale ciało sie zapiera by podnieść ciężar, zamiast izolować mięsień.

Odnośnik do komentarza

Jezusku, od miesięcy nogi robię na suwnicy i jak znowu zmieniłem ćwiczenia na przysiady ze sztangą, to dziś myślałem, ze poślady mi odpadną. Jednak do nóg wolny ciężar.

 

Za to klatę czuję duzo lepiej na maszynie, niz sztandze. Cycki kwaszą po tej pierwszej duzo lepiej, a na sztandze to cale ciało sie zapiera by podnieść ciężar, zamiast izolować mięsień.

Wszystko ma swoje miejsce,wolny ciężar gdy budujesz mięso(bo mięśnie działają w łańcuchach kinetycznych) a izolowane jak się wycinasz,by poprawić separację.

Odnośnik do komentarza

Chcialbym jeszcze bardziej skatowac brzuch. Obecnie robie podciaganie kolan na drazku 5serii do maksa, potem na desce do brzuszkow (kat45 stopni do ziemi, tak mi sie wydaje przynajmniej, to jest jej maks) zgiecia z hantla na klatce 1seria x11.5kg, 1x13.5 i 1x16.5kg. Na koniec bez obciazenia skosem lewym, prawym i prosto na maks. Probwalem robic oprocz tego planki, ale zupelnie mi to nie podchodzi i nie czuje brzucha po tym. Odkad robie zgiecia z obciazeniem na desce czuje i widze progres, ale chcialbym szybciej mocniej zrobic brzuch jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Wychylaj ciało na boki w plankach. Unoszenie nóg w leżeniu do drabinek robisz?

  

Sprobuj cos podczepic do nog robiac wznosy kolan czy nog na drazku.

  

Zawiśnij na drążku i niech cię kopią po brzuchu.

  

W sumie, to Plugawy nie pytał o inne ćwiczenia. Napisał, że chciałby bardziej katować brzuch. Podzielił się tylko z nami swoimi marzeniami.

Pisze z roboty z komorki i widze, ze cos cytowanie poyebalo.

 

Unoszenie nog przy drabinkach robie tylko na karate, wtedy tez czasem kopia nas po brzuchach w momencie spiecia. Powyginam sie plankach choc wg mnie to slabe cwiczenie, ale dzieki za dobre rady. Pomysl z hantla miedzy nogami wydaje sie fajny za pare dni sprawdze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...