Skocz do zawartości

Kupno monitora LCD


Guts

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ukukuki napisał:

 

Nie podałeś jaki budżet to ciężko coś zaproponować :P 

 

Rzuć okiem na zestawienie od purepc https://www.purepc.pl/jaki-monitor-kupic-polecane-monitory-do-biura-i-grania-na-marzec-2024-poradnik-zakupowy-w-roznych-przedzialach-cenowych 

Chodzi mi o najlepszy stosunek jakości do ceny. Nie chciałbym przepłacać wydając gazyliony biletów NBP, a z drugiej strony zawsze brałem pod uwagę zakupowe credo: " Jak gówno dasz, to gówno masz".

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem części do złożenia sobie nowego kompa i teraz przeszło mi przez myśl, że jak mocniejsza grafika, procek itd to przydałby się też jakiś lepszy monitor:)

 

Szukam czegoś w przedziale do jakichś 1500 zeta. Szukam  czegoś od 27 cali i 1440p. Możecie cos polecić?

Na razie znalazłem ten poniżej  na promce MSI MAG321QR QD akurat idealnie wpasowujący się w mój budżet, ale może lepiej szukać czegoś innego? 

 

https://www.x-kom.pl/p/1165182-monitor-led-32-i-wiekszy-msi-mag321qr-qd.html?sm=lowcygier

Odnośnik do komentarza

No Dell też jets klasa - sam mam teraz S3422DWG i jestem z niego bardzo zadowolony, pomimo tego, że to VA, dlatego ciągle się waham z wymianą.

Kusi sprzedać swój i kupić Oleda - nie wiem jakie różnice są między MSI a LG, poza tym, że MSI nie ma wentylatora...

Podejrzewam, że jakiego nie kupisz to będzie przeskok.

Odnośnik do komentarza

Z tego na necie wyczytałem, to MSI ma to samo co Dell Alienware AW3423DWF i Philips Evnia 34M2C8600/00. Panel od Samsunga. 

Wszyscy narzekali na cene, bo to samo mieli w tańszym Dellu. Przy aktualnej promocji 3,6 w Media, warto rozkminić. 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to wziąłbym ten MSI, skorzystałbym z rat. Oled Care w sumie podczas grania jest mało istotny, tylko czy człowiek będzie pamiętał żeby wyłączać xD

Ale cały czas się waham, bo na monitorze też dużo pracuje, a pamiętam te długie posty Pipolino o rozmazanym tekście, automatycznym przygaszaniu itp. ^^

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...