Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No ale to trochę jałowa dyskusja, normalne, ze bateria poniżej pewnej wartości nie jest w stanie ogarnąć maksymalnej wydajności procesora. Sorry ale jak ktoś skąpi 250zł na wymianę baterii po trzech latach w telefonie który kosztował ponad 5k i wymaga od niego nie wiadomo czego to… Ja mam 11 Pro kupionego na premierę, rok temu wymieniona bateria u Apple przy 90% wydajności i porównując do 14 pro to prędkość działania jest bardzo zbliżona. 

Odnośnik do komentarza

A od kiedy bateria ma wpływ na działanie przeglądarki? Myślałem ze wpływ na działanie telefonu ma procesor i ram. 
Pierwsza afera u Apple ze spowalniają telefony skończyła sie dodaniem „kondycji baterii” i tłumaczenie o szczytowym poborze mocy. Apple sie troszczy o użytkowników żeby im nagle telefon sie nie wyłączył.

Sorry, ale to bełkot jak te ich dbanie o środowisko, dlatego brakuje ładowarki- ale możesz śmiało dokupić osobno kostkę zapakowana w kartonik, zabezpieczony dwiema taśmami i 10 kartkami w środku. 
 

Nie mam kompletnie żadnego problemu z wymiana baterii. Dodam tylko ze w MacBookach nie ogarneli szacowanego czasu działania na baterii po którejś aktualizacji. Finalnie wywalili to :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja sprzedaje iphone 11 i ilu Ukraińców oleksejów i antonów wypisuje to bania mała a mam zrazę. :obama:

 

Ostatnio ziomek sprzedawał telefon na olx. Przyjechało dwóch miłych ukrów, zapłacili za sprzęt w pudełku i pozdrawlaju w gablote i nara. Dzwonią za kwadrans, że telefon nie działa i że wracają. Z samochodu wysiadło dwóch + jeden ogromny skurwiel towarisz. Wyciągają z pudełka... jakiś inny smartfon z rozbitym ekranem i popękaną obudową i z łapami. Dobrze, że to blokowisko na Gaju to mili chłopcy w tshirtach WKS od razu się zainteresowali awanturą i pomogli.

 

Interesy z towariszami? No chyba nie. :lapka:

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Na 13 mam od zakupu rok temu Clear Case od Apple.

Minusy: zbiera odciski, wymaga więc regularnego czyszczenia. Ale w sumie ekran tak samo zbiera, więc nie jest to do końca dodatkowa uciążliwość. Do tego jak zawsze w tego typu etui, wpadają pod nie i pozostają widoczne paprochy, więc raz na tydzień warto etui zdjąć i przetrzeć telefon, a etui umyć. Pewnie z białym telefonem jest to mniej widoczne. 

 

Plusy: łatwo się je zdejmuje i czyści. Oczywiście ładnie eksponuje kolor telefonu. Nie żółknie, co jest dużą zaletą przy etui tego typu. Nie niszczy się, tak jak niszczyły mi się silikonowe od Apple. Wystarczająco chroni telefon, który zaliczył już parę upadków, z których jeden zostawił nawet ślad na rogu etui, ale sam iPhone nie ucierpiał. 

Odnośnik do komentarza

Ja też zawsze wybieram Clear, żeby był widoczny kolor telefonu. Ostatnio wymieniłem sobie, bo poprzednie strasznie pożółkło. Kupiłem niby budżetowe etui (dokładnie to, do XR, teraz kosztuje 25 zł, https://www.amazon.pl/dp/B07GXNFLCW?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1) i daje radę. Jest bardziej sztywne niż moje poprzednie, nie jest zrównane z powierzchnią ekranu, tylko trochę wystaje, i to zarówno od spodu i od góry  Możliwe jakieś paprochy wpadną w przyszłości po bokach, ale na razie wydaje się dosyć mocno trzymać krawędzi telefonu. Za taką kasę to jestem więcej niż zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przesiadłem się z iohone 8 na 14 i mam problem z przeniesieniem danych na nowego. Nowy wykrywa starego i na odwrót, nowy ściąga aktualizacje ale już nie może jej zainstalować. Czekałem z 5 godzin i cały czas kręci  się tylko kółko i nic więcej. Na starym jest komunikat że nowy musi się zaktualizować. Ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...