Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, WisnieR napisał:

Nie mówiąc o samej implementacji tego AOD. Kto pomyślał, że dobrze będzie jak się cały ekran będzie podświetlał? Ciekawe ile bateria na tym uciągnie. I co z wypaleniami, czy będzie jakiś pixel shift.
 

 

Oglądałem recenzję MKBHD i mówił, że musiał wyłączyć, bo właśnie za dużo baterii żarło. Przed 13 baterie w iPhone'ach były średnie. Może bali się stękania o celowe upośledzanie starszych telefonów, bo każdy by włączył i cyk po baterii o 14:00.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mustang napisał:

Mam mieszane uczucia co to tych 14. Zwykła 14 powinna być 13s, za to pro broni się w końcu zmianą designu notcha i aparatu, ale z kolei europejska cena zniechęca, a do tego waży więcej niż zwykła 14 i ma mniejszą baterię...

Pro zawsze ważył więcej, bo ma obudowę ze stali nierdzewnej, zwykły z aluminium, do tego dodatkowy aparat też pewnie kilka gramów dodaje.

 

Ceny są spowodowane zesraniem się EUR (i u nas PLN) względem USD. Tak, po przeliczeniu ceny w USD i dodaniu VAT i tak wychodzi, że jesteśmy dymani, ale tak samo było przy USD grubo poniżej 4zł, gdzie $999 przeliczano na 5199zł.

 

Różnica w pojemności baterii jest absolutnie kosmetyczna i nie do zauważenia na codzień.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza
 
Oglądałem recenzję MKBHD i mówił, że musiał wyłączyć, bo właśnie za dużo baterii żarło. Przed 13 baterie w iPhone'ach były średnie. Może bali się stękania o celowe upośledzanie starszych telefonów, bo każdy by włączył i cyk po baterii o 14:00.
To nie mogli zaimplementować tego tak jak robi to cały świat, tylko 10 lat po konkurencji ogłaszają AOD i jeszcze się chwalą, że takiego AOD nie ma konkurencja. No nie ma, bo nie są debilami.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Żony iPhone XS po update do iOS 16 jeszcze szybciej traci baterię i co chwilę przycina, wcześniej było ok. Macie na to jakieś porady? Podobno takie rzeczy tylko na Androidzie :reggie:


 

Witamy u Apple. Oni nie zwalniają telefonów po kolejnej aktualizacji. Nic a nic. 
W skrócie- czas na wymianę.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2022 o 23:50, Chmielinski napisał:

 

Ceny są spowodowane zesraniem się EUR (i u nas PLN) względem USD. Tak, po przeliczeniu ceny w USD i dodaniu VAT i tak wychodzi, że jesteśmy dymani, ale tak samo było przy USD grubo poniżej 4zł, gdzie $999 przeliczano na 5199zł.

 

 


 

:kekw:
 

To jeszcze mi przetłumacz te zesranie złotówka to:

MacBook Air 999$- u nas 5699zl

Iphone 14 Pro 999$- u nas 6499zl

 

:we_need_to_go_deeper: 
 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2022 o 19:02, iluck85 napisał:

To jeszcze mi przetłumacz te zesranie złotówka to:

MacBook Air 999$- u nas 5699zl

Iphone 14 Pro 999$- u nas 6499zl

 

Nowe iphony są przeliczone po nowym kursie usd/eur + śmieciowa złotówka. MBA jeszcze się na te podwyżki nie załapał, a ceny nieaktualnego kompa nie będą podnosić, skoro nawet MBA M2 jest wyceniony po starych przelicznikach.

 

 

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy iPhone kupiony na Słowacji będzie normalnie działał w Polsce? 

Gwarancja też będzie normalnie respektowana? Generalnie nie będzie żadnych problemów z użytkowaniem takiego telefonu? 

 

No bo w sumie, to kupię sobie 1000 ojro za niecałą 5k złotych, na Słowację mam dość blisko, więc wtedy taka 14 Pro robi sens 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...