Skocz do zawartości

Kupno monitora LCD


Guts

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wooyek napisał:

No nawet mnie nie wkurwiajcie :shotgun:

 

@Starh @jar3czekmeldujcie się i opowiadajcie czy wam migocze. 


U mnie też nie ma nic takiego, monitor mam od września.

Tylko na 4090 nie mam z reguły tak niskiego fps jak na tym wideo, a ustawiony na sztywno limit na 164 i jest to z zwykle 100+ fps.

Przez jakiś czas monitor miałem podpięty pod 3080, który w Cyberpunku potrafił zejść do 40 fps i też nie zauważyłem wtedy żadnego migotania (a jestem raczej typem osoby, którą by chuj strzelał od czegoś takiego).

Edytowane przez jar3czek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ten Philips kosztuję 3,5. Alien 4k. 500zł różnicy jest. 

 

A funkcja z TV to Ambilight, a to tutaj to Ambiglow i nie działa tak płynnie jak w TV. Mówi o tym na filmie- że nie jest płynne. 

 

Ambiglow to nowy wymiar wrażeń wizualnych. Innowacyjna technologia Ambiglow wzbogaca oglądany obraz, emitując z panelu monitora podświetlenie. Szybki procesor analizuje sygnał wejściowy i nieustannie dostosowuje kolor i jasność światła do wyświetlanego na monitorze obrazu. Technologia Philips Ambiglow, stworzona przede wszystkim z myślą o oglądaniu filmów i programów sportowych oraz graniu w gry, zapewnia niepowtarzalne, bardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania.

 

https://www.philips.pl/c-p/34M2C8600_00/evnia-curved-gaming-monitor-monitor-do-gier-qd-oled#see-all-benefits

 

 

Czekam na monitory od MSI. Może miniled. Na teraz drogie i 3 lata gwarancji na wypalenia, to ciut za mało przy tej kwocie. Poczekam i obserwuję rozwój wydarzeń. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

no widzę że to nie działa tak płynnie jak na telewizorach, ale problem rozświetlania za ekranem z głowy.

Plusem Della na pewno jest idealna kolorystyka- nawet teraz mam zwykły LCD od nich 34cale i to najlepszy monitor VA z najlepszym ustawieniem kolorów jaki miałem.

Z 2 strony Philips chyba nie ma wiatraka w obudowie? No i ma G-Sync, a nie tylko tryb zgodności. 

 

Tylko ten kolor... :whyyy:

 

Na Vobis.pl Samsung G8 Oled 34 - tez 3598 zł.

 

Edit: samsung jak zwykle w swoim świecie xD w G8 mamy 4 port- Micro HDMi, 2*USB C i Mini DP xDDDDDD

image.png.cd0a071b7aa6e0f940616aca7d5046db.png

Odnośnik do komentarza

Moglibyście polecić jakiś dobry monitor 32 cale? Powstrzymajcie się i nie dzwońcie jeszcze na policję. Nie nawróciłem się bynajmniej na blachę ;) Owszem, monitor byłby do mojego dychawicznego poleasingowego blaszaka, ale przede wszystkim i nade wszystko potrzebuję go do PS5. Żona ogląda te swoje seriale na TV przez co telewizor często zajęty i mógłbym się przełączyć z graniem na monitor PC właśnie. Teraz mam jakiegoś Szajsunga full HD 27 cali, który ma już pewnie z 7-8 lat.

Co byście kupili w dobrych pieniądzach będąc na moim miejscu? Kompletnie się nie orientuję co tam teraz na topie...

Odnośnik do komentarza

Te nowe qd-oledy wszystkie są tak upośledzone? W ogóle co tu się odjebało...? Światło dzienne na chłopaka pada i robi się szary zamiast czarnego...?

I dotyczy to każdej matrycy qd-oled, która nie jest gloss. Litości. Zostaję przy C2 42" do PC gamingu. Zawołajcie jak pojawi się coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czezare napisał:

Moglibyście polecić jakiś dobry monitor 32 cale? Powstrzymajcie się i nie dzwońcie jeszcze na policję. Nie nawróciłem się bynajmniej na blachę ;) Owszem, monitor byłby do mojego dychawicznego poleasingowego blaszaka, ale przede wszystkim i nade wszystko potrzebuję go do PS5. Żona ogląda te swoje seriale na TV przez co telewizor często zajęty i mógłbym się przełączyć z graniem na monitor PC właśnie. Teraz mam jakiegoś Szajsunga full HD 27 cali, który ma już pewnie z 7-8 lat.

Co byście kupili w dobrych pieniądzach będąc na moim miejscu? Kompletnie się nie orientuję co tam teraz na topie...

 

Nie podałeś jaki budżet to ciężko coś zaproponować :P 

 

Rzuć okiem na zestawienie od purepc https://www.purepc.pl/jaki-monitor-kupic-polecane-monitory-do-biura-i-grania-na-marzec-2024-poradnik-zakupowy-w-roznych-przedzialach-cenowych 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...