Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Banny napisał:

Macie po pucharku ode mnie :D

 

@kanabis - polecisz jakiś longsleeve termoaktywny? mam tylko bezrękawnik no i jednak wolałbym się dozbroić.

Od razu moze też skarpety?

Mam z brubecka. Ale ogolnie to na rower najwazniejsze to na cebule sie ubrac o tej porze.Nie ma filozofii. Unikam wszelkiej masci kurteczek itd z ktorych robi sie latawiec jak jedziemy pod wiatr i sie niepotrzebnie na wlasne zyczenie meczymy zwiekszajac opor powietrza. Obcisło i kilka warstw, tak trzeba żyć

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, kanabis napisał:

Mam z brubecka. Ale ogolnie to na rower najwazniejsze to na cebule sie ubrac o tej porze.Nie ma filozofii. Unikam wszelkiej masci kurteczek itd z ktorych robi sie latawiec jak jedziemy pod wiatr i sie niepotrzebnie na wlasne zyczenie meczymy zwiekszajac opor powietrza. Obcisło i kilka warstw, tak trzeba żyć

Dobra wiatrówka jest niezastąpiona, ale musi być dobrze dopasowana rozmiarem, żeby nie była latawcem właśnie. Jak się za grubo ubierzesz to i wydolność mniejsza, bo się przegrzewasz.

Odnośnik do komentarza

https://www.decathlon.pl/p/bluza-do-biegania-m-ska-d-ugi-r-kaw-run-warm/_/R-p-145903?mc=8517250&c=Biały

 

Te bluzy są kozackie. Mam 4 szt. od roku. Jak jest tak 4-7 st. C to zakładacie bezpośrednio na skórę (bez dodatkowej koszulki) i można śmigać, tylko bez zbędnego zatrzymywania się bo pot bezpośrednio przechodzi na bluzę i po zatrzymaniu może przewiać. Mowa o bieganiu oczywiście, na rower to jednak trzeba coś jeszcze dołożyć.

 

Rękawki super, ale zakładam na "zawody" albo na trudne treningi bo są lżejsze i jest lepsza wentylacja niż w tej lekko polarowej bluzce.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 Co do ubrań, to taką ciekawą podpowiedź wyczytałem na grupie fb. Tzn do biegania ubierać się tak jakby było 10 stopni więcej niż rzeczywiście jest, mi to się nawet sprawdza (od tamtejszej pory nie zdażyło mi się ubrać za ciepło). 

 

 Z ubraniami na rowerek to już inna sprawa. Oczywiście największy problem jest w te bardziej wietrzne i/lub chłodne dni, tu już nie ma zmiłuj, jakaś typowa pedalarska bluza\kurtka robi robotę. Przede wszystkim przedłużane plecy z gumową taśmą od wewnątrz to imo największy deal breaker. Plecy zasłonięte i guma legancko trzyma ciuch na "półdupie". Nic nie przewieje i nie trza się ewentualnie poprawiać co ileś minut.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...