Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siemka.

jestem krotko po zakupie tytulowej mini klawiaturki i musze wam powiedziec, ze zdaje egzamin.

3030845672_10d90260ce.jpg

jest mala, zgrabna i z latwoscia sie na niej pisze, a takze nie przeszkadza pod czas grania, poniewaz jest umieszczona w dosyc dogodnym miejscu.

nie jest ona przypisana do zadnego portu z wiazku z czym, mozemy jej uzyc w kazdym momencie, przez przeciagniecie suwaka Power a nastepnie...

... no wlasnie... wiele z jej przyciskow nie ma zastosowania doslownego, wszystkie prowadza do -> XMB, bez blizej przypianych funkcji, ktore jak mi sie wydaje trzeba przypisac/dostosowac.

prosze o wypowiedzenie sie na jej temat, jesli posiadasz takowa wiedze :thumbsup:

a na pewno dojdziemy do wyjasnien.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Yo

W przyszlym miesiacu kupuje sobie nowa ps3 slim. moze ktos mi z was poradzi gdzie najlepiej kupic slimke aby w przyszlosci uwzglednili mi 2 letnia gwarancje.

Mieszkam obecnie w warszawie wiec mam duzy wybor potencjalnych sprzedawcow. zastanawialem sie jeszcze czy czasem nie kupic przedluzonej gwarancji do 5lat w Media Markt, Euro AGD albo Saturnie. Co myslicie o takim rozwiazaniu?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem nową PS3, dysk 320GB - wiem, że te 320GB jest na papierze, a dysk w rzeczywistości ma koło 290GB, później sprawdziłem z ciekawości ile mam wolnego miejsca i okazuje się, że jest tylko koło 270Gb na 290GB. Odpalałem tylko KZ2 i założyłem jeden profil, nie podłączałem się do sieci. Na co idzie te 20GB?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem nową PS3, dysk 320GB - wiem, że te 320GB jest na papierze, a dysk w rzeczywistości ma koło 290GB, później sprawdziłem z ciekawości ile mam wolnego miejsca i okazuje się, że jest tylko koło 270Gb na 290GB. Odpalałem tylko KZ2 i założyłem jeden profil, nie podłączałem się do sieci. Na co idzie te 20GB?

 

system, swap, itp... zaleznie od wielkosci hdd system różnie sobie przydziela.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - czy wam tez nie dzialaja pady od PS2 w gierkach z PSXa?

 

Chcialem sobie z kumplami zagrac we 4 w Crash Team Racing, jednak nie bylo rady - jest na to moze jakas metoda? Orientuje sie ktos?

 

Edit: Podlaczylem pady tak, zeby od PS2 maly numery 1 i 2 a od PS3 3 i 4. Teraz Crash czyta pada od PS2, na tych od PS3 sie pala swiatelka 3 i 4, ale nadal nie da sie grac w wiecej niz 2 osoby (opcje 3 i 4 osobowe w menu sa zablokowane, nie da sie ich odpalic).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w minisy na PS3? Ja ściągnałem właśnie Angry Birds i jest fail.

Każdy save trwa prawie minutę!!! Nie byłby to jakiś wielki problem gdyb nie to, że gra zapisuje się po przejsciu każdego poziomu. Efekt jest taki, że tyle samo lub więcej czasu spędza się na save'owaniu niż samej grze <_<

Nie wiem co mam zrobić... Tak być na pewno nie powinno bo raz, że to absurd a dwa, że widzialem filmiki na YT i tam save trwa jakieś 2 sekundy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...