Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli masz Androida to:

 

1. otwierasz belke z powiadomieniami

2. klikasz ustawienia

3. w zakladce "Sieci zwykle i przewodowe" wybierasz "Wiecej..."

4. wybierasz "Thetering i przenosny hotspot"

5. aktywujesz opcje "Przenosny hotspot Wi-Fi"  poprzez "zaptaszkowanie" 

6. W "Ustawieniach przenosnego hotspotu Wi-Fi" wybierasz "Skonfiguruj punkt Wi-Fi" i ustawiasz tak by nie bylo hasla zabezpieczajacego (musialem tak zrobic poniewaz z haslem nie chcialo sie polaczyc)

 

7. na PS3 chyba nie musze opisywac jak polaczyc sie za pomoca wi-fi ?

 

PS. Nazwy moga sie troche roznic

 

Tutaj tez jest to opisane:

 

http://darmowyinternet.net/forum/temat-internet-w-komputerze-z-telefonu-po-wifi-lub-kablu-usb_620

Odnośnik do komentarza

   Zmieniam mieszkanie, kupiłem drugą konsolę. Tą pierwszą zostawiam bratu. Jak przenieść z niej dane na tą drugą? Chce mieć tam te wszystkie rzeczy które mam na tej która zostaj, profile, gry, sejwy? Da rade to jakoś po kablu skopiować, czy trzeba kombinować z dyskami? Z góry dziękuje za rade i pomoc:)

aureliusz

  1. Profil PSN oczywiście zakładasz na drugiej konsoli, wpisując swój adres mail i hasło. Wówczas masz swoje trofea i swoje konto na drugiej konsoli.
  2. Teraz aby przenieść save'y na drugą konsole potrzebny jest pen drive, nic więcej i spora dawka cierpliwości bo nie da się folderu z sejwami przenieść wszystkich za jednym zamachem i trzeba to robić pojedynczo, każdy save oddzielnie. 
  3. Co do gier to o ile kupowałeś je na psn to znajdziesz je w zakładce Instant Game Collection albo Downloads. I bez problemu można je ściągnąć z psn na drugą konsole.
Odnośnik do komentarza

Na oficjalnym FW nie ma takiej opcji.

 

Kurka to nie wiem jak Ci c0r pomóc :<. Wyraźnie zmiana źródła Internetu mi pomogła, spróbuj może innego telefonu, innej sieci (rodzina, znajomi, te 20 mb transferu to nie jest dużo).

Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi z tym błędem Hotline Miami? Czy to dotyczy tylko wersji z PS+? Bo ja kupiłem Hotline jakiś czas temu jak była za 10 zł, nie pamiętam czy coś tam się patchowało po starcie, czy był jakiś update po włączeniu gry. W każdym razie jak teraz włączam grę to nie ma info o żadnej aktualizacji. Więc o czym mowa?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Najpierw mi się konsola zwiesiła xD A teraz wywala że "Podczas instalacji wystąpił błąd. (8002AE22)." Więc nie działa :D Jutro zrobię odbudowa bazy danych z RM. Jak nie pójdzie po tym to w dupe z tą grą i fucki dla tego kto wrzucił tego patcha :)

 

Edit: Po przebudowie bazy danych nadal wywala błąd...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A próbowaliście ściągnąć patcha po odpaleniu gry offline? Kiedyś to był sprawdzony sposób przy problemach z pobieraniem łatek. Anulujcie pobieranie, gra się odpali, zalogujcie się do PSN i wejdzcie w jakąś opcje online jeżeli taka występuje, tak żeby patch był potrzebny.

 

Próbowałem już tak, to akurat nie pomagało.+

Odnośnik do komentarza

Dobra, najwyraźniej jetem za głupi na połączenie konsoli z hotspotem w telefonie, bo chociaż zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją z poprzedniej strony i nawet niby mi konsola to połączenie hotspotowe wykrywa na 100%, to po wybraniu go na etapie testowania połączenia wskakuje błąd DNS 80710102 : /

Odnośnik do komentarza

No właśnie bez hasła, bo z zabezpieczeniem w ogóle się nie chciał hotspot ustawić. Nie wiem, może ma znaczenie, że standardowo korzystam z netu wifi przez router, więc wykrywa 2 połączenia bezprzewodowe, ale to nie powinno mieć nic do rzeczy.

 

Najgorsze, że jak już się poddałem i chciałem grać ofline bez patcha, to i tak co chwila wykrywa tego patcha i pyta się czy nie chcę pobrać, co nie dość że w(pipi)ia, to jeszcze jak wyskoczy w złym momencie to można niechcący zatwierdzić, co spowoduje wyjście z gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...