Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

No zobaczymy. Steryd dzialajacy mocno na regeneracje i antykatabolicznie sens jednak ma. Lance tez krzyczal zeby robic wiecej testow i ze jest czysty :) Ja tam Karasia nie osadzam ale jakos ciezko mi wierzyc w czyste jechanie takich dystansow. Przeciez tutaj nawet o kondycje nie chodzi a o miesnie glebokie, sciegna , kosci, stawy. Nie wiem jaka jest lista zakazanych substancji na takim dystansie i czy tutaj reke trzyma WADA ale powinna byc napewno przeanalizowana dobrze bo badzmy szczerzy tutaj na bol ibuprom nie pomoze a tez nie kazda substancja zakazana i majaca status "dopingu" to meta od schaba z silowni zeby miec szerszy kark. Jeszcze niedawno dopingiem bylo przekroczenie okreslonej dawki kofeiny. 

 

Takze doping dopingowi nierowny, chociaz akurat masteron to typowy steryd ktory stosuje sie czesto z testosteronem. 

 

Byly tez choc nieliczne sytuacje kiedy zawodnik nieswiadomie przyjmowal przeciez sterydy. Przeciez to nie on odpowiada za takie rzeczy a sztab zawodnika.

 

Ale moze na temat masteronu niech wypowie sie nasz ekspert sterydziarz @Litwin81 :) No, przydaj sie na cos Liti :)

Odnośnik do komentarza

Trochę się zmienia narracja.

Cytat

- Wiedziałem, że to biorę, natomiast nie zagłębiałem się, co to jest, bo miałem to w d***e. Natomiast zapytałem, czy to jest legalne. Usłyszałem: 72 godziny i tego nie będzie w twoim organizmie. Więc wiedziałem, że to jest coś nielegalnego - wyjawił.

https://www.sport.pl/inne/7,64998,30029868,karas-przyznal-sie-a-po-tych-slowach-zostal-sam-wszyscy-sie.html

Podobno stracił już głównych sponsorów, ale jak będzie zawieszony, to tylko w tej jednej federacji ultra triathlonów. Zawsze może wrócić do zwykłego triathlonu i startować np w Ironman, albo Family Challenge, tam też główni faworyci są zawodowcami ze sponsorami :kaz:

Odnośnik do komentarza

zawsze miałem Karasia za mega kozaka, ale po wywiadach nie wyglądał mi na niezbyt mądrego człowieka. taki prosty chłopak, proste zasady w życiu, duże ego ale poparte pracą. no ale żeby iść do jakiegoś typa na "leczenie" bo polecili mu go koledzy z maty - sportowcy z dziedzin w których nie ma badań antydopingowych i gdzie każdy jest naszprycowany bo inaczej się nie da rywalizować - no trzeba być jednak debilem. 

 

jestem w stanie uwierzyć że startował czysty, że to co mu znaleźli to faktycznie jakieś śladowe ilości czegoś co w biciu rekordu nie miało znaczenia. no ale kurde, jak można być tak lekkomyślnym :/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krupek napisał:

Trochę się zmienia narracja.

Podobno stracił już głównych sponsorów, ale jak będzie zawieszony, to tylko w tej jednej federacji ultra triathlonów. Zawsze może wrócić do zwykłego triathlonu i startować np w Ironman, albo Family Challenge, tam też główni faworyci są zawodowcami ze sponsorami :kaz:

Dosc luzackie podejscie jak na wstrzykiwanie w siebie sterydow anabolicznych. Ja jednak bym sie zaglebial co mi wstrzykuja. Juz wczesniej z gadki Robert wydawal sie debilem , teraz tylko potwierdza. Pewnie jeszcze 10 razy bedzie zmienial oficjalne stanowisko ktore i tak gowno mu da bo masteron to jest raczej z tego dopingu wiekszego kalibru i ma juz pozamiatane. 

 

Czy z dopingiem czy bez i tak te jego wyczyny sa nadludzkie takze bedziemy pamietac Roberta jako debila ale za to do roboty to o n byl jak wół pociagowy :)

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kanabis napisał:

Ale tu nikt nie zarzuca dzbaneczku tylko to są wyniki jego badan antydopingowych :)

Dzbaneczku, nawiązywałem do wiadomości w sieci, cytowałem ciebie? Napisałem jedynie byś się trochę wysilił i znalazł co to za środek i kiedy się go stosuje. 

2 godziny temu, krupek napisał:

Ale będzie kontent dla pato jutuberów analityków.

Jak ktoś ma szczątkowa wiedzę o dopingu to nie uwierzy że grał to świadomie, bo ten środek to zabójstwo dla aparatu ruchu. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krupek napisał:

Oni od kilku lat mają kosę to kwestią czasu było, aż brat się odpali, żeby wbić kosę drugiemu jak nadarzy się okazja. Żeby brat z bratem tak żył to jest dla mnie nie do pomyślenia :notlikethis:

Ciekawe, kiedy badania drugiej próbki.

No ale w sumie jakiejs kosy nie wbil tylko grzecznie i dyplomatycznie napisal co i jak, no i ciezko sie nie zgodzic w sumie z tym co mowi i patrzac na poczynania Robercika. I wydaje mi sie ze to nie jakies skorzystanie z okazji na wydanie opinii o bracie a pewnie inni ludzie i dziennikarze mu dupe zawracali z pytaniami o Robsona. 

 

No ja tez z bratem ok zyje ale nie takie kosy sa w rodzinie, synek sobie pania jaworowicz poogladaj :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Zmieniając temat Karasia :Coolface:przyszły mi buty, które zamawiałem i kurcze dla mnie te Nike React Miler 3 są dziwne. But jest tak wyprofilowany, że mam wrażenie jakbym coś miał pod piętą:dunno: albo to mój platfus.

Drugie Air Winflo 9 lepsze z tym, że pewnie jakbym założył nowe Pegasusy to też bym miał wrażenie dobrej amortyzacji. Także nie wiem czy lepiej i taniej nie wyszedł bym na kupieniu nowych Prgasusów:gayos:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...