Skocz do zawartości

Avatar


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

masakra by iść do kina dla 8 minut :P

 

No ale Avatar to już światowe zjawisko podobnie jak Zmierzch czego osobiście nie rozumie.

 

Przy okazji nie wiem czy tu Danonek jeszcze zagląda ale ciekaw jestem ile razy już widział ten film i czy już był w kinie na "wersji reżyserskiej" - z liczeniem zatrzymałem się po (jak mnie pamięć nie myli) - 4 razy kino i chyba 3 razy Bluray.

 

Ja ten film widziałem dwa razy(raz kino i raz bluray) i już więcej oglądać nie zamierzam, do tego wersji na niebieskim dysku zrobiła na mnie o wiele większe wrażenie(obraz jest niewiarygodny, żaden inny film na BD nie ma do tego startu) niż osławione 3d.

Odnośnik do komentarza

oficjalne info - wersja specjalna Avatara na BD/DVD będzie o 7 minut dłuższa niż wersja specjalna kinowa. O ile kinowa była reklamowana "przyjdź do kina zobaczysz dłuższą scenę seksu" to domowa wersja reżyserka pozwoli nam zobaczyć jak wygląda planeta Ziemia w tamtym czasie :P

 

No przech.uj jest Cameron :D :D :D

 

W chwili obecnej mamy więc:

 

1- Avatar kinowy

2- Avatar DVD/BD bez nawet sekundy dodatków

3- Avatar kinowy specjalny + 8min

4- Avatar DVD/BD specjalny + 15min

 

A trzeba pamięć,że w kolejce przynajmniej piąte i szóste podejście do Avatara gdyż nie ma jeszcze wersji 3d na blurayu i wersji ultimate oraz reżyserskiej :D

 

poprawione specjalnie for zalef88 ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy gdzieś to już było, ale przy okazji jakiejś paplaniny związanej z premierą wersji reżyserskiej, Cameron powiedział, że akcja drugiej części będzie w dużym stopniu miała miejsce pod powierzchnią oceanu. Avatar 2: Pocahontas Idzie Się Wykąpać. Comming sooner or later. Ciekawe czy zaplanował już ilość wersji kinowych i dvd/br do dwójki.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś wyczytałem, że to wydanie ma być do kupienia 16 listopada. Nie wiem na ilu to będzie płytach BD (DVD nie potwierdzone), a co zawartości tej edycji to tak: "zwykły" Avatar + 8min (to co teraz w kinach) + 7min (nowe, niepokazywane sceny) + ok. 45min scen usuniętych (może nawet niedokończonych).

http://www.blu-ray.com/news/?id=5056

Odnośnik do komentarza

tokar: to wszystko prawda + część druga i trzecia mają wyjść mniej więcej w tym samym okresie tak jak np. zwieńczenie trylogii matrix czy teraz ostatnia część filmu o czarodzieju w okularach i nie wcześniej jak w 2014. z tymi wersjami reżyserskimi, specjalnymi, limitowanymi, wersją preferowaną przez gościa od mejk-apu to wiadomo było, że tak będzie. tak jakbyście nie znali jamesa camerona.

 

o kur.wa, krótkie odwiedziny na imdb i widzę, że dżejms kręci film na 2013. o cyborgu!!! kobiecie! T3 naszych marzeń? zobaczymy. oby.

Edytowane przez Walter_Cronkite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...