Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

bylem w centrum przed chwilą, głodny, wiec spąpiłem do BK, standardowo na bik kinga XXL, i musze powiedzieć że o ile w maku wszystkie nawet moje ulubione kanapki są co najwyżej średnio-dobre, to jednak w BK jest to porządny dobry hamburger którym można sie najeść, oczywiscie nadal jak na standardy fast fooda a nie profesjonalnej burgerowni ale napewno najlepszy fastfoodowy burger z sieciówek dostepnych w polsce

 

jedyna wada to że ostatnio strasznie podrożał, kosztuje ponad 16zł, a jeszcze niedawno było 12 zł

 

ciekawe czy to nie wina wysypu burgerowni w polsce - fastfoody skapneły sie że ludzie na luzaku wydają 15-20 zł na burgery a często nawet znacznie wiecej wiec podniosły ceny też u siebie, bo jakoś wątpie żeby zwyłky wzrost cen produktów miał az taki wpływ, wiele razy juz podnoszono ceny w fastfoofach ale zwykle odbywało sie to stopniowo, o 1 zł albo coś, a nie kusze skok o ponad 4zł przy burgerze który i tak był dosyć drogi jak na fast foody

 

 

przy takiej cenie big kinga to angus za 19 zł nie robi az takiej róznicy

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja sam cwicze na siłce, byłem trzy razy na terapii manualnej i NARAZIE nic sie nie dzieje, zaboli czasem jak coś źle dźwignę, albo jak za bardzo przeforsuje się. co do nfz to nie wiem jak odpowiedzieć. ogólnie kineza i fizyko ciągle jest refundowane tylko zależy od placówki który zabieg jest płatny i jaka jest kolejka... ja sie w tamtym roku w październiku do czerniakowskiego do poradni zapisałem na sierpień tego roku :P

Odnośnik do komentarza

A ja w sobote na wroclawskim rynku jadlem sobie Maca sniadaniowego. Wraps wieprzowina z jajecznica, srednia cola, srednie frytki i salatka z sosem czosnkowym. Salatka dobra, ot, zwyczajna, frytki dobre, cola dobra, ale jakos ta tortilla byla taka... ciagnaca sie. Do samego miesa, jajecznicy, sosow i czego tam w srodku jeszcze bylo nic nie mam, ale samo ciasto bylo takie gumowate... No i ogolnie potem caly dzien mi jakos ciazylo to na brzuchu.

Odnośnik do komentarza

Ej zaraz co to jest mcroyal deluxe? Na stronie o nim nie mówią. Czym sie rozni od zwyklego mcroyala? (Moja ulubiona rzecz w mc to podwojny mcroyal)

 

Na stronie jest ny beef clasic i jakis nowy peperoni beef. A nie widze nic o mcroyalu deluxe a chetnie bym obczail

 

 

faaak niepotrzbnie zaczalem szukac w necie odrazu zrobilem mega glodny. A siedze w pracy i nie mam żarcia

Edytowane przez Yano
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko dziwne ze go nie ma na stronie. Znalazlo mi tylko zagraniczne fotki z deluxem rzeczywiście wyglada jak mcroual z warzywami. Przejade sie dzis do maka i obczaje bo mam też szczwany plan na domowego kebaba. Widzialem w realu takie cos co sie chyba nazywalo arabski chlebek. Wygladalo jak cos pomiędzy bardzo cienką pitą a tortillą. Ale robione z innego ciasta niz tortilla wiec moze bedzie fajne pasowac do kebaba na cienkim (zreszta wlasnie w niektorych kababownaich chyba wlasnie takie pity stosują)

Odnośnik do komentarza

Jakieś konkretne ćwiczenia robisz na ten kregosłup? Można coś profilaktycznie robić? Ma siedzac prace i nie chce skonczyc z garbem

wzmacniaj mięśnie grzbietu i brzucha. Te niestety głębiej położone można aktywować przez Redcord, ale tutaj masz zestaw ćwiczeń, które zapobiegają ewentualnym problemom z kręgosłupem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...