Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Na psn chyba za 39zl widzialem. Taniej niz uzywki na allegro (no ale pudełkowa wersje zawsze mozna odsprzedac:).

 

Czy ta gra jest jakos specjalnie trudna? Demo mi sprawialo problemy - ledwie poczatek gry i juz boss w lesie.

Są do wyboru dwa poziomy trudności - easy i normal - jednak polecam zdecydowanie ten drugi, bo właśnie dlatego, że gra czasami stanowi wyzwanie jest wciągająca. Nie trzeba levelować postaci, wystarczy obeznanie z systemem i trochę zręczności. Ogólnie nie określiłbym jej szczególnie trudną. Pamiętaj, że to jrpg, więc gra jest okropnie dłuuuuuga, jednak na tyle różnorodna, że w ciągu gry(ponad 25h gry za mną) nie zaznałem nudy, ani raz. Dopiero tak po 10h odkryjesz większość najważniejszych możliwości w walce i nie tylko, taki urok gatunku. Jako, że Jrpg'y na "odchodzącej generacji" były rarytasem NNK stanowi istną perełkę. 

Odnośnik do komentarza

No tak myślałem, że ten Rage nie jest wcale taki zły. Widziałem za 29 zł, to chyba go kupię. Nie przeszkadza mi fakt, że przez większosc gry chodzisz po lokacjach i sobie strzelasz - gdy jest to zrobione w dobry sposób (a id wie conieco na ten temat), to nie ma problemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co wam chodzi, Rage wcale nie jest taki zły. Gra wygląda naprawdę fenomenalnie, chodzi super płynnie, strzela się przyjemnie. Fakt - interakcja ze środowiskiem zerowa i trochę backtrackingu, ale grało mi się w to naprawdę miło.

Nie generalizuj - nie "NAM", ale zaledwie jednemu gościowi, który dodatkowo został już zminusowany - jak widać jest w swoim zdaniu odosobniony - a Twój punkt widzenia jest jak najbardziej słuszny :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po zakupach na PSS zostaje mi 36zł i 50 groszy z którymi nie mam co zrobić, fajnie byłoby dostać za taka kwotę coś do coopa z dziewczyną (trine 1 i 2 mam) na jednym ekranie. Możecie polecić tez ogólnie coś grywalnego i ciekawego. 

ew. tytuły z PSX (legacy of kain, crash bandicoot ) raczej ujowo będą wyglądać na 37" z 1,5 około? 

Odnośnik do komentarza

   Polecam Assassin creed w wszystkich odsłonach , mnie osobiście podoba się i to bardzo trzecia część Assassin Bratherhood .

Trójka ma coś czego nie było w poprzednich częściach czyli rozmach i epickość , dzięki nowemu silnikowi można brać udział w bitwach i scenach z setkami postaci na ekranie , system walki jest prostszy i bardziej dynamiczny , różni przeciwnicy wymagają innych taktyk.Dodano także zmienną pogodę i pory roku , więcej terenu do zwiedzania,bitwy morskie , rozbudowany handel oraz wiele innych nowości. Gra ma też kilka wad takich jak bezużyteczny system tuneli , pieniądze których nie ma na co wydawać albo mało różniące się miasta. Ale zalety przeważają nad wadami co sprawia że jest to gra w którą trzeba zagrać. Ilekroć po nią sięgam zawsze znajduję coś nowego po prostu jest nie samowita.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

   Polecam Assassin creed w wszystkich odsłonach , mnie osobiście podoba się i to bardzo trzecia część Assassin Bratherhood .

Trójka ma coś czego nie było w poprzednich częściach czyli rozmach i epickość , dzięki nowemu silnikowi można brać udział w bitwach i scenach z setkami postaci na ekranie , system walki jest prostszy i bardziej dynamiczny , różni przeciwnicy wymagają innych taktyk.Dodano także zmienną pogodę i pory roku , więcej terenu do zwiedzania,bitwy morskie , rozbudowany handel oraz wiele innych nowości. Gra ma też kilka wad takich jak bezużyteczny system tuneli , pieniądze których nie ma na co wydawać albo mało różniące się miasta. Ale zalety przeważają nad wadami co sprawia że jest to gra w którą trzeba zagrać. Ilekroć po nią sięgam zawsze znajduję coś nowego po prostu jest nie samowita.

