Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Tluszcz jest bardziej syty, dluzej sie trawi od wegli nawet jesli zjemy podobną ilosc kcal. Jak kiedys zablokowalem sie na wadze to zamienilem wlasnie wegle na tluszcz i mimo ze posilki byly mniejsze obietosciowo (wiadomo 1g fatu ma wiecej kcal niz gram wegli) to dluzej nie czulem glodu. 

 

Na weglach nie dawalem rady nie podjadac, przy zmianie na tluszcze problem znikl. Wiadomo kazdy organizm jest inny i niektorym jak czuja glod wystarczy ze napija sie wody ale ja nie z tych :)

 

Duzo ludzi boi sie tluszczu przy zrzucaniu wagi bo jak to? Jesc tluszcz zeby zgubic tluszcz? A to blad bo wrogiem odchudzania sa weglowodany. Oczywiscie mowie o zdrowych tluszczach nie podwawelskiej i golonce. 

 

Ogolnie jakies bialko tez jest bardzo dobrym wyborem ale na mnie przy podjadaniu lepiej dzialal tluszcz. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krupek napisał:

Jaką? Czerwone auta są szybkie, na przykład.

 

Zawsze ktoś taki miał coś z garem. Niezrównoważony emocjonalnie, problematyczny itd. Zawsze przy kontakcie z kimś takim zapala mi się lampka ostrzegawcza tak jak zdrowemu gdy ktoś ma ubrane okulary żeby nie bo widać jego oczu hehe. 

 

A w ogóle byłem ciekaw co u Litwina bo długo go nie bylo.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Plugawy napisał:

Te Twoje akcje z kupowaniem sprzętu i robieniem przy okazji doktoratu są niepokojące :D bardziej mi chodzi o kogoś kto nosi na codzień takie buty niż o tego co ubiera je na siłkę dajmy na to. Zdrowy mnie zawiodl bo liczyłem że będzie mial czerwone buty na fotce, ale to by było zbyt oczywiste. 

 

Butów czerwonych nie noszę, ale ogólnie bardzo lubię ten kolor, mam skrzynkę z narzędziami, w której wszystko jest czerwone, taśma, poziomica, śrubokręt itd. xD. No i rower chyba kupię sobie czerwony. Mam za to pierdolca na punkcie czarnych i białych koszulek, innych praktycznie nie noszę, czarna podkreśla sylwetkę, a w białej wygląda się legancko, więc w wielu sytuacjach nie trzeba zakładać koszuli :). Za różowym nie przepadam.

 

Jeśli chodzi o okulary słoneczne to posłużę się starym ludowym powiedzeniem: „oczy są zwierciadłem duszy”. Z tego wynika, że twoja teoria z czerwonymi butami jest bardziej popierdolona, niż moja, bo moja ma sens, ale to ja jestem ten pierdolnięty xD. Pozdro :)

 

Moja teoria ma poparcie naukowe, a twoja to bełkot:

 

https://portal.abczdrowie.pl/poznasz-psychopate-patrzac-mu-w-oczy-zrenice-zdradzaja-emocje-wideo?amp=1

Edytowane przez zdrowywariat
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2023 o 11:42, Litwin81 napisał:

Jak co roku pokazuje się by dać wam mobilizację :)

IMG_20230525_062532_edit_364736652166219.jpg

 

Gratuluję, zmobilizowałeś mnie do zrzucenia kolejnych 4kg z 76 do 72, a gdy nauczę się już dobrze pływać i kupię sobie rower to chyba nawet spróbuję się w triathlonie na małych dystansach oczywiście. Motywują mnie mocno takie osoby, nie tylko w sporcie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zajebiście wyglądasz bez dwóch zdań. Udało Ci się utworzyć życie wokół treningu i wszystkiego, co się składa na bodybuilding.

Najczęściej jest tak, że trening to tylko element życia - kilkanaście, może kilkadziesiąt procent. W tej kategorii trzeba mieć jednak coś w zanadrzu z uwagi na  kontuzjogenność, czy pewne objawy zużycia organizmu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pomijając, że pewnie nigdy nie zgodzimy się w kwestiach światopoglądowych, to tu obiektywnie pozytyw fchuj. Jest roznica i dobra wycinka. Gratuluje samodyscypliny.

 

10kg mocno dało różnice chociażby ubyło papuśności z polików. Niektórym ulana gęba schodzi na sam koniec redukcji :f

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...