Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum PE były kiedys gry flashowe i szukam jednej z nich. Pamiętam, że dwie drużyny (albo może oddziały) układały wieże (jeden to chyba Wikingowie), które składały się z klocków różnych szerokości z odpowiadającymi im numerami; celem było ułożenie wieży, która cały czas się zwężała ku górze. Bo zaczynało się z bałaganem.

Pamięta ktoś może tytuł albo zna inną podobną gierkę?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chcę ograć same exy na PS3 i przymierzam się do kupna konsoli classic z dyskiem 80gb. Czy tyle wystarczy? Wiadomo nie wszystkie gry na raz ale i tak nie wiem czy może lepiej nie dołożyć do slim z większym dyskiem.

 

Jeśli chodzi o dysk to zdecydowanie wystarczy. Chyba, że chcesz sciągać gry z plusa (ale i tak styknie).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio pobralem demo Dead Space 3 i bardzo mi sie spodobalo, wiec postanowilem siegnac po poprzednie czesci. Kupilem wczoraj Dead Space 2 i bardzo mi sie podoba - ma niesamowity klimat, zastanawiam sie czy po przejsciu siegnac rowniez po pierwsza czesc, ale nie wiem czy nie okaze sie gorsza. Kiedys ogralem demo jedynki i jakos mi nie podeszlo, ale jak ostatnio znowu zagralem w to demo i ogolnie jest ono jakies slabe.

 

Napiszcie jak to jest bo graficznie pewnie pierwsza czesc wyglada nieco (albo bardziej) gorzej i moze nie jest az tak rozbudowana.

Odnośnik do komentarza

Siemka, czy moze ktos wie co to za wersja Gran Turismo 2? dostalem w lapy i takiej jeszcze nigdy nie widzialem, press kit moze?
metalowe pudelko (moze byla jakas ksiazeczka ale ja mam same plyty i metalowe opakowanie)

541607_10151430737993738_384655788_n.jpg

 

edit: press kit

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

FreakyGamerz czyli gwiazda ostatnich miesięcy ,Klocuch i Rockalone 

 

Cała trójka jest bardzo popularna ,natomiast z poziomem jest różnie oto mój osobisty ranking:

 

1.Freakygamerz- dow(nene) który nie powoduję odruchu zwrotnego (rzadkość wśród polskich vlogerów) 

2.Klocuch-dno

3.Rockalone-dno

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...