Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Różnorodnie, ale ważne że z pasją:

- właśnie doszły takie pozycje jak

"Sekty" Cutlera i Conleya (zakup, bo inspiracja serialem dokumentalnym o Wrotach Niebios z 2020r., HBO Max; także inspiracja książką "Co się stało w Jonestown" Guinna); "Darth Maul - Syn Dathomiry" (Nowy Kanon Star Wars - uzupełnienie do wątku Maula w TCW i Rebels; cholernie ważna pozycja); "Ajin" #2, świetny serial anime to jedno, ale dość dobry pilotowy tom mangi zachęcił mnie do kupna kolejnego z serii.

 

 

IMG20240305213306.thumb.jpg.2c89ac2783ccb8db023901176b71b20b.jpg

 

 

 

Edytowane przez JaskinieTerrigenoweMarvela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, drozdu7 napisał:

Piękne ;)

IMG_20240310_081650.jpg

Musze się w końcu zabrać za Na Południe od hehe Brazzers. Ten format mi tak nie leży, no bo jak to czytać w łóżku? 

W dniu 28.02.2024 o 15:50, Sylvan Wielki napisał:

Kilka ostatnich zakupów. Wszystkie już przeczytane. Polecam. :lapka: Teraz pozostaje czekać na wznowienie trylogii Ery Szaleństwa.:yahoo:
Raz jeszcze :hi: za informację, że MAG niebawem je wznowi.
A tak przy okazji, to Jay musiał mocno zagrywać się w The Last of Us pisząc "Wampirze...". :diablo:
Książka bardo dobra, dodam. Niebawem ma ukazać się drugi tom.


nl4fheS.jpeg

0DTt381.jpeg

3lgoeAo.jpeg

KbjvO3c.jpeg

xRymsX5.jpeg

Czy takie ładne zdjęcia robisz? IPhone? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2024 o 16:50, Sylvan Wielki napisał:

Kilka ostatnich zakupów. Wszystkie już przeczytane. Polecam. :lapka: Teraz pozostaje czekać na wznowienie trylogii Ery Szaleństwa.:yahoo:
Raz jeszcze :hi: za informację, że MAG niebawem je wznowi.
A tak przy okazji, to Jay musiał mocno zagrywać się w The Last of Us pisząc "Wampirze...". :diablo:
Książka bardo dobra, dodam. Niebawem ma ukazać się drugi tom.


nl4fheS.jpeg

0DTt381.jpeg

3lgoeAo.jpeg

KbjvO3c.jpeg

xRymsX5.jpeg

Jaka opinia po przeczytania Wampirzego Cesarstwa?

Odnośnik do komentarza

@XM. mnie książka spodobała się na tyle, że drugi tom, pod tytułem "Cesarstwo Potępionych", kupuję bez wahania, jak tylko MAG wyda go w Polsce (maj bieżącego roku). :pope: Ciekawa historia. Dobrze napisane postacie. Nie brakuje tu przemian, poświecenia, zdrad, interesujących zwrotów fabularnych.:diablo: Blisko dziewięćset bardzo dobrze skonstruowanej i wprawnie przedstawionej przygody.:wio: Ani razu nie czułem znużenia. Polecam. :lapka:

@Hubert249 starsze Samem Galaxy S22 Ultra, a ostatnio, te nowe, przy użyciu Samsunga Galaxy S24 Ultra. Oba modele robią niesamowite zdjęcia - choć ten najnowszy oferuje wyraźnie lepszą jakość. iP również mam (wersja 15 Pro Max), i też do jakości fotografii nie mam zastrzeżeń, ale akurat z niego na forumek nic nie wrzucam.

@BRY@N daj znać jak się podobały, i czy w ogóle, ale zakładam, że tak, książki Hobb. :thumbsup:



 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sylvan Wielki napisał:


@BRY@N daj znać jak się podobały, i czy w ogóle, ale zakładam, że tak, książki Hobb. :thumbsup:

Serię Skrytobójcy i Złotoskórego czytałem już chyba ze 2-3 razy, pierwszy raz w liceum tak jak pisałem wyżej i tak podobały się ;)

Ostatnia trylogia Skrytobójca Błazna też w kolekcji i przeczytana :D

Jedynie Kupcy i ich Żywostaki średni mi podeszło ale jak patrzę po ile teraz ludzie sprzedają tę serię to mi trochę szkoda, że parę lat temu sprzedałem komplet :facepalm:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

"Rycerze Sidonii", manga - tom 1. Zjawiskowo odważne i dobrze zrealizowane w bardzo specyficznie renderowanej 3D animacji, co w tym Uniwersum, w tym Space Opera Sci-Fi pasuje cholernie dobrze. Czas na pierwowzór, na mangę. :boski_miszcz:

 

"Obcy. Morze Boleści"; kolejna książka z cyklu Obcy. W wydaniu od Vesper będzie to trzecia poza głównymi powieściami filmowymi (nowelizacjami Obcy I-IV), które to wydawnictwo również zrealizowało, powieść. Akurat mam je dwie, więc ta zakupiona będzie swego rodzaju zwieńczeniem, ot dopełnieniem Trylogii. Kto wie, być może będzie więcej ,,alienowych" beletrystyk od Vesper. XD

 

IMG20240319194632.thumb.jpg.26878ddde8c0aa2c33c4a969bf45504d.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bonito. I obawiam się, że wziąłem ostatnia, bo wyświetlało jedna dostępna sztukę :(

 

Edition. A nie, widzę że "wciaz jedna" dostępna. Klasyczna zagrywka ;)

 

https://bonito.pl/produkt/wisnie-rozkwitle-posrod-zimy-antologia-wspolczesnej-poezji-japonskiej

Edytowane przez K.Adamus
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

spacer.png

Kolejna porcja penguin clothbound

 

spacer.png

odrobina vintage classics

 

spacer.png

anglojęzyczny haul z Wilna

 

spacer.png

polskojęzyczny haul z Wilna

 

spacer.png

skromny haul z Salonik (b. słabe księgarnie)

 

spacer.png

Sztukmistrz z Lublina z Księgarni "Między słowami w Lublinie" - b.fajne miejsce

 

spacer.png

Mix. Ogladałem dokument o zyciu Simony Kossak, tak mnie zainteresował, że chciałem poszerzyć wiedzę.

 

spacer.png

Mix anglojęzyczny.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2024 o 16:07, Nonname napisał:

IMG_20240405_160438.jpg

 

Conan... którego wydało Vesper... No, kurnia balans, nieźle. Tym bardziej, że jest to krutaczne VESPER! Powieści za które ta firma się zabiera są dość dobrze tłumaczone, świetnie drukowane (na dobrej jakości papierze), no i... te zakładki do każdej z vesperowskich książek! 

 

P.S. A u mnie wpadło, takieeee tam drobne zakupki mangowe i reportażowe:

 

IMG20240409162649.thumb.jpg.f380a1ecc30aee40dc38f0a1aaf51581.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ADHD - bardzo fajna, prosta książka wprowadzająca w świat ADHD. Raczej dla początkujących, ale w tej materii bardzo dobrze się sprawdza i przyjemnie czyta,

 

Ogrody Księżyca - dawno nie czytałem takiej książki. Z jednej strony bardzo ciekawy świat, fajne postacie, ciągle gdzie się widzieć co dalej i mocne twisty fabularne, ale z drugiej strony bardzo ciężko się ją czyta. Jednak planuje przeczytać całe 10 tomów co dla mnie jest wyczynem.

17138659105367737319356091293402.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...