Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dark_Pharmacist

Lc308ad.png

 

ZOE w HD. W sumie ograłem już dawno temu na PS2, ale czemu sobie nie przypomnieć. Może dziś wskoczy druga platka za 2nd Runner.

 

EDIT. Platka wpadła. Warto było wrócić po latach :)

Edytowane przez Dark_Pharmacist
Odnośnik do komentarza

 

Alpha Protocol, czyli RPG z prawdziwego zdarzenia.  Obsidian wie, co to RPGi i z taką grą may do czynienia. Grafika nędzna (ale mnie to wali), podobnie z wykreowanym, ubogim światem. Skomplikowana fabuła (aż za bardzo chyba), podejmowanie decyzji, które zmienia diametralnie cała późniejszą grę - to jest to, co ja lubię. Solidne 7 ode mnie, choć gry jeszcze nie przeszedłem.

Polecam, ale tylko graczom wytwałym, którzy nie przeskakują z gry na grę po godzinie zabawy:)

Długie to to było do przejścia? Z opisów brzmi jak coś interesującego, połączenie skradanki Splintera i RPG/decyzyjności z Mass Effect. Na Youtube wygląda całkiem przyjemnie, ale Gamespot z żalem dał 6/10, piętnując nierówny gameplay. Nie ma nic gorszego jak ciekawa fabuła przy jednocześnie koszmarnym sterowaniu i błędach AI :confused:

 

Warto? Czy tylko taki zapychacz, gdy innych gier brak? Bo jeszcze w kolejce mam Infamousy oba, Ni No Kuni, Little Big Planet 2... nie wiem kiedy się zabrać za wszystko:)

 

Gameplay nędzny, ale fabuła i brak liniowości bardzo na plus. Zakładam, że dość dobrze znasz ang., bo czeka tu masa rozmów i decyzji do podjęcia. Gra zupełnie inna od tych, które wymieniłeś. O wiele bardziej "dorosła" bym powiedział.

Odnośnik do komentarza

MGS3 HD. moje trzecie podejście do tej gry. za każdym razem gra mnie wkurzała na samym początku i odechciewało mi się grać. co dziwne 1 i 2 ukończyłem bez żadnych przeszkód i są to jedne z moich ulubionych gier w jakie grałem. tym razem postanowiłem się spiąć i w końcu ukończyć trójkę. jestem trochę po prologu i chce dalej poznawać tą historie. dam rade!

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza

Szarpię w Tekken Revolution, bo przypomniałem, że za darmo jest. Ahh ten system walki, powrót po Mortalu do niego jest jak jazda na rowerze, tego sie nie zapomina. Szkoda, że grafa jest nie w moim guście, co za kolory XD zbyt cel-shadingowa, wolę tą z T5. No i doczekałem się pierwszy raz w życiu jak ktoś mnie od noobów wyzwał, bo wygrałem 3 rundy w tym jedną perfectem xD Co za ludzie.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szarpię w Tekken Revolution, bo przypomniałem, że za darmo jest. Ahh ten system walki, powrót po Mortalu do niego jest jak jazda na rowerze, tego sie nie zapomina. Szkoda, że grafa jest nie w moim guście, co za kolory XD zbyt cel-shadingowa, wolę tą z T5. No i doczekałem się pierwszy raz w życiu jak ktoś mnie od noobów wyzwał, bo wygrałem 3 rundy w tym jedną perfectem xD Co za ludzie.

moze w T5:DR pogramy czasem.

moja ulubiona część, a graczy juz brak :(  Revolutnion to popierdulka przy kturej spadlem w formie przez jakies speciale.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cisne w Dwie Dusze i zastanawiam się po co ja w ogóle jestem tej 'grze' potrzebny. Obejrzałbym sobie ten 'film' dwa razy, wpadłaby platyna i byłoby cacy, a tak muszę klikać pojedyncze przyciski aby Jody podskoczyła lub otworzyła drzwi. #gamingin2014 :(

 

Odpaliłem też patrz_psy i zapowiada się ciekawie. Bardzo fajna graficzka jak na PS3 no i czuje, że coś tam gram, a to już sukces hehe. Dialogi i fabuła będą pewnie na poziomie FC3, czyli mogłoby ich nie być, ale liczę na fajną zabawę w piaskownicy. 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też pykam teraz w Dead Space'a 3 i to jest pierwsza część w jaką gram. Jadę z misjami po coopie z bratem i całkiem fajnie się gra. Jako że brachol ograł poprzednie cześci to steruje doświadczonym Isaakiem a ja mało kumatym marinsiakiem :P To taki odpowiednik RE4, może trochę gorszy. Kreatury fajnie się wydzierają i klimat Obcego 2 trochę widać.

Odnośnik do komentarza

Demon's Souls - po komentarzach nt tej gry bałem się wogóle do niej podchodzić mimo, że miałem ją za friko z Plusa. Dzisiaj włączyłem, bo nie miałem co robić i kurde... już tutorial mnie wessał. Oczywiście pierwszy boss mnie zaciukał po paru sekundach. Stwierdzam jednak, że za dnia nie da się w to grać i zaczekam aż wrócę z drugiej zmiany. Oj coś czuję, że nie pośpię za wiele tej nocy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...