Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Cisnę diabli pomiot w klasyku  od kilku dni w postaci Diablo 2. Ostro jest momentami miło się robi a i mrocznie czego się nie spodziewałem przed rozpoczęciem zabawy jednak wy już o tym wiecie bo gra ma swoje lata a ja wcześniej nie miałem możliwości odpalić tej produkcji. Miałem paladyna jednak save poszedł się kochać a teraz palę wszystkich moją czarownicą.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Batmana Arkham Asylum i skończyłem Arkham City (które chcę teraz wymaksować do 100%) - najlepsze gry z superbohaterem, w jakie w życiu grałem. AA to takie 9+/10, AC to 10/10, wiec zakładam że AK będzie 11/10, patrząc po zapowiedziach. Muszę dorwać edycje kolekcjonerskie.

 

Teraz czeka mnie Arkham Origins, ale nie napalam się na tę grę jakoś szczególnie, bo podobno najsłabsza część :/ Jeszcze chcę przejść na szybkości drugiego Wiedźmina przed premierą trzeciego, żeby tak... po raz trzeci zakończyć tę przygodę :P

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Pillars of Eternity - na takiego rpga czekałem w zasadzie od NWN2. Kozacka gierka którą ukończę pewnie nie raz.

The Talos Prin(nene)le - gra logiczna a'la Portal tyle że w poważniejszych klimatach i z rozważaniami typu czy sztuczna inteligencja może być człowiekiem, jakie są podstawy człowieczeństwa itd. Grę dorwałem za 10euro na steam i po pierwszych godzinach myślę że było warto.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Wróciłem do grania na kompie po 8 latach na konsolach only :)

 

Najbardziej zachwycające dla mnie są ceny gier :D Aktualnie ogrywam:

 

Shadow Of Mordor - miód ! kupiłem w promocji za 50 pln

CS:GO - boże jak ta gra się przez te wszystkie lata zmieniła!

Heroes of The Storm - bardzo bardzo bardzo miodna. Klimat Blizzarda + brak gimbusów z lola (jeszcze)

Wiesiek 2 - w przygotowaniu na trójkę, która dostałem za free do kompa ;000

Odnośnik do komentarza

To co właśnie kocham w graniu na pc. Jako posiadacz PS4 mógłbym pomarzyć o pograniu w bad company 2 a pewnie jako posiadacz PS3 znalazł bym 3-4 pełne serwery. Kupiłem za 15 zika bad company 2 odpalam i masa serwerów przepełnionych graczami. Wsteczna kompatybilność? PC gaming ...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

pkwOJTV.jpg

Piękny loading screen, skończyłem wkońcu Divinity Original Sin po 48 godzinach i zabieram sie za kolejnego ogromnego RPG... gdzie na to wszystko czas? W miedzy czasie napewno będe ogrywać jeszcze inne tytuły które mam na steam, ale to aktualnie Top1, odpaliłem i gram już 4h bez przerwy, cudowna gierka ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...