Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chiłopaki za pozytywny odzew :)

 

@_Red_ jeśli chodzi o samodyscyplinę to po prostu jestem uparty, tyle że kiedyś dążyłem do celu bez głowy i nie chodzi tylko o sport (nie polecam), a dziś staram się robić to z głową, bo nie ma co się zajeżdżać, nie jestem z tytanu, wolę systematycznie, cierpliwie :)

 

Chciałbym jeszcze szpagat zrobić, ale nie wiem, czy dam radę, bo życiu nigdy niczego nie można być pewnym, czy będę miał zdrowie, czy będę miał czas, czy nie jestem już za stary, czy mnie „biodra puszczą”, czy się nie poddam z jakiegoś powodu, wiem tylko tyle, że będę potrzebował na to 2-4 lata :)

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2023 o 11:26, kiseki napisał:

No nie. Nie tylko same węgle podbijają insulinę. 

"Sztandarowym przykładem jest leucyna [4]. Im jej więcej w posiłku – tym więcej insuliny. Białko pobudza również wydzielenie glukagonu (hormon antagonistyczny w stosunku do insuliny, stymuluje wzrost stężenia glukozy we krwi)." 

Ale nigdy nie są to wartości insuliny takie jak po węglowodanach. I drugi najważniejszy aspekt, jest coś takiego efekt termiczny pożywienia i w zależności od badań pomiędzy 20 a 30% wypitego białka spala się na energię cieplną. Także możesz być teoretycznie na swoim zero kalorycznym, ale spożywając dużo vialka jest tak naprawdę w deficycie. 

W dniu 19.05.2023 o 11:43, krupek napisał:

Do tego, u niektórych słodzik też może powodować wzrostu insuliny. Może spróbuj jakiegoś białka roślinnego, albo po zwiększ białko, albo tłuszcze w tych głównych posiłkach i spróbuj się przestawić, żeby nie było przekąsek. Możesz też się dopychać warzywami.

Nawet jak insulina wzrośnie to i tak nie ma wegli które tzreba by wtlocyzc do tkanek, także szybko opadnie. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, _Red_ napisał:

Chyba kierownik w Lidlu czy cos, o ile mnie forumowe Lore nie myli? Wierzę, że taki się nabiega między regalami.

 

Po Lidlu była biedra, teraz jest co innego, ale też market. 

 

18 minut temu, Ukukuki napisał:

Ciekawe ile kroków wychodzi dziennie. 

 

Właśnie parę miesięcy temu sprawdzałem i w standardowy dzień wychodzi mi ok. 11 300 kroków, ale bywa też więcej. Latanie z biura do kasy, potem na magazyn szybkim krokiem i się samo nabija. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mój rekord lata temu to 30 000 kroków dziennie w robocie  :kekw:

 

Robili redukcję etatów i wywalili gości przed emeryturą na odprawę a mi kazali przejąć robotę jednego z nich. Typ miał urlopu od cholery to widziałem go 3 dni, zostawił mi notes ze swoimi notatkami które był albo nieczytelne albo chuj wie o czym mówiły. Dokumentacja też nieczytelna, wymagająca wczytania i rozszyfrowania. Dobrze ,że stał już samolot gotowy do odbioru przez klienta to dymałem z od jednego samolotu do drugiego rozszyfrowując co autor manuala miał na myśli. Stworzyłem swój notes + dokumentację zdjęciową. W miesiąc to z 5 kg schudłem a byłem chudy chłopak. Dobrze ,że dzisiaj dokumentacja wygląda prawie jak instrukcja składania mebli z ikea. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...