Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie już trochę wnerwia jednak bateria w SE 2020, szczególnie jak spadło jej health do 91. Rozważam różne opcje, aktualnie mini 13 i ewentualnie waniliową 15 za rok, jeśli na 13 mini nadal będzie mi za mało baterii (chociaż według testów wypada dużo lepiej niż SE i to fabrycznie nowe SE 2022, które z kolei jest lepsze niż moje 2020), a w 15 pojawi się wyspa lub nowy aparat.

 

Ale najpierw zajrzę do sklepu zobaczyć na żywo 14 pro, szczególnie czy czuć różnicę w masie w stosunku do 14.

Odnośnik do komentarza

Super, dobra wiadomość. Naprawiałem już kilka razy telefony. Samsung Galaxy S3 wygrzewałem płytę główną w piekarniku - wystąpiły ziemne luty. Udało mi się przedłużyć życie telefonu o rok. Tak samo wymieniałem moduł aparatu, uderzyłem telefonem o róg stołu, dostał aparat. W LG G5 wymieniałem ekran. Oba telefony były łatwo rozbieralne. Fajnie ,że teraz zanosi się na to w produktach Apple. Obecnie za naprawę telefonu uznaje się wymianę baterii. 

Odnośnik do komentarza

Dalej nie dostałem swojego telefonu więc pojechałem do operatora i powiedzieli mi, że mają problemy z dostawą. Mają, ale te z pamięcią 1 czy tam 2 tb za milion dolarów. Już wychodziłem i babka spytała mnie czy to musi być 14 pro max czy może być coś starszego. I pokazała mi 11 Pro Max nówkę 64GB za 249$. Jako, że mój XS Max jest dla mnie nadal ok jeżeli chodzi o ekran, osiągi itp, tylko bateria już do dupy stwierdziłem jebać. Za 250$ biorę. Kolor gówniany bo złoty, ale i tak idzie do okładki, więc whatever. W sumie jestem zadowolony, mam telefon z dobrą baterią za ułamek ceny tej 14 Pro Max

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny update i dostanie czkawki :kekw:

 

A poważnie, to ktoś miał miał normalny rozmiar, wziął max i żałował? 
Różnica między 14 pro i 14 pro max to 700zl

Ale nie wiem czy ten max za duży nie będzie. Używam Case specka który powiększa telefon, ale upadek z wys przeżył i telefon cały.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2022 o 15:43, Mustang napisał:

No tak, ale w kwestii baterii 13 mini jest lepsze od 12 mini, jest też sporo lepsze od SE 2022, a SE 2022 od SE 2020. Tych słoni maxów, to w ogóle nie rozważam.

 

Jest jeszcze opcja mini + bateria

 

 

Anker 622 bodajże, mam i sprawdza się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, iluck85 napisał:

Kolejny update i dostanie czkawki :kekw:

 

A poważnie, to ktoś miał miał normalny rozmiar, wziął max i żałował? 
Różnica między 14 pro i 14 pro max to 700zl

Ale nie wiem czy ten max za duży nie będzie. Używam Case specka który powiększa telefon, ale upadek z wys przeżył i telefon cały.

Do tej pory używałem zawsze modeli max i przesiadłem się teraz na iPhone 14 Pro, pomimo tego że mam duże dłonie obsługiwanie max jedną ręką było dla mnie problematyczne. Mniejsza wersja nie ciąży tak w kieszeni, w mojej ocenie wygodniej się obsługuje i nie widzę jakiejś znacznej różnicy w wielkości ekranu - bałem się trochę przed zakupem ale nie odczułem różnicy. Jedynie co to bateria, czytałem że iOS 16 jest mega prądożerny i pracują nad optymalizacją więc mam nadzieje że się szybko poprawi. Kierowałem się też tym że wolę mieć więcej pamięci w telefonie i nie dopłacać tych 700 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...