Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gears of War UE na multi i The Division . Multi GOW-a dalej fenomenalne .

Jak te Gearsy chodza, bo slyszalem, w komentarzach nawet ludzie z GTXami 980 narzekaja...

 

Gtx 980(1500/2000) gra chodzi w stałych 60 fps jedynie spadki uświadczyłem w cutscen-kach.

Odnośnik do komentarza

Dying Light : The Following - bardzo fajny dodatek. Klimacik troche jak z State of Decay - krzaczki, drzewka, otwarte pola, stodoly, wioski a pomiedzy nimi gracz dymający samochodem :) Fajnie że samochód nie jest tylko głupim dodatkiem a naprawde ważną i konieczną rzeczą bo mapa jest o wiele wieksza a co ważniejsze o wiele mniej jest na niej budynków i miejsc gdzie mozna zwiać przed większością zombie tak jak w Slumsach/Old City. 

Poza tym poziom trudności poszybował w góre ... albo ja tak zardzewiałem :P 

Odnośnik do komentarza

Tez spotkalem sie z takimi opiniami przed zabraniem sie za gre. Powiem jedno. Bzdura. Takie zdanie moze miec chyba tylko ktos kto nie przyklada wagi do tego jak gra i nie skupia sie na glownym celu misji. Postaram sie mniej wiecej opisac jak przebiega rozgrywka nie powolujac sie na misje fabularne:

 

Grupa 5 osobowa znajduje sie w piwnicy. Droga ucieczki zostala odcieta przez drzewo, ktore w trakcie trzesienia ziemi zwalilo sie na wlaz. Do tego do pomieszczenia powoli przedostaje sie trujacy gaz (malo istotne dla tego przykladu skad sie bierze). W piwnicy znajduje sie tylko jedna maska przeciwgazowa. Z 5 osobowej zalogi 1 typ to profesorek z astma, 2 bylych zolnierzy (wieksza stamina), podstarzaly lekarz i skazaniec (kajdanki included). Naszym zadaniem jest wydostanie sie z pomieszczenia przed smiercia wszystkich czlonkow grupy. Powiedzmy, ze mamy na to 6h. Czynnosci wyznaczamy kazdej postaci z osobna (powiedzmy 3 czynnosci na ture, ktora zjada 30min z wyznaczonego czasu). 

 

Oczywiscie opisana sytuacja nie ma miejsca w grze a jest moja interpretacja gameplayu. Wystarczy 1/2 proby, zeby zorientowac sie co i jak. Pozniej to juz kwestia dobrego planu i stalowych nerwow. 

 

Wracam do gry. Jeszcze 2 rozdzialy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obecnie Car Mechanic Simulator 2015, zakupiony za 15 zł z koszyka w Saturnie :D

 

Fajnie, bo do pudełkowej wersji było dodane DLC z Fiatem126p. Grubo ponad 100 części, które możemy rozkręcać, skręcać, naprawiać, jest co robić :)

 

Ja pindolę, ale to wciągające. Przypomniała mi się młodość i godziny spędzone z Gearhead Garage od Mekada :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem na steamie Papers Please i GTA: San Andreas. Pierwszy tytuł to wiadomo, ale GTA postanowiłem kupić, bo kurde, nigdy nie przeszedłem tej części bez kodów, ponadto grałem za dzieciaka i zawsze skipowałem filmy, dialogów nie czytałem. Trzeba wchłonąć w ten świat i ocenić na poważnie. Ciekawe jak się zestarzała, bo przyznam że z 5 lat nie grałem.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Wasteland 2 :obama: długo się zbierałem żeby w to zagrać, ale teraz nie mogę się oderwać. Świetna gra

Również od jakiegoś czasu. Dopiero 12h za mną, ale... :obama: wsysa niczym odkurzacz. Niezdecydowanym polecam odtrutkę od takich sobie gier Wastelandem 2. Niezły SZTOS. A tu jeszcze Divinity OS i Pillarsy czekają w kolejce. :obama: Będzie co robić przez najbliższe miesiące.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Max payne 3 w koncu zakupiony i z 30 min ograne, jak na razie trafione i bardzo gorzkie przemyslenia maxa na temat swoich pracodawcow, ciekawe jak bedzie dalej? Do tego probuje skonczyc Pillars of eternity oraz bardzo chcialem dac szanse dis(nene)les 3 renesaince, bo 2 jest wg mnie jedna z najlepszych gier, ale nie zdzierze dalej, system walki jak dla mnie kladzie ta czesc kompletnie. I pomyslec ze mogli tylko przerzucic to w 3d zostawiajac walke z 2 i bylaby dla mnie gra marzenie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...