Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

 

pytanko mam: polećcie mi jakaś grę, w którą można zabijać i grać we dwójkę? Tak żeby na dwa pady jechać w tym samym czasie. Najlepiej przy tym mordować niemców, ale nacja, rasa, czy ogólnie ludzkość nie jest tu kryterium. Ważne, żeby we dwójkę i siać zniszczenie.

RE6 można wyłapać w dobrej cenie, długa na 25h i świetny co-op. Jeden z lepszych. 

 

Re5 jak już, RE6 to balas. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

byl chyba gdzies temat " jaka to gra" czy cos, ale znalezc nie moge, wiec zapytam tu.

Gra smigala chyba na dosie, widok 2d, chodzilo sie typem ze strzelba w dlugich czarnych wlosach i rozwalalo jakies dziwne stwory, jakby przerosniete shreki. Dosc klimatyczna gierka jak na tamte czasy. Nie chce wprowadzac w blad, ale cos mi swita, ze tytul zaczynal sie na litere B, pewien jednak nie jestem.  

 

znalazlem, to Blackthorne

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Zaqair

Ale na zawsze czy na rok? Do czego odnosi się "Season"?

Na zawsze. Raven nie bede klamal,nie mam pojecia dlaczego nazywaja to Season pass.

Nie mieli lepszego pomyslu to nazwali to Season pass. Tak naprawde to jest preorder na DLC. Cos jak bf premium. Szczerze mowiac,mogli to po prostu nazywac X pass(gdzie X to nazwa gry)

 

As DLC offerings for games have continued to increase, some publishers have begun selling a "season pass" that provides access to all (or a specific set) of the game's downloadable content, usually sold for a discount. Season Passes typically include DLC that is not immediately available upon a game's release.

Another variation of the Season Pass is seen with some episodic games, such as The Walking Dead and Kinect Sesame Street TV. These games offer individual "episodes" of the game for purchase, but also offer a Season Pass which bundles all the episodes together for a discounted price.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Aha, dzięki :). Widząc skalę dymania jaka zachodzi przy nowych grach i wszelakich DLC do nich to już naprawdę jestem gotów na wszystko. Jak widze Season Pass i cenę niższą niż za wszystkie DLC osobno to już mi się włącza lampka "Aha! Jak tańsze to dymają mnie na tym, że za jakiś czas nie będę już miał tego DLC pewnie.".

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie dymają bo nikt ci nie każe tego kupować teraz. Season Pass jest dostępny zawsze i możesz go kupić dziś, nie wiedząc jakie to będą DLC ale też w momencie wypuszczenia ostatniego DLC.

 

Wszystko zależy od samej gry, do jednych są to mega słabe deale (Uncharted albo Forza) a do innych mega okazja (Gearsy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...