AC III mam z plusa i akurat dziewczyna w niego gra, ja ograłem dwójkę i kawałek Brotherhooda i szczerze to mechanika ciągle jest ta sama i gra zmienia się tak samo jak nowe części Call of Duty. ;)

 

Ja gram w Crasha na 46" i jest ok, lepiej się martw o stopień trudności niż o grafikę  :)

Z gier na 2 graczy, może Super Stardust? Jeden z pierwszych tytułów w PSS, ale bije grywalnością większość popierdółek.

 

Crashe wszystkie miałem już na psx (nawet oryginalne zza zachodniej granicy :D ), także znam poziom trudności, ale warto byłoby sobie je przypomnieć. Teraz fajna promocja jest na trzy pierwsze residenty i dalej się zastanawiam. ;)

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Killzone HD ma trofea, nawet platynę http://www.playstationtrophies.org/game/killzone-hd/trophies/ Chyba tylko rozdzielczośc podbili i jakąś kosmetykę dodali, nic szczególnego co by zrywało beret. Możesz kupić na PSS.

 

Jest na PS3 jakiś dobry celowniczek typu house of the dead itp?

Dead Space Extraction? Mnie nie podszedł zupełnie, ale może tobie się uda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja już kupiłem Uncharted 2 które czeka na  moją pierwszą w życiu PS 3 :P Raven jedynka się mocno postarzała?Kupić czy zaczynać od razu od dwójki?

żeby nie było, że offtop gram w trailery exów na youtube i łowienie ich na Amazonie za plus minus 3 funty :P  http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B003NSBMJE/ref=sr_1_1_olp?ie=UTF8&qid=1393959654&sr=8-1&keywords=killzone+3&condition=used   

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ten temat średnio się pewnie nadaje na takie dyskusje, ale moim zdaniem powinieneś spróbować. Jedynka chyba jako jedyna (prócz części na Vitę) ze wszystkich dzieje się głównie w dżungli, a podejrzewam ten klimacik może się wielu osobom spodobać. Graficznie wciąż w większości robi wrażenie, choć w niektórych miejscach widać trochę więcej kantów i sztuczności niż może w 2007 się dostrzegało. Gra oczywiście wygląda bardzo dobrze, mimo wszystko. Mi osobiście klimat nie przypadł tak bardzo do gustu, stąd też czułem monotonię w kilku miejscach, czasami też jak na moje oko było za dużo słabo pomyślanych potyczek. Dwójka to podobno najlepsza część ze wszystkich, ale omijając jedynkę chyba straciłbyś całkiem spory kawałek unikalnych przeżyć i nie zbudowałbyś sobie pełnego obrazu serii, przy czym dla niektórych może właśnie tak lepiej ;).

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę panom odkrywania serii Uncharted. Grałem ostatnio w jedynkę i moim zdaniem gierka nadal robi wrażenie. Czasem rzuca się w oczy prosta geometria, ale i tak jest ślicznie. Etap na skuterku nadal robi ogromne wrażenie (ta woda!). Dwójka to gra generacji razem z TLOU, zaś trójka to bardzo ciekawy przypadek, bo gra jest rewelacyjna i w ogóle, ale mimo wszystko słabsza od dwójki. Polecam przechodzić serię po kolei od jedynki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli będziesz chciał grać online to serwery Gt5 zamykają pod koniec maja i to jest ważna kwestia. Co do AE to tam jest większość dlc - tory/auta. No i w 5 jest tryb b-spec, długodystansówki, więcej i ciekawsze zadania specjalne i edytor tras. Niezbyt rozbudowany, ale zawsze. W 6natomiast więcej aut, ładniejsze fury standard, więcej torów(nie ma już Top Gear TT), bardziej przyjazne menu no i szybsze ładowanie samej gry jak i już w grze wyścigów etc. No i więcej tras ma zmienną pogodę porę dnia, ale też częściej pojawiają się dropy animacji, natomiast screen tearing rzadko albo nie zauważyłem. Auta prowadzą się inaczej niż w 5, inaczej pracuje zawieszenie. No i kwestia istotna - ai jest tragiczna. Przeciwnicy potrafią w drugiej połowie wyścigu tak zwolnić, że nawet jak na początku popełnisz błędy czy zaliczysz spina to i tak ich dogonisz :-I

Poczytaj też tematy gt w dziale wyścigowym to więcej się dowiesz ;-)

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...