Skocz do zawartości

Avatar


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

 

 

Ciekawe którą animację disneya Cameron zaadaptuje tym razem

małą syrenkę.

 

Czyli koncepcja całego filmu pod powierzchnią oceanu nadal aktualna ?

 

 

Toki tutaj masz wszystko co do tej pory wiadomo o Avatar 2,3 oraz 4.

 

http://www.cinemablend.com/new/Avatar-2-What-We-Know-So-Far-42507.html

http://www.cheatsheet.com/entertainment/avatar-2′-everything-we-know-so-far.html/?a=viewall

 

Czyli poza tym, że będzie 'underwater' i tym, że tak naprawdę

nikt nie umarł w jedynce

:pawel: , wiemy wielkie guwno.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
W dniu 16.08.2009 o 09:08, Ficuś napisał:

nigdzie nie widzę tematu o tym pasjonująco zapowiadającym się filmie Camerona.Najdroższa produkcja w historii,najdłuższy czas postprodukcji,film w nowej technice 3d w całości stworzony na komputerach.Ci co widzieli migawki są podobno zszokowani i zgodnie i uważają,że to będzie przyszłość kina.

57632-01.jpg

 

 

xd

 

to byli czasy. 24 strony o pochahontas w 3d, marketing to mocna rzecz.

Odnośnik do komentarza

xdddd

 

u mnie podjarka trwala jeszcze po pierwszym trailerze - tym z ta pompatyczna muza z tytulami filmow w dorobku camerona

 

w kinie to juz mnie skrecalo, co do nowej trylogii to jestem niezmiernie ciekaw czy znowu cameron zaczaruje caly swiat i znowu bedzie taki szturm na kina - rozum mowi, ze nie bo juz raczej nic rewolucyjnego w kwestii av to nie bedzie, z historii i swiata tez raczej nic wybitnego nie wymysli

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2009 o 18:20, Obsolete napisał:

Efekty to jedyne co moze mnie przyciagnac do tego filmu. Taki se design stworow i fabula z przeslaniem ekologicznym, gdzie zli ludzie najezdzaja dobra i pokojowa rase, niszczac jej planete, a glowny bohater z goscia pelnego nienawisci, przemienia sie w kochajacego niebieskie ludziki dobrego juzia, mnie nie kreci. Wyroslem z Pocahontas.

 

 

yebany prorok

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Jak z tego Avatara wyjdzie cokolwiek dobrego to aż pójdę do kościoła na tace rzucę. Bo już od lat rzygam tymi zapowiedziami, jakie to nie będzie przełomowe, że kręcą następnych siedem części. 

Teraz czytam że trailer będzie najpierw tylko w kinach puszczany przez tydzień. Pewnie dla tych którzy pójdą na Avatar Remaster (xd). 

No szykuje się wyjątkowe dzieło hehe

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, drozdu7 napisał:

Jak z tego Avatara wyjdzie cokolwiek dobrego to aż pójdę do kościoła na tace rzucę. Bo już od lat rzygam tymi zapowiedziami, jakie to nie będzie przełomowe, że kręcą następnych siedem części. 

Teraz czytam że trailer będzie najpierw tylko w kinach puszczany przez tydzień. Pewnie dla tych którzy pójdą na Avatar Remaster (xd). 

No szykuje się wyjątkowe dzieło hehe

Jeżeli Cameron mówi, że będzie przełomowe, to będzie chujowe jak ostatni terminator:reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...