Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Mam iPhone 12 mini i od jakiegoś czasu muli mi przy pisaniu, czy to na forum czy SMS. Podejrzewam ze słownik jest zawalony. Jak usunąć sam słownik ale nie danych telefonu? Tak samo w opcjach widzę jakieś słowniki Apple polski-angielski czy inne. 

Muli jak na starym szajsungu…


 

Ustawienia-ogólne-na dole masz przenieś luz wyzeruj- wyzeruj i dotknij słownik klawiatury.

 

Przeciez pisałem ze Apple zwalnia, to pisali ze teraz już nie, to było kiedyś i karę zapłacili. Teraz iPhone 6 wrzucili na listę przestarzałych produktów. Ja mam 11 i już zwalniał od jakiegoś czasu. 
Liczę ze dojdzie nowy do końca miecha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie dawałem już rady z baterią w SE 2020, stanęło więc na porzuceniu poręcznego rozmiaru na rzecz dłuższego czasu działania. Olałem więc mini i wahając się między 13, a 14, kupiłem tydzień temu waniliową 13 red 128 (akurat czerwony odcień jest imo lepszy w 13 niż w 14).

 

Ostatecznie nie jest tak źle z tym rozmiarem. Jak na dzisiejsze standardy, bazowy iPhone jest niemal kompaktowy, do tego lżejszy niż Pro, więc jakoś daje się go obsługiwać jedną ręką. Oczywiście ekran OLED jest dużym upgradem, ale najważniejsze, że teraz bateria daje radę i w zwykłe dni mogę nawet utrzymywać ją bez wysiłku w "najzdrowszych" dla niej wartościach poziomu.

 

Gesty łatwo opanować, do Face ID chyba się przekonam, chociaż brak Touch ID jest po prostu cebuleniem ze strony Apple przy tych cenach, natomiast pewnym zaskoczeniem jest dla mnie słaba intensywność wibracji. Nie wiem za bardzo co zrobić, czy włączyć cicho dźwięk, czy poustawiać jakieś dłuższe customowe wibracje, bo na razie kiedy położę telefon na biurku w pracy, notorycznie przegapiam wiadomości WhatsAppa czy nawet kiedyś ktoś do mnie dzwoni.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Hej

Ktos się może wypowiedzieć kto użytkował/ użytkuje na temat Iphona 13 mini i 14. 
 

Obecnie mam jeszcze działający 6s ale po ostatnim upadku chyba trochę ekran poszedł bo się kolor w jednym rogu zmienił. Mimo to nadal wszytko działa bez zarzutu jak na tak wiekowy telefon, i póki żyje ( telefon albo ja;) ) to będę korzystał 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pytanie. Mój S8 już nie domaga, mam okazję za 4 stowki kupić iPhone XS od wujka. Warto? Obcowalem już z iOS, ale pytanie bardziej czy tel daje radę wydajnosciowo w sensie czy chodzi w miarę płynnie. W gierki nie gram. 

Imo warto, na pewno będzie chodził bez porównania lepiej niż S8, bateria może nie domagać, ale można za 3 stówki wymienić w autoryzowanym serwisie. No i za 4 stówki XS to jak za darmo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 hours ago, orion50 said:

Pytanie. Mój S8 już nie domaga, mam okazję za 4 stowki kupić iPhone XS od wujka. Warto? Obcowalem już z iOS, ale pytanie bardziej czy tel daje radę wydajnosciowo w sensie czy chodzi w miarę płynnie. W gierki nie gram. 

Żona ma XS od prawie 3 lat i śmiga bardzo dobrze, chociaż po ostatnim update zaczęło przycinać przy pisaniu ale widzę wyżej, że ten problem występuje także na nowszych modelach. Bateria po tym czasie na 80%, zdjęcia robi spoko ale brakuje szerokiego kąta. Na pewno warto brać za takie śmieszne pieniądze. 

Odnośnik do komentarza

Niech słownik zresetuje i nie będzie przycinać. Jakiś ogólny błąd po aktualizacji.

58 minut temu, Czoperrr napisał:

Żona ma XS od prawie 3 lat i śmiga bardzo dobrze, chociaż po ostatnim update zaczęło przycinać przy pisaniu ale widzę wyżej, że ten problem występuje także na nowszych modelach. Bateria po tym czasie na 80%, zdjęcia robi spoko ale brakuje szerokiego kąta. Na pewno warto brać za takie śmieszne pieniądze. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